"

Salcano

" araması için 268 sonuç listeleniyor

Salcano

Salcano; dünya üzerinde ün kazanmış, profesyonel sürücüler için bisiklet üretimleri gerçekleştiren ve alanında başarılı olan popüler markalardan biridir. Avrupa, Afrika, Balkan ülkeleri ve çok sayıda ülkede sevilerek kullanılan Salcano bisiklet modelleri; hız yapmayı sevenlere, sahil turlarına çıkanlara, yarış tutkunlarına, ayrıca dağ ve orman sürüşlerine uyumlu özel tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlerdir. Kategorideki tüm modelleri bir arada inceleyebilir, her yaştan kullanıcıya özel Salcano bisiklet seçeneklerini keşfedebilirsiniz.

Salcano Dağ Bisikleti Modelleri ve Özellikleri

Salcano NG 650 modeli ve Salcano NG 750 serisi bisikletler, dağ bisikleti olarak tasarlanan Salcano modellerindendir. Salcano NG 750 modeli, 21 vitesli ve 26 jantlıdır. NG 750 modelinin tercihe göre 24, 26, 27 ve 29 vitesli seçenekleri de bulunur. Dağ bisikleti modellerinin lastikleri son derece dayanıklı ve dişli lastiklerdir. Ormanlarda, dağ arazilerinde, yayla patinalarında ve zorlu koşullar altında kolay kolay sarsılmayan Salcano dağ bisikletlerinin Lady modelleri de kategori içerisinde yer alır. Lady unvanı taşıyan Salcano'lar, kadınların anatomisine özel olarak tasarlanan modellerdir. Dağ bisikletleri, şehir koşullarına da ayak uydurabilen dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dağ bisikletine sahip olmak isteyen kullanıcılar; Salcano Nova, Excel, NG 850 serisi bisikletlere yönelebilir.

Salcano Hector serisi modelleri, Salcano Efes modeli ve Salcano NG 777 modelleri de dağ bisikleti formatında tasarlanan diğer bisikletlerdir. Salcano dağ bisikleti modellerinin tümü, uzun dağ turlarına ve arazi sürüşlerine uyum sağlayabilir. Salcano dağ bisikletlerinin süratini artırmak için vites seçimlerinizi dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Güçlü bir vites sistemine sahip olan Salcano dağ bisikletleri, sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Dayanıklı ve konforlu bir sele yapısı bulunan Salcano dağ bisikleti, seleyi istediğiniz ölçüde ayarlama imkanı verir. Arazi tipi lastikleri, amortisör ve süspansiyon donanımları, güçlü fren sistemi bulunan Salcano dağ bisikleti fiyatları ile bisiklet fiyatları karşılaştırması yapabilir, kategori içerisinde uygun fiyat sunan Salcano dağ bisikletlerine ulaşabilirsiniz.

Salcano Katlanır Bisiklet Modelleri

Şehir ve gezi bisikleti formatında tasarlanan Salcano katlanır bisiklet modelleri, alüminyum kadro yapısına sahip olan dayanıklı ürünlerdir. HiTen maşa tercih edilen katlanır bisiklet modellerinin en önemli özelliklerinden biri, katlanır boğaz ve pedal yapılarına sahip olmalarıdır. Alüminyum V fren tipi ile donatılan katlanır bisiklet modellerinin vites kolları Shimano Tourney SL-RS36 tipidir. Diğer Salcano modellerine oranla daha alçak bir iskelet sistemi bulunan katlanır bisiklet modelleri, kolayca taşınabilir ve bacakların bisiklet üzerinde rahat hareket edebilmesini sağlar. Salcano katlanır bisiklet modellerinin başlıcaları, Easy Lux ve İzmir modelleridir. Sahillerde, parklarda, caddelerde ve tüm sokaklarda katlanır bisikletiniz ile keşfe çıkabilirsiniz. Easy Lux modelinin arka tekerleğinin üzerine bisiklet sepeti yerleştirebilirsiniz. Ayrıca katlanır bisiklet modelinin boğaz kısmını katlayarak dilediğiniz her alanda kolayca saklayabilirsiniz. Araç bagajına dahi sığabilen katlanır bisikletler, seyahat sırasında aparatlara gerek kalmadan taşınabilir.

Salcano Çocuk Bisikletleri

Salcano çocuk bisikleti olarak tercih edilebilecek model seçenekleri arasında 20 jant ve altı ürünler yer alır. 20 jant boyu olan modeller, 11 yaş ve üzeri gençler ve kadın kullanıcılar için de uygun modellerdir. Salcano Badboy ve Salcano Jump Race modelleri, çocuk bisikleti olarak tercih edilebilir. Aynı zamanda yine 20 jant boyutu olan katlanır Easy Lux serisi de gençler ve çocukların kullanabileceği ürünlerdendir. Salcano çocuk bisikletleri, yetişkinlerde olduğu gibi güvenli fren sistemleriyle donatılmıştır. Ayrıca Salcano çocuk bisikletlerinin alüminyum kadro yapıları çocuklar için oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunabilir. Salcano Jump Race modelleri; siyah, beyaz ve sarı gibi şık renk tasarımlarıyla çeşitlenmiştir. Şehir ve gezi sürüşlerine uyumlu olarak tasarlanan Jump Race serisi lastikleri ise oldukça dayanıklı lastiklerdir. Modelin lastikleri hafif dişli bir yapıda üretilmiştir. Bu özellik ise çocukların şehir yaşamında güvenli bir sürüş gerçekleştirmesine yardımcı olur. Salcano NG 750 20 MD, NG 850 20, NG 850 Girl modelleri de yine çocuklara özel tasarlanan modellerdir. Salcano Hector ve Helen serisi ürünlerinin 20 jantlık modellerini tercih edebilir, çocuklar için daha dayanıklı lastikler sunan dağ bisikleti formatında üretilmiş çocuk bisikletleri satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık