"

Sanat Dergileri

" araması için 919 sonuç listeleniyor
Alem 2023/14 Yasemin Taciroğlu Ahmet Uras

Alem2023/14 Yasemin Taciroğlu Ahmet Uras

50 TL
Sepete Git
Hep Kitap Işte Van Gogh

Hep KitapIşte Van Gogh

(12)
Işte Van Gogh
146,25 TL
Sepete Git
Alem Dergisi 2022/42 Imelda Staunton

AlemDergisi 2022/42 Imelda Staunton

50 TL
Sepete Git

Sanat Dergisi Çeşitleri ile Genel Kültürünü Geliştir

İletişim araçları arasında yer alan kaynaklardan biri dergiler olmaktadır. Sanatı geniş kitlelere ulaştıran sanat dergileri, yazar ve okurun buluşmasını sağlamaktadır. Sanatseverlerin takip edebileceği dergiler, zengin içeriklere sahiptir. Sanat dergileri; mimari, müzik, fotoğrafçılık gibi temalar üzerine gelişmeleri aktarabilmek amacı ile yayımlanmaktadır. Sanata dair her şeyi içerisinde bulabileceğiniz sanat dergileri, farklı tema ve içerikleri ile birbirinden ayrılsa da aynı amaca hizmet etmektedir. Sanatın kapsadığı alanlara ilgi duyuyorsanız sanat dergilerini okumak, size büyük bir keyif verecektir. Sanat dergileri okuyarak bilgi birikiminizi geliştirebilir ve yeni pek çok şey öğrenebilirsiniz. Tiyatro, resim, müzik gibi çeşitli sanat dalları ile ilgili önemli gelişmeleri ve yenilikleri takip edebilmek için sanat dergilerini okuyabilirsiniz. Sanat dergileri, içerik olarak farklı yazı ve görseller bulundurmaktadır. Bu içeriklerden biri eleştiri yazılarıdır. Görseller ile birlikte verilen eleştiri yazıları, uzman kişiler tarafından yazılmaktadır. Klasik haline gelmiş sanat eserlerini ya da sanatçıların işlerini tanıtmak ve değerlendirmek için yazılan eleştiri yazıları, okuyuculara fikir vermek ve bilgilendirmek için yazılmaktadır. Spesifik olarak bir sanat dalı ile ilgileniyorsanız o alan hakkında kapsamlı içeriğe sahip olan sanat dergilerini takip etmeyi de tercih edebilirsiniz. Kültür sanat dergileri, her sayısında farklı temalar ve içerikler seçerek birbirinden ilgi çekici bilgileri okuyucuları ile buluşturmaktadır. Zengin içeriğe sahip olan sanat dergileri, genellikle çeşitli sanat dallarına dair görselleri, haberleri ve eleştiri gibi türlerde farklı yazıları bünyesinde bulundurmaktadır. Mimari alanında işler yapıyorsanız ya da bu alana ilgi duyuyorsanız ünlü projelere dair tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra mimari dünyasının ünlü mimarlarının ne işler yaptığını takip edebilir, projelerin detaylarını her yönü ile öğrenebilir ve mimari hakkında her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu şekilde spesifik temalar ile ilerleyen sanat dergileri, yeni öğreniyor olduğunuz bir sanat dalı hakkında detaylı bilgi kapsamına sahip olmanızı sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Sanat dergileri, bu açıdan pek çok farklı alan ile ilgili yayınlar çıkarmaktadır. Yurtdışındaki sanatsal gelişmeleri takip etmek istiyorsanız yabancı içeriklere yer veren Türkçe sanat dergileri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra İngilizce sanat dergileri de engin sanat bilgilerine sahip kaynaklardan biri olmaktadır. İlgilendiğiniz sanat dallarına dair dergileri okuyarak ve takip ederek her sayıları ile farklı bilgiler edinebilirsiniz.

Sanat Dergileri Çeşitleri ve Fiyatları

Sanat Dergileri Çeşitleri ve Fiyatları

Sanata ilgiliyseniz ve kaynak ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız sanat dergileri, bu ihtiyacınızı karşılayacaktır. Sanat dergileri sanat dünyasındaki gelişmeleri takip etmenize öncülük eden kaynaklardır. Güncel bilgilere ulaşabilmek ve yeni yapıtları tanıyabilmek için sanat alanlarının farklı dallarındaki dergileri takip edebilirsiniz. Bilim sanat dergileri sıklıkla takip edilen ve büyük bir kitle tarafından ilgi duyulan kaynaklardan biridir. Bilimsel gelişmeler gün geçtikçe artmakta ve neredeyse her gün yeni bilimsel olaylar ortaya çıkmaktadır. Herhangi bir bilim sanat dergisini düzenli olarak takip ederek en güncel haberleri yakından takip edebilirsiniz. Bilim dergileri, dünyada ve Türkiye’deki ses getiren olaylardan bahsetmektedir. Bunun yanı sıra bilim insanlarının bilgilendirici yazılarını okuyabilirsiniz. Bilim dalının yanı sıra arkeoloji, resim, fotoğrafçılık gibi birbirinden çeşitli alanlar hakkındaki sanat dergilerine ulaşabilirsiniz. Arkeoloji hakkında yayım yapan sanat dergilerinin içeriğinde arkeolojik kazıların görselleri, kazılar hakkındaki çeşitli bilgilendirme yazıları, ülkemizde gerçekleşen önemli arkeolojik çalışmalar ve sonuçları, arkeoloji dalı hakkındaki araştırmaların ve çalışmaların nasıl ilerlediği ve süreçler hakkında pek çok bilgi edinebilirsiniz. Arkeoloji ile ilgili sanat dergileri size keşfedebileceğiniz farklı rotalar sunmaktadır. Bunun yanı sıra resim ve fotoğrafçılık ile ilgileniyorsanız bu alanlarda bulabileceğiniz sanat dergileri de mevcut bulunmaktadır. Resim ve fotoğrafçılık ile ilgili sanat dergileri sayesinde ünlü ressamların başyapıtlarını ve onların analizlerini içeren keyifli yazıları okuyabilirsiniz. Resim sergilerini yakından takip edebilir ve yakın zamandaki sergilerin nerede ve ne zaman olacağını takip edebilirsiniz. Ünlü ya da takip ettiğiniz fotoğrafçıların fotoğraf sergilerini de sanat dergilerinde bulabilirsiniz. Ressam ve fotoğrafçıların röportajları ya da onlar hakkında yazılmış bilgilendirici yazıları sanat dergilerinde yer almaktadır. Yeni sanatçılar tanıyıp eserlerini takip edebilmek için sanat dergileri güzel bir fırsattır. Sanat dallarının en yeni gelişmelerinden haberdar olmak için güncel sanat dergileri takip edebilirsiniz. Güncel projeleri, sergileri, eserleri dergilerin içeriklerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Dergiler haftalık ve aylık olarak yayımlanmaktadır. Düzenli olarak takip edebileceğiniz aylık sanat dergileri abonelik olarak tercih edebilirsiniz. Belirli bir süre abonelik satın alacağınız bu dergiler, adresinize her ay ulaştırılmaktadır. Aboneliklerin kampanyalarından faydalanarak uygun fiyatlı bir sipariş verebilmeniz de mümkündür. Sanat dergileri, farklı alanlardaki çeşitleri ile sayfamızda yer almaktadır. Güncel olarak takip ettiğiniz ya da ilginizi çeken bir sanat dergisini sayfamızdan hemen sipariş edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Sanat Dergileri

İlginizi Çekebilecek Sanat Dergileri

Sanat dergileri, belirli konuları temel alarak bu konular hakkında okuyucuları aydınlandıracak içerikler yayımlamaktadır. Dar boyutlara sahip dergiler, spesifik bir konuya yönelmeniz ve o konu hakkında detaylı bilgiler edinebilmeniz için idealdir. Dans ve müzik ile yakından ilgilenen güzel sanatlar öğrencileri bölümleri ve ilgilendikleri konular hakkında engin bilgiler öğrenerek eğitimlerine katkıda bulunabilmektedir. Birçok önemli haberin ve kaynağın paylaşıldığı sanat dergileri, pek çok insanın hayatına yeni fikirler katmaktadır. Akademik sanat dergileri sanat hakkında engin bilgiler öğrenebileceğiniz dergi türlerinden biridir. Sanata dair teorik bilgileri ve çeşitli kavramları dergiler sayesinde daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sanat tarihi gibi konular ile ilgilenenler ya da bu konuda eğitim alan öğrenciler için akademik sanat dergileri, aydınlatıcı ve yönlendirici bir etken olmaktadır. Edebiyat ile ilgileniyorsanız roman, şiir, hikâye gibi farklı türleri konu alarak yapılan araştırmaları bulabileceğiniz edebiyat sanat dergileri okuyabilirsiniz. Edebiyatın önemli isimleri ile ilgili yapılan araştırmalar ve makaleler dergilerde yer almaktadır. Şiir, roman ve hikâye türlerinde yazılmış farklı eserlerin analizlerini ve detaylandırılmış incelemelerini sanat dergilerinde bulabilirsiniz. Birçok önemli ismi edebiyat sanat dergileri sayesinde öğrenebilir ve bu isimler hakkında birçok bilgi edinebilirsiniz. Yayınevleri tarafından çıkarılan dergiler, edebiyatı seven okuyucuların ilgi ile takip ettiği süreli yayınlar arasında yer almaktadır. Bu dergiler sayesinde yeni çıkan birçok kitap hakkında bilgi alabilir ve okunacaklar listesine ekleyebilirsiniz. Dünya üzerindeki sanatçıları ve eserlerini takip etmek istiyorsanız ulusal sanat dergileri bu ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Birçok farklı ülkeden sanatçıların ve eserlerin yer aldığı sanat dergileri, sevdiğiniz alanlarda uluslararası bir bilgi kazanmanıza yardımcı olmaktadır. En güncel haberleri de bu dergilerden alabilirsiniz. Zengin görsel içeriklerin kaliteli kâğıtlara baskısı, dergileri daha da ilgi çekici hale getirmektedir. Özellikle fotoğraf ve resim alanlarına ilgiliyseniz birçok görseli daha net ve kaliteli bir şekilde görüp inceleyebilmeniz mümkün kılınmaktadır. Birbirinden farklı manzara ve doğa çekimleri, profesyonel fotoğraf çekimleri, teknik açıdan edinilebilecek tüm bilgiler, sanat dergilerinde yer almaktadır. Fotoğrafçılık ile ilgili olan sanat dergileri, fotoğrafçılık ile ilgilenen ve yeni başlayanlar için bilgilendirici ve pratik teknik bilgiler içermektedir. Bunun yanı sıra resim sanat dergileri de bünyesinde çizim teknikleri ve çizime dair püf noktaları öğreten içerikler barındırmaktadır. Sanat dergileri, her yönü ile okuyucular için faydalı kaynaklardan biri olmaktadır.Farklı sanat dallarına dair çeşitli haber, eleştiri ve görselleri bir araya getirip derleyen sanat dergileri, birçok okuyucuya sahiptir. Sahip oldukları zengin içerikleri ile okuyucuların ilgisini çeken dergiler, uzman kişilerin fikirleri ve yazıları ile donatılmış dergileri merak ile takip etmektedir. Her sayısında farklı makale, araştırma ve inceleme yazılarına yer veren sanat dergileri, sanat alanındaki bilgi birikiminizi artırmanıza yardımcı olmaktadır. Sanat dergileri sayesinde birçok yeni sanatçı ve yeni eserler ile tanışabilmek fırsatına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra takip ettiğiniz sanatçı bir ressam ya da fotoğrafçı ise yaptığı sergileri takip edebilir ve size yakın olan bir sergiye gidebilirsiniz. Kültür sanat dergileri, edebiyata yön veren ya da potansiyeli yüksek olan kitapları farklı okuyucular ile tanıştırma imkânı sunmaktadır. Bunun yanı sıra kültür sanat dergileri aracılığı ile birçok farklı kitabın derinlemesine incelenerek yazılmış eleştiri yazılarını okuyabilirsiniz. Eleştiri yazıları, öznel içerikler olduğu için bu yazılar hakkında detaylı düşünebilir ve farklı bir bakış açısından da fikirler elde edebilirsiniz. Sanat yoruma açık, kişisel düşünceler içeren eserler ortaya çıkarmaktadır. Özgür bir kavram olan sanat, birçok farklı insanı bir araya getirebilen bir etkiye sahiptir. Sanat dergileri de bu eyleme yardımcı olan faydalı araçlardan biri olmaktadır. Sanatsever biri olarak yeni sanatçılar tanıyıp farklı eserler inceleyerek bilgi birikiminizi genişletmek ve sanat hakkında daha donanımlı hale gelmek istiyorsanız çeşitli alanlarda içeriklere sahip olan sanat dergilerini keyifle okuyabilirsiniz. Bilim sanat dergileri de en sık okunan dergi türlerinden biri olmaktadır. Bilim ile uğraşan ve ilgili olan okuyucuların zevk ile takip ettiği bilim sanat dergileri yer almaktadır. Bilimsel gerçeklerden faydalanarak ortaya çıkan pek çok olayın ve araştırmanın arka planı, gelişmeleri ve araştırma süreci gibi birçok farklı aşamasını detayları ile anlatan yardımcı kaynaklardan biri olmaktadır. Mimari ve tasarım gibi konulara karşı ilgiliyseniz sanat dergileri bu alanlarda spesifik yayımlar yapmaktadır. Bu dergilerin içeriklerinde mimari hakkındaki gelişmelerden ve başarılı olmuş mimari yapılar ya da tasarımlardan bahsedilmektedir. Mimarlık öğrencisiyseniz bu sanat dergilerinde farklı eleştiri yazılarından ve başarılