"

Şamdan Mumluk

" araması için 6311 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Şamdan Mumluk

Tarihçesi çok eski zamanlara dayanan mumlar, şamdanlar ve mumluklar günümüzde son derece şık ve modern tasarımlar ile hayatımızdaki varlığını sürdürmeye devam ediyor. Evlerde, balkonlarda, teraslarda ve bahçelerde sıklıkla kullanılan ürünler; kafeler, restorantlar, oteller, güzellik merkezleri, SPA merkezleri, mağazalar ve ofisler başta olmak üzere pek çok ortamda konsept tamamlayıcı olarak karşımıza çıkıyor. Son derece ilginç ve zarif tasarımlara sahip şamdan, mumluk ve mumlar hem aydınlatma hem de dekorasyon amaçlı kullanılıyor. Birbirinden göz alıcı ürün modelleri ile dekore edilen ortamlar estetiği ile göz kamaştırıyor. 

Estetik Şamdan Modelleri 

Trendyol ayrıcalığı ile satışa sunulan birbirinden şık şamdan modelleri, masaların ve salonların havasını değiştiriyor. Farklı malzemelerden tasarlanmış şamdanlar, hem klasik hem de modern tasarımları ile dikkat çekiyor. En çok tercih edilen şamdan modelleri arasında gümüş şamdan, cam şamdan, metal şamdan, kristal şamdan, seramik şamdan, taşlı şamdan, ahşap şamdan ve üçlü şamdan çeşitleri yer alıyor. Farklı renk seçenekleri bulunan ürün çeşitleri, estetik ve zarif çizgilere sahip oluşuyla girdikleri her ortamın havasını değiştiriyor. 3'lü şamdan modelleri içinde yer alan gümüş şamdan, ahşap şamdan ve metal şamdan seçenekleri zarafeti ile hayranlık uyandırıyor. Trendyol, ev dekorasyon kategorisi içerisinde yer alan şamdan modellerine uyumlu şamdan mumu çeşitleri de sunuyor. Şamdan mumu çeşitleri, dayanıklılığı ve kalitesi ile dikkat çekiyor. Her zevke uygun ürünler, ekonomik fiyatları sebebiyle yoğun ilgi görüyor. Avantajlı şamdan fiyatları ve cazip satın alma seçenekleri ürünlere olan talebi artırıyor.

Göz Alıcı Mumluk Modelleri 

En çok tercih edilen mumluk modelleri arasında fener mumluk, şamdan mumluk, kafes mumluk, cam mumluk, metal mumluk, kütük mumluk, ahşap mumluk ve ferforje mumluk çeşitleri ilk sıralarda yer alıyor. Ev ve dekorasyon kategorisinde yer alan dekoratif mumluk çeşitleri tasarımı ve kalitesi ile göz dolduruyor. Hem açık hem de kapalı alanda kullanılabilen mumluklar girdikleri her ortama romantik bir hava katıyor. Yuvarlak ve silindir mumluk çeşitleri modern çizgisi ile dikkat çekiyor. 2'li mumluk ve 3'lü mumluk modellerinde ise ahşap ve metal tasarımlar öne çıkıyor. Aydınlatma amacıyla kullanıldığında hem huzur veren hem de gözü dinlendiren mumluklar, dekorasyon amacıyla kullanıldığında ise ortama zarafet katıyor. Evlerin ve iş yerlerinin genel dekorasyonu ile kolayca kombine edilebilen mumluklar; zeminde, sehpada, masa üstünde, konsol üstünde, büfe içinde, bahçede ve balkonda rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem açık alanda hem de kapalı alanda güvenle tercih edebileceğiniz mumluklar kolay temizlenebilir olması ile de dikkat çekiyor. Hava koşullarına karşı dayanıklı malzemeden üretilmiş mumluk çeşitleri her mevsim kullanılabiliyor. Ahşap ve kütük mumluk modelleri daha doğal bir konsept yaratırken cam ve metal mumluk çeşitleri ise şık ve gösterişli dekorlar sunuyor. Ferforjenin hakim olduğu ortamda ise ferforje mumluklar konseptin tamamlanmasında büyük rol oynuyor. Estetik duruşu ile göze hitap eden ferforje mumluklar, uzun yıllar kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alıyor.

Dekorasyonda Trendyol Zarafeti

Trendyol ayrıcalığı ile satışa sunulan mumluk ve şamdanlar modern tasarımları ile dekorasyonunuzu tamamlıyor. Klasik çizgiden ödün vermeyen ortamlar için tasarlanmış zarif ve şık şamdan modelleri, mumluk modelleri ve şamdan mumu çeşitleri ise göz kamaştıran dekorlar yaratıyor. Romantizmin vazgeçilmez unsurlarından olan mumlar, birbirinden şık şamdan ve mumluk modelleri ile büyülü atmosferler sunuyor. Ev ve iş yeri dekorasyonunuz için yüzlerce seçenek sunan Trenyol'da; avantajlı fiyatlar, indirim fırsatlar ve en şık şamdan ve mumluk modelleri sizlerle buluşmayı bekliyor.