"

Samsonite

" araması için 67 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Samsonite

Hayatının her anında kaliteyi yanında taşımak isteyenler için çanta, valiz ve aksesuarlar üreten Samsonite’ta herkes için bir ürün var! Çocuktan kadına, erkekten sporcuya, iş adamından stil sevenlere herkesi tasarım ve kalitesiyle mutlu etmeyi başarıyor. Yolculukta, okulda, iş seyahatinde, gece gezmelerinde… Samsonite kalitesi hayatınızın her köşesinde yere alıyor. Samsonite indirim ve avantajlarına internet alışveriş siteniz Trendyol ile bir tıkla erişebiliyorsunuz. 

Samsonite'ta Herkes İçin Bir Bavul Var

Kullandığı çantanın estetiği kadar sağlamlığına da dikkat edenler için tasarlanıyor. Seyahatiniz, geziniz ve hatta gündelik yaşamınızda size sürekli eşlik edecek Samsonite çanta ve Samsonite bavul estetik olduğu kadar da dayanıklı. Sürekli uçakla seyahat ediyorsanız çantanızın transferler esnasında darbe alma olasılığı daha fazla oluyor. İşte bu durumları düşünen Samsonite mühendisleri bavulunuz için en dayanıklı malzemeyi seçiyor. Dayanıklılığı sağlarken de bavulunuzun hafifliğinden asla ödün verilmiyor, hayatınızın her anında kolayca taşıyabileceğiniz ağırlıkta bavul ve çantalar tasarlanıyor. Samsonite çekçekli okul çantası, valiz, erkek çanta, kadın çanta, omuz çantası, kalem kutusu gibi birçok farklı kategoride çantaya Samsonite kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

Kadınlar Şıklığı Samsonite ile Taşıyor

Sağlamlığı kadın estetiğiyle çanta ve bavullarında buluşturan Samsonite, bavuldan sırt çantasına, laptoptan kozmetik çantasına birçok modelde kadınlara özel tasarımlarıyla tercih sebebi oluyor. İş kadınlarının çokça tercih ettiği Samsonite laptop sırt çantası, estetiğinin yanı sıra kullanışlı olmasıyla da ön plana çıkıyor. Sırtta taşınan modellerine çek çek seçeneği de ekleyen marka, çantaları eşyalarınızı kolay organize edebilmeniz için farklı bölmeler şeklinde tasarlıyor. Laptop, tablet, şarj aletleri ve evrakları ayrı bölmelere koymanıza olanak sağlayan tasarım harikası çantalar günlük hayatta işinizi kolaylaştırıyor. Farklı renkteki kozmetik çantalarıyla eşyalarını yanından taşımak isteyenler kadınlar için de Samsonite postacı çantası modelleri şık kombinlerde yerini alıyor.

Sağlam, Tarz ve Kullanışlı

Erkekler tüm yolculuklarına eşlik edebilmek için farklı model ve tarzlar üreten Samsonite, özellikle sıkça seyahat eden beyleri düşünerek bavullarını sağlam ve farklı boylarda üretiyor. Kısa süreli fakat sık seyahat eden erkekler için kabin boy, iç hacmi geniş ve kullanışlı bavullarla ön plana çıkan marka, laptop çantalarında da devrim yaratan modellerle karşınıza çıkıyor. Samsonite Guard IT serisi, iş insanı erkekler için farklı çözümler üreterek sırt çantası, tekerlekli laptop çantası ve omuzdan asmalı laptop çantası olarak sunuluyor. Laptop, tablet ve diğer aksesuarlar için ayrı bölmeler olan Samsonite laptop çantaları, eşyalarınızı organize etmenizde size yardımcı olarak hayatınızı kolaylaştırır. Samsonite erkek cüzdan çeşitleri de yine yanınızdan ayırmak istemeyeciğiniz kadar tarz ve sağlam.

Çocuklar Kaliteyle Tanışıyor

Samsonite kalitesi sadece anne, babalar için değil çocuklar için de üretiliyor. Samsonite okul çantası modelleri ve Samsonite kalem kutusu çocuklar için de renkli koleksiyonlar arasında yerini alıyor, çizgi film karakterli çocuk çantalarıyla çocuğunuzun okul hayatını eğlenceli hale getiriyor. İç organizerler sayesinde çocuğunuza eşyalarını düzene sokması için şans tanıyor. Samsonite prenses çekçekli çanta, mini tekerlekli okul çantası gibi modelleriyle çocuğunuzun kaliteyle daha küçük yaşlar tanışmasını ve çocuğunuzun hayatına düzen gelmesini sağlıyor.

Çanta ve Bavulda Samsonite 

Samsonite, ürünlerinde bir standart haline getirdiği kalite ile kullanıcıların takdirini topluyor. Samsonite, garantisiyle ürünlerinin arkasında duruyor. Endüstriyel tasarımı harikası ürünleriyle farklı senaryolar için akılcı çözümler üretiyor. Samsonite sadece seyahat için değil, hayatınızın her anı için üretiryor. Çanta, cüzdan, kalemlik, bavul… Hayatınızın her anını kolaylaştırmak ve anılarınızı taşımak için çalışıyor. Marka; kadın, erkek, çocuk, genç, yaşlı herkes için farklı ürünler imal ediyor. Herkesin taşımak isteyeceği ve kolayca taşıyabileceği ürünler yapıyor. Okul çağından, en uzak seyahat maceranıza her yaşınızı, her anınızı keyifli ve güvenli hale getiriyor.