"

Samsung Galaxy J7 Prime Kılıf

" araması için 24599 sonuç listeleniyor

Samsung Galaxy J7 Prime Kılıf

Şık tasarımıyla cep telefonlarının korunmasına katkı sunan Samsung Galaxy J7 prime kılıf modelleri, farklı tasarımlarıyla göz dolduruyor. Sezonun moda renklerinden ilham alınarak tasarlanmış cep telefonu kılıfları, kullanım pratikliği sunan teknik tasarım detayları sayesinde, fonksiyonel kullanım imkanı sunuyor. Kırmızı, siyah, beyaz, mavi gibi renk tonlarıyla tasarlanmış kılıf modellerine, Beşiktaş, Fenerbahçe, deri, BTS, aynalı ve şeffaf gibi ayrıcalıklı materyaller ile tasarlanan ürün modelleri eşlik ediyor. Kapaklı ve kapaksız kullanımı destekleyen Samsung j7 Prime kılıf cep telefonu kılıfları, tercihinize göre seçim yapabilme imkanı sunuyor. Deri, silikon ve metal malzemeler kullanılarak tasarlanan modellerde, dayanıklılık ve üstün kalite özellikleri öne çıkıyor. İhtişamlı stile sahip modelleri tercih eden kullanıcılar için tasarlanmış Samsung Galaxy J7 Prime taşlı kılıf modelleri, ışıltılı tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Koruyucu ekran camı alternatifiyle sunulan cep telefonu kılıfları sayesinde, cep telefonları düşmeye ve küçük darbelere karşı da koruma altına alınıyor. Stilinize zarif bir şıklık kazandıran Samsung Galaxy j7 prime 2 kılıf modelleri arasından, zevkinize uygun farklı tasarımlar seçerek tarzınızı bir adım öne çıkarabilirsiniz.

Anti Şok Özelliğine Sahip Modeller

Cep telefonunuzu düşme, kırılma ve çizilme gibi küçük darbelere karşı koruyan anti şok etkisi, hem sert hem de yumuşak kılıf modellerinde uygulanıyor. Köşelerin sağlamlaştırılması esasıyla tasarlanan anti şok özellikli kılıf modelleri, telefonların tasarımlarına kusursuzca uyum sağlayarak koruma sağlıyor. Hem estetik hem de koruyucu özellik taşıyan kılıflar, cep telefonunuzun üzerinde takılı halde olduğunda, telefonunuzun fonksiyonlarını kullanmaya devam edebilirsiniz. Cep telefonlarının kamera, kulaklık ve şarj gibi çıkış noktalarını açıkta bırakan kılıf modelleri sayesinde, telefonunuzu güvence altında tutarken konforlu bir biçimde kullanmaya devam edebilirsiniz. İnce ve zarif formda tasarlanmış Samsung Galaxy J7 prime kılıf modelleri, zarif tasarımıyla telefonunuzda kaba bir görüntü yaratmadan şık bir kullanım deneyimi sunuyor. Ses kullanım tuşlarının kullanım konforunun da düşünüldüğü J7 prime 2 kılıf modelleri, kadın ve erkekler için farklı renk ve modellerde üretildiği gibi unisex modelleriyle de dikkat çekiyor. 

Toz Koruma Özelliği Olan Kılıf Çeşitleri

Samsung Galaxy J7 Prime silikon kılıf modellerinde bulunan toz koruma tıpası sayesinde, cep telefonunun şarj, kulaklık gibi önemli girişleri kapatılarak cihazın içerisine toz ve su gibi maddelerin girmesi engelleniyor. Cihazın üzerinde takılı haldeyken telefonunuzun sensör fonksiyonlarını etkilemeyen kılıflar sayesinde, İnternet'e bağlanma ve şebeke kullanımı gibi fonksiyonlar yüksek performanslı olarak çalışmaya devam ediyor. Cep telefonunun işlevlerinden vazgeçmeden telefonunuza koruma ve kullanım konforu kazandırmanızı sağlayan kılıflar, yalın ve zarif bir görünüm taşıyor. Ürünlerin silikon materyal ile tasarlanmış olması, esnek kullanım imkanı sağlıyor. Cep telefonunuza kendi kendinize kolayca takıp çıkarabileceğiniz cep telefonu kılıfları, üstün koruma özelilğiyle uzun yıllar cihazınızı korumanıza imkan tanıyor. 

Kılıflı Samsung Galaxy J7 Kılıfların Özellikleri

Cep telefonunuzu dışarıdan gelebilecek olumsuz etkenlere karşı koruma sağlaya kılıflar, Samsung modelleri için cüzdan formunda da tasarlanıyor. Cüzdan formunda tasarlanan Samsung J7 Prime cüzdan kılıf çeşitleri, cep telefonunuzu ergonomik biçimde koruma altına alırken aynı zamanda kredi kartı, kimlik, ehliyet ve kağıt para gibi küçük materyaller için de geniş bir saklama alanı sunuyor. Bu sayede yanında çanta veya cüzdan taşımak istemeyen kullanıcılar için, konforlu bir alan oluşturuluyor. Deri ve silikon gibi farklı materyaller kullanılarak tasarlanan modellerde, birçok farklı saklama gözünün yer alması dikkat çekiyor. Cep telefonunuzu cebinizde taşırken de konforlu bir biçimde rahatlık sunan ve kaba bir görünüm taşımayan ürünler, fonksiyonel özellikleri sayesinde çok yönlü kullanım beklentisi olan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Cep telefonunuzun ön yüzünü kapatmadan koruma sağlayan modeller, tamamen telefonunun kapalı olarak kullanımını tercih etmeyen kullanıcılara ekstra rahatlık sağlıyor. Çıtçıt ya da mıknatıs kapanışlı kapak detayları sayesinde, kullanıcının tercihi olmadan cep telefonunun kılıfı açılamıyor. Güvenli ve fonksiyonel özellikleri sayesinde j7 prime cüzdan kılıf modelleri, en çok tercih edilen modeller arasında ilk sıralarda yer alıyor. 

Nano Cam Koruyucularla Birlikte Sunulan Kılıf Çeşitleri

Ortalama olarak 0,1 mm inceliğinde tasarlanmış nano teknolojiye sahip koruyucu camlar, Samsung Galaxy J7 Prime cep telefonu modellerine, kolay kullanım desteği sunan bir avantaj sağlıyor. Ekranı rahatça kaydırarak kullanmanıza imkan veren ince tasarım sayesinde, cep telefonunun kendi ekranını kontrol altına almak kolaylaşıyor. Nano koruyucu cam ve kılıfın bir arada satışa sunulması, kullanıcılara büyük bir rahatlık ve fiyat avantajı da sunuyor. Cep telefonunuza eksiksiz ve tam koruma sağlayan ürün paketi, tek seferde telefonunuza güçlü bir koruma desteği sunuyor. Yüzüklü formda tasarlanan cep telefonu kılıfları, konuşurken ya da telefonunuzun fonksiyonel özelliklerini kullanırken size pratik bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Yüzük tasarımı cep telefonu kılıfı üzerinde aşağıdan yukarı ya da 360 derece dönerek hareket edebiliyor. Telefonunuzla konuşurken elinizden kayıp düşmesini de önleyen yüzük tasarımı, ayrıca ürüne şık ve karizmatik bir görünüm kazandırıyor. Silikon kapağın hemen arka tarafında konumlandırılan aparat, metalik detaylı ve dayanıklı bir parça olarak dikkat çekiyor. Nano ekran, temperli cam modellerine göre darbeler karşısında daha fazla dayanıklılık gösteriyor. Cihazın her tarafını kavrayan silikon gövde tasarımı, tam ve eksiksiz bir koruma sağlamayı başarıyor.

