"

Salıncak Hamak

" araması için 306 sonuç listeleniyor

Salıncak&Hamak

Salıncak ve hamaklar bahçe mobilyası grubunun önemli ve eğlenceli ürünlerinden sayılıyor. Yetişkinler için üretilmiş çeşit çeşit hamak modelleri ve salıncak çeşitleri olduğu gibi bebek ve çocuklar için de çok sayıda salıncak hamak modeli bulunuyor. Trendyol'da bahçe mobilyası, salıncak ve hamak modelleri çok sayıda seçenekle tüketicilere sunuluyor. 

Hamak Salıncak Kullanım Alanları

Salıncak ve hamak ürünleri en farklı model, renk ve tasarımlarıyla Trendyol bahçe mobilyası kategorisi içerisinde yer alıyorlar. Ürünler boyutlarına ve içeriklerine göre farklı kullanım alanları için üretiliyorlar. Bahçe salıncağı kategorisindeki ürünler daha çok üç kişilik büyük ve geniş tenteli salıncak modellerinden oluşuyorlar. Bu salıncakların yağmurda ıslanmamaları için koruma örtüleri de mevcut. Bu kategorideki salıncaklar büyük teraslarda da kullanılıyorlar. Balkon salıncağı türleri ise daha küçük boyutlu tercihen tek kişilik salıncaklardan oluşuyor. Bu salıncaklar kışın veya yağmurlu havalarda rahatça iç mekanlara taşınabiliyorlar. Büyük evlerde, okuma köşelerinde de kullanılan salıncaklar, özellikle kapatılmış balkonlara yerleştiriliyor.

Hamaklar ise daha çok bahçelerde, piknik alanlarında, kamp bölgelerinde kullanılan bahçe mobilyası ürünlerinden olup bazı modelleri büyük teraslarda da kullanılıyor.

Hamak Salıncak Modelleri

Yetişkinler için salıncaklar genelde tek kişilik rattan salıncak ve üç kişilik bahçe modellerinden oluşuyor. Farklı desen, renk ve tasarımları bulunan salıncaklar kişilerin zevkine göre ayrıca diğer bahçe veya balkon mobilyalarına uyumlu olarak seçiliyorlar. Son derece rahat ve keyifli ürünler olan salıncaklar kullanıcıların yorgunluklarını atmaları için onlara ideal ortamı sağlıyorlar. Tenteleri sayesinde yazın kullanıcıları güneş ışınlarından kurtararak onlara gölge alan yaratıyorlar. Kumaş özelliklerine ve yan materyallerine göre oldukça lüks bahçe mobilyası kategorisinde olan salıncaklar da Trendyol'da tüketicilere alternatif olarak sunuluyor.

Hamak modelleri ise basit renkli örme hamaklar, ipek makine hamaklar, paraşüt hamaklar gibi çeşitlere ayrılıyor. Paraşüt hamaklar daha çok ağaçlara takılmak suretiyle kullanılıyor. Kitap okumak, dinlenmek, uyumak için tercih edilen hamakların stantları da Trendyol'da satılıyor. Böylece hamak standına istendiğinde farklı türde hamak modelleri takılabiliyor. Çift kişilik hamaklar da çiftlerin, ebeveyn ve çocukların beraber dinlenerek ya da sohbet ederek vakit geçirmelerine olanak tanıyor. Cibinlikli outdoor hamaklar ise kamp yapmaya meraklı kullanıcıların her türlü hava şartında keyiflerinden ödün vermemeleri için tasarlanmış özel ürünlerden oluşuyorlar.

Bebek ve Çocuk Hamak Salıncak Ürünleri

Bebekler ve çocuklar için üretilmiş çok sayıda ve çeşitte hamak ve salıncak modelleri bulunuyor. Bahçede, balkonda, terasta ve oyun odalarında kullanılan bu hamaklar ve salıncaklar çocukların eğlenmesi bebeklerin de daha rahat uykuya dalmaları amaçlı kullanılıyor. Yaylı zıp zıp modeller, tavana asılan salıncaklar, ağaca takılan hamaklar, stantlı hamaklar gibi pek çok çeşidi bulunan ürünlerin en önemli özellikleri kolaylıkla taşınabilir olmaları. Tavana asılan sepet salıncaklarda bebekler, kanguru salıncaklarda ise çocuklar çok mutlu oluyorlar. Bebek ve çocuk hamaklarının kumaşları genellikle miniklerin terlemelerine engel olacak şekilde üretiliyorlar. 

Hamak Salıncak Fiyatları

Hamak ve salıncak fiyatları da ürünlerin materyal kalitelerine ve tasarım detaylarına bağlı olarak farklılık arz ediyorlar. Trendyol'da her bütçeye uygun fiyat seçeneklerinde ürünler yer alıyor. Hamak fiyatları oldukça makul olup tüketicilerin rahatça ulaşabilecekleri ürün kategorisinde yer alıyorlar. Bahçe salıncak modellerinde ise farklı fiyat skalalarına sahip geniş ürün yelpazesi yer alıyor. Lüks ürün grubundaki bahçe salıncağı ürünleri arasında 1. sınıf iroko ahşabı kullanılarak üretilmiş oturarak dört, yatar pozisyonda iki kişilik salıncak modelleri yer alıyor. Lüks kategorideki tek kişilik rattan salıncak modelleri rahatlıkları ve görsel tasarımlarıyla ilgi çeken modeller arasında yer alıyorlar. Bunların yanı sıra hem çok dayanıklı, kullanışlı hem de çok uygun fiyatlı ürünler ve indirim kampanyaları Trendyol'da tüketicilere kolaylık sunuyor.

Sizin de bahçe, balkon ya da terasınızda kullanmak için hamak salıncak ihtiyacınız varsa Trendyol aracılığıyla bahçe mobilyası kategorisine göz atarak aradığınızı rahatlıkla bulabilir, indirimli fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık