"

Şahmeran

" araması için 805 sonuç listeleniyor

Şahmeran

Şahmeran modelleri; kadınların ellerinin güzelliğini vurgulamak ve stillerine detay katmak adına kullandıkları aksesuarlar olarak öne çıkıyor. Özellikle gösterişli giyim tarzına sahip kadınların sıklıkla kullandıkları şahmeranların farklı malzemelerden üretilmiş pek çok tasarımı bulunuyor. Birçok markaya ait pırlanta, altın, çelik, gümüş ve bijuteri şahmeran modeli farklı tasarımlarıyla tüketicilerle buluşuyor.

Altın Şahmeranlarla Zarif Dokunuşlar

Stillerine farklılık yaratmayı, ilginç takılarla ekliktik tarzı yakalamayı seven, otantik dokulardan hoşlanan kadınlar ünlü markaların birbirinden farklı çizgilerde dizayn edilmiş şahmeran modellerini tercih ediyor. Gösterişli şahmeran modelleri arasında elmas, pırlanta gibi değerli taşlar, altın, gümüş gibi materyaller kullanılarak tasarlanmış ürünler bulunuyor. Şahmeran modelleri arasında da çiçek, yıldız, melek, boncuk, nazar boncuğu gibi detaylara sahip olanlar çok tercih edilen modeller arasındadır. Kadınların ellerine zarif bir hava katan şahmeranlar modelleri tercihe bağlı olarak özellikle yaz aylarında ayaklarda da kullanılabiliyor. Reis Kuyumculuk, Glorria, Demas Gold, Ayşe Rodoslu, Gülaylar Altın ve benzeri markalara ait çok sayıda şahmeran modeli Trendyol'da kadınların beğenisine sunuluyor.

Hem Modern Hem Geleneksel Çizgilerle Şahmeranlar

Tarzını oluştururken geleneksel ve modern çizgileri bir arada kullanmayı seven kadınların tercih ettiği aksesuarlar arasında yer alan şahmeranların birçok farklı çeşidi bulunuyor. Beyaz pırlantalı, siyah pırlantalı, elmas görünümlü, değerli taşlara sahip modeller çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Şahmeran takı çeşitleri özellikle genç kadınlar tarafından çok beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Yazın bikini ve mayolarla da kullanıldığında plaj stiline hava katan şahmeran bileklik modelleri bronz tende dikkat çekici bir tarz yaratıyor. Kalp, nazar boncuğu, yıldız ve benzeri sembollere sahip şahmeranlar yıl dönümü, doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü ve benzeri özel günlerde mükemmel bir hediye seçeneği olarak da ön plana çıkıyor.

Gümüş ve Çelik Şahmeranlar Bohem Tarzı Yansıtıyor

Günlük olarak kullanılan gümüş ve çelik şahmeran çeşitleri; ametist, sedef, zirkon gibi taşlarla süsleniyor. Çelik şahmeran modelleri de tercihe göre her renk ve modelde ilginç tasarımlarla modaseverlerle buluşuyor. Bijuteri şahmeran modellerinde de sıra dışı şahmeran çeşitleri takılara meraklı kadınların sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasında. Taşlı şahmeranlar genç ve orta yaş kadınları etkisi altına alıyor. Sushine markasının mistik ve zarif dokunuşla tasarlanmış modelleri; Chiccy'nin turkuvaz taşlardan oluşturulmuş modelleri; Argentum Concept'in kuşlu, melekli, çiçekli, Fatma'nın eli gibi sembollerle tasarlanmış çeşitleri; Welch'in gösterişli şahmeranları, Azuris Silver'in nazar boncuklu çeşitleri; Neva Gümüş'ün modern tasarımları; Ninova Silver'in safir ve yakut telkari modelleri ile büyük gösterişli şahmeranları; Söğütlü Silver'in gösterişli ve bütün eli kaplayan modelleri ile hasır şahmeranları; Femmevien'in göz tasarımlı çeşitleri; Bay Barun Silver'in ilginç tasarımları; Zuk Collection'un antik gümüş şahmeran modelleri; Siminkari'nin harfli, firuze taşlı modelleri ve Osso Accessories, Chamay, Denizkabuğum, Si Jewels gibi önde gelen markalara ait tasarımlar ilgi gören ürünlerden sadece bazılarını oluşturuyor.

Şahmeran Fiyatları

Şahmeran takı modelleri modası geçmeyen ve uzun yıllar kullanılan ürünler olarak ön plana çıkıyor. Şahmeran bileklik fiyatları tasarımda kullanılan materyale, taşlara, işçiliğe, markalara bağlı olarak geniş bir fiyat aralığında bulunuyor. Altın şahmeran fiyatları gümüş ve çelik şahmeranlara göre daha yüksek ölçekli oluyor. Markaların şahmeran kategorisinde yüksek kalitede ve her bütçeye uygun şahmeran modelleri tüketicilere sunuluyor.

Siz de sevdiklerinize hediye etmek için şık ve zarif bir şahmeran arayışındaysanız ya da kendinize yeni bir şahmeran satın alma düşüncesine sahipseniz, Trendyol takı ve mücevher kategorisi aracılığıyla çok sayıda şahmeran modeline ulaşabilir, beğendiğiniz modele uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Yukarı Çık