Kir Tutmayan Özel Tasarımlar

Çizilmelere ve yıpranmalara karşı cep telefonunuzu maksimum koruyan kılıflar, kir tutmayan özelliğiyle de fark yaratıyor. Mükemmel kalıplarla tasarlanan Samsung Galaxy j7 prime telefon kılıfı modelleri, düz ve desenli çeşitleriyle herkesin keyifle kullanacağı modellerden oluşuyor. J7 prime kılıf desenli  tasarımlar, şıklığı sadelikte arayan kullanıcılar için zevkli alternatifleri oluşturuyor. Desenli, renkli ve şeffaf çeşitleriyle koleksiyonda sunulan ve sadeliği ile telefonları korumayı önceliğe alan modeller, ürünlerden performans beklentisi öncelikli olan kullanıcılar için tasarlanıyor. Nemli bez, kolonya ve ıslak mendil gibi temizleyici materyaller ile kolayca hijyenik hale getirilen ürünler, telefonunuzda biriken bakteri oranını da minimum seviyede tutulmasına katkıda bulunuyor. Bebek mavisi, şeker pembe gibi neon renklerle sunulan kılıf çeşitleri, özellikle genç kızların büyük ilgisini çeken kapak modelleri arasında yer alıyor. Transparan özellikli ürün çeşitleri, hem renkli hem de şeffaf ürünleri beğeniyle kullananlar için ilgi çekici model tasarımları olarak sunuluyor. Telefon üzerindeki tüm slot ve çıkışlara kolayca ulaşmanızı sağlayan ergonomik tasarımlara sahip ürünler, cep telefonunda kılıf kullanmaktan hoşlanmayan kullanıcıları bile etkileyecek nitelikler taşıyor. Renk ve model seçeneklerinin zenginliği, her yaştan ve her zevkten kullanıcının mutlaka keyifle kullanabileceği bir ürün bulabilmesini kolaylaştırıyor. Renklerdeki çeşitlilik, kıyafet kombinlerinizin rengine ya da o günkü ruh halinize göre telefon kılıfının rengini seçebilmenize katkı sağlıyor. 

Güçlü ve Çarpıcı Tank Kılıf Modelleri

Mıknatıslı ve yüzüklü olarak tasarlanmış Samsung Galaxy J7 Prime tank kılıf modelleri, farklı kullanım özellikleriyle sıra dışı bir kullanım performansı vadediyor. Mıknatıslı arka kapak, yüzük formunun da verdiği destek sayesinde ekstra konfor ve pratik kullanım avantajı sunuyor. Metal dış aparat kullanarak araç içinde de rahatlıkla standlı olarak kullanabileceğiniz tank kılıf modelleri sayesinde, cep telefonunuzu kolayca handsfree modunda kullanabilirsiniz. Canlı ve çarpıcı renklerle tasarlanmış dayanıklı kılıf çeşitleri, köşe ve kenarlarda sağladığı ekstra koruma özellikleriyle telefonunuza dikkat çekici bir koruma sağlıyor. Stil olarak cep telefonunuzun görüntüsüne havalı bir tarz da kazandıran j7 prime zırhlı kılıf, metalik görünümlü ve militarist duruşuyla, özellikle telefonlarını yoğun kullanan erkek kullanıcıların ilgisini çekiyor. Cep telefonunuzu düşme, çarpma gibi dış darbelere karşı güçlü bir destekle koruyan kılıflar, farklı kıyafet kombinlerinize kolayca uydurabilmeniz için zengin bir renk skalasında sunuluyor. Son derece şık ve dayanıklı materyaller ile tasarlanan kılıfları kullanarak büyük hasarların ve önemli tamir masraflarının önüne geçebilirsiniz. 

Zarif ve Şık Mıknatıs Kapaklı Kılıflar

Çift pencereli olarak tasarlanan ve gizli mıknatıs özelliği taşıyan Samsung Galaxy j7 Prime deri kılıf modelleri, mesaj ve aramaları cep telefonunun kapağını açmadan yanıtlamanıza imkan tanıyor. Gelen aramaları ve mesajları kılıf üzerinden rahatlıkla okumanıza imkan veren geniş ekran penceresi, ürüne kusursuz bir koruma sağlamanın yanı sıra rahat ve şık bir kullanım avantajı da kazandırıyor. Gizli mıknatıslı kapakla tasarlanan ürün modeli, kılıf kapağının kullanım sonrası kendi kendine kapanmasını sağlıyor. Cep telefonunuzu kapak açık ya da kapalı haldeyken kullanma tercihi, sizin kullanım alışkanlıklarınıza bırakılıyor. Samsung j7 Prime kılıf fiyatları, kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Kılıf fiyatları, ürünlerin yüksek kalite ve performans standartları göz önüne alındığında, uygun seçeneklerle sunulduğu görülüyor. Samsung Galaxy j7 Prime kapaklı kılıf modelleri, siyah, beyaz, bej, kahverengi, kırmızı gibi klasikleşmiş renk alternatiflerinin yanı sıra farklı renk çeşitleriyle de tasarlanıyor. Sıklıkla deri formda tasarlanan kılıflı modeller, uzun ömürlü ve dayanıklı bir materyalle tasarlanmış olmanın avantajlarını, kullanıcılara maksimum düzeyde sunuyor. 

Ezber Bozan Kılıf Tasarımlarını Keşfedin

Kullanım kolaylığı sunan silikon kılıflar, esnek tasarımları sayesinde telefonunuza kolayca takılıp çıkarılıyor. Telefonunuzu kir, çizilmeler ve darbelere karşı korumanın yanı sıra telefonun kayarak elinizden düşmesini engelleyerek de koruma sağlıyor. Yeni nesil teknolojiler, cep telefonu kılıflarına da yeni özellikler ilave edilmesini sağlıyor. Akıllı kılıflar, cep telefonunuzu daha pratik ve konforlu bir biçimde kullanmanızı kolaylaştırıyor. Samsung Galaxy j7 Prime akıllı kılıf modelleri, yarı şeffaf materyali sayesinde, kılıfın kapağı kapalıyken bile kullanıcıya tarih, saat ve arayanı görme gibi avantajlar sağlıyor. Cep telefonunun orijinal tasarımını bozmadan şık ve sıra dışı bir kullanım sağlayan akıllı kılıf tasarımları, zengin renk skalasıyla da göz dolduruyor. Akıllı kılıflar da tıpkı cüzdanlı kılıf modellerinde olduğu gibi açılır kapak sistemiyle tasarlanıyor. Aramaları cevaplamak, mesaj yazmak ve yeni arama yapmak gibi işlemler için, kılıf kapağını mutlaka açmak gerekiyor. Silikon kılıflarda olduğu gibi zengin renk alternatifleriyle tasarlanan akıllı kılıf çeşitleri, birçok farklı tasarım arasında seçim yapabilme imkanı tanıyor. 

Samsung J7 Prime Şeffaf Kılıf Modelleri Nasıl Temizlenir?

Deri cep telefonu kılıflarını temizlemek için, sabunlu su, yumuşak ve iz bırakmayan bir bez kullanmak gerekiyor. Deri kılıflar, kir, leke ve sararmalardan bu şekilde kolayca temizleniyor. J7 prime şeffaf kılıf temizliği için, diş macunu ve yumuşak dokulu bir bez yeterli oluyor. Küçük bir parça diş macununu silikon yüzeye sıkarak bez yardımıyla lekeleri çıkarmak gerekiyor. Sonrasında tamamen kir ve lekelerden arınmış olan kılıfı, suya batırılmış temiz bir bez ya da süngerle durulamak son dokunuşu sağlıyor. Şeffaf kılıfları temizlerken diş macununun yanı sıra asla diş fırçası kullanmamak büyük önem taşıyor. Zira diş fırçaları, kılıfların çizilmesine ve zamanla çizilen yerlere daha fazla kirin yerleşmesine sebebiyet veriyor. 

Eğlenceli Desen ve Tasarımlara Sahip Kılıf Modelleri

Şık tasarımlara sahip Samsung Galaxy J7 kılıflar, yalın modellerin yanı sıra gösterişli modeller olarak da tasarlanıyor. Mermer desenli telefon kılıfı çeşitleri, zarif ve ayrıcalıklı duruşuyla farklı modelleri kullanmaktan hoşlananlar için alternatif yaratıyor. Sıvı ve akışkan iç yüzey formunda tasarlanan simli j7 kılıfları, stilide ihtişam, gösteriş ve süslü tasarımlara yer veren kullanıcılar için ayrıcalıklı seçenekler oluşturuyor. Cep telefonlarına kullanışlı ve konforlu bir koruma desteği sunan kılıf modelleri, kolayca değiştirilebilmesi sayesinde kullanacağınız gün hissettiğiniz ruh haline göre tercih yapabilme fırsatı sunuyor. Sevimli figürler ve dünyanın en sevilen çizgi karakterlerinin ilham verdiği Samsung Galaxy J7 kılıfı modelleri, gençler ve kendini her daim genç hisseden kullanıcıların yakın markajına giriyor. Simli, taşlı ve pullu cep telefonu kılıfı modelleri, gösterişli stiliyle günlük ve abiye kullanıma uygun seçenekler oluştururken, düz, kendinden kabartmalı ve rubber desen stiline sahip kılıf modelleri de birçok kullanıcı tarafından zevkle tercih ediliyor. 

Samsung Cep Telefonu Kılıfları Fiyatları

Ayrıcalıklı model ve renk seçenekleriyle sunulan koleksiyonda, tekli ve kırılmaz cam koruyucu modelleri ile birlikte tasarlanmış ürün modelleri yer alıyor. Ürünler, model, materyal ve kullanım özellikleri gibi kriterlere göre farklı fiyat seçenekleriyle kullanıcıyla buluşuyor. Samsung markalı telefonlar için özel olarak tasarlanmış kılıflar, orijinal ve kaliteli materyaller ile tasarlanıyor. Ürünlerin tasarımında kullanılan malzemeler, sağlığa uygun ve sağlık için herhangi bir sakınca oluşturmayan materyallerden oluşuyor. Samsung Galaxy J7 Prime kılıflarının fiyat seçenekleri, ulaşılabilir ve hesaplı fiyat seçenekleri sayesinde, pahalı cep telefonlarını maksimum düzeyde korumayı başarıyor. Metalik malzemelerle tasarlanan kılıflar, hem kenarlar hem de arka yüzeyin korumasını sağlarken çerçeve koruması ile tasarlanan ürün modelleri, güçlü bir kenar ve köşe koruması sağlıyor. 

Sıra Dışı Tasarımlardan Hoşlananlar İçin Modeller

Silikon kapaklarda tasarlanan desenler, farklı zevklerden kullanıcılar için ayrıcalıklı seçenekler oluşturuyor. Bayrak tasarımlı ve Türk kahramanlık figürleriyle süslenmiş kapaklar, milli duyguları her daim tarzına yansıtmak isteyen kullanıcılar için üretiliyor. Grafitti desenlerle bezenmiş kapak modelleri, sanatsal dokunuşları her zaman hayatının her alanında hissetmek isteyenler için benzersiz seçenekler sunuyor. Keyifli bir kullanımı destekleyen metalik renkli silikon kapaklar, yumuşacık dokularda metalik rengin modern havasını hissetmek isteyenler için tasarlanıyor. Diagonal çizgiler ve delikli kapak tasarımları, farklılığı cep telefonu modasına yansıtmak için alternatifler sunuyor. Turuncu, kırmızı, mor ve neon pembe gibi renk seçenekleriyle tasarlanan modeller, baharın coşkusunu cep telefonu stilinize taşıyor. 

Fonksiyonel Detaylarla Tanışın

Cep telefonlarında en fazla önem taşıyan konulardan biri de kamera detayı olarak öne çıkıyor. Ön ve arka kameraların herhangi bir biçimde engellenmeden kullanılması, işlevsel bir kullanım deneyimi için olmazsa olmaz kriterler arasında yer alıyor. J7 Prime kılıf modelleri, hem ön hem de arka kamera bölümlerini açıkta bırakacak şekilde tasarlanıyor. Bu sayede, selfie ya da normal fotoğraf çekimlerinde telefonunuzu kılıftan çıkarma gereği ortaya çıkmıyor. Ses tuşları için kimi modellerde açıkta bırakılan bölüm, bazı silikon kılıf modellerinde özel tasarımla kapatılarak bu bölümlerin de toz ve kire karşı fonksiyonel bir biçimde korunması sağlanıyor. Galaxy j7 telefon modellerinin ön ve alt tarafında bulunan ekran kontrol, ileri ve geri tuşları da kolaylıkla kılıf üzerinden kullanılabiliyor. Şık tasarımlara sahip ürün modelleri, cep telefonlarının ömrünü uzatmaya da katkıda bulunuyor. Telefonunuzun modelini değiştirmek istediğinizde ya da telefonunuzu yeni bir telefonla takas etmek istediğinizde, mükemmel biçimde korunmuş olan bir cihaz olarak değerini bu yolla korumasını sağlayabilirsiniz. 

Siz de hemen Trendyol'un benzersiz fırsatlarla dolu avantajlar dünyasından ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyebilir, keyifli, pratik ve güvenli alışverişin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz!