placeholder
"

Samsung Galaxy J7 Prime Kılıf

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Samsung Galaxy J7 Prime Kılıf Çeşitleri ile Sevilen Ürünler Trendyol'da!

Telefonlarınızın herhangi bir darbede hasar almasını engellemek için telefon kılıflarına ihtiyaç duyulur. Samsung Galaxy j7 prime kılıf telefonunuza uyum sağlar. Farklı renklerde ve görünüşlerde kılıf bulunur. Kendi zevkinizi yansıtmak için uygundur. Tam uyan kılıflar sayesinde yere düştüğünde kılıf telefondan çıkmaz. Yüksek koruma sağlamak için uygundur. Samsung Galaxy J7 Prime zırhlı kılıf özelliğine sahip modeli ile korumasını yükseltir. Telefon görüntüsünü daha kaliteli hale getirir ve koruma görevini tam şekilde yerini getirir. Zırhlı yüzeyi telefon kılıfının gevşemesinin ve yıpranmasının önüne geçer. Samsung Galaxy J7 Prime 2 kapaklı kılıfı telefona şık görüntü katarken aynı zamanda telefonunuza zarar gelmesini engeller. Tamamen telefonun rengini ve görüntüsünü değiştiren tasarımı bulunur. Kapaklı kılıflarda bulunan penceresi ile aynı zamanda gelen aramaları ve saati rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 Prime Şeffaf Kılıf

Samsung Galaxy J7 Prime Şeffaf Kılıf

Şeffaf telefon kılıflarının hoş görüntü katmasının yanında kaliteli materyallerden yapılan ürünlerdir. Samsung Galaxy J7 Prime silikon kılıf kalitelidir. Uzun süre şeffaf kılıf sararmaz, temiz görüntüsünü korur. Silikon olması sayesinde kılıfı takıp çıkarırken bir süre sonra kırılmaz. Silikon kılıflar diğer materyallere göre çok daha uzun ömre sahiptir. Yere düştüğünde telefonu korurken kendisini de korur. Yıpranma sorununun önüne geçer. Tuşlarına daha rahat basabilme imkânı verir. Samsung J7 Prime şeffaf kılıf geniş kesimlerin kullanması için uygundur. Telefonunuzun rengini ve tasarımını gösterirken aynı zamanda telefonu da korur. Şeffaf kılıfların görüntüsü sadedir. Telefonların daha temiz görünmesini sağlar. Telefonu darbelerden koruduğu gibi tozdan ve kirden de korur. Telefon kabını temizlemek de oldukça kolaydır.

Samsung Galaxy J7 Prime Kılıf Özellikleri

Samsung Galaxy J7 Prime Kılıf Özellikleri

Samsung Galaxy J7 Prime 360 kılıf telefonu 360 derece sarar ve tam koruma verir. Hem arka kapağı hem de ekranı korur, uzun ömürlü olarak telefonu kullanmaya imkân verir. 360 derece kılıflar özellik olarak, ekranınız için fazladan kırılmaz cam almanıza gerek kalmaz. Bu sebeple aynı zamanda ekonomik bir kılıf tercihidir. Samsung Galaxy J7 Prime tank kılıf darbelere karşı korumasını yükseltir. Darbeleri koruma özelliği sayesinde emer, telefonunuza zarar gelmesini büyük oranda engeller. Farklı görüntüsü ile gönül rahatlığıyla telefonunuzu kullanırken şık durmasını da sağlar. Samsung Galaxy J7 Prime cüzdan kılıf da bulunur. Daha kolay bir kullanım verir. Telefonun görüntüsünü tamamen değiştirir. Düştüğünde kötü bir sonuç doğmasını engeller. Kaliteli materyali uzun süre telefon kılıfını kullanmaya devam etmenizi sağlar.

Samsung Galaxy J7 Prime Telefon Kılıfı Modelleri

Samsung Galaxy J7 Prime Telefon Kılıfı Modelleri

Telefon kılıflarının Trendyol’da bulunan farklı modelleri daha rahat seçim yapabilmenize yardımcı olur. Samsung Galaxy J7 Prime sulu kılıf eğlenceli bir telefon kılıfı seçeneğidir. Hoş görüntüsü ile telefonunuza güzel bir görüntü katmanızı sağlar. Genç ruhlu olanlar için uygun bir telefon kılıfı tercihidir. Samsung Galaxy J7 Prime kulaklı kılıf çocukların çok severek kullandığı bir modeldir. Farklı tasarımı sayesinde dikkat çeker. Kulaklı kılıfın yapısı aynı zamanda daha yüksek bir koruma da sağlar. Samsung Galaxy J7 Prime taşlı kılıf günlük kombinlerinize yeni ve şık bir hava katar. Daha kaliteli ve modern bir görüntü katmak için uygun tasarıma sahiptirler. Taşlar oldukça dayanıklıdır, taşlar uzun süre kullanımlarda düşmez. Taşlı telefon kılıfının parlaklığı azalmaz. Samsung Galaxy J7 Prime fenerbahçe kılıf takımını seven taraftarlara uyumlu bir tasarımdır. Fenerbahçe ruhunu telefonunuzda da taşımanızı sağlar. Farklı Fenerbahçe kılıf tasarımları kendi zevkinizi yansıtmak için birebirdir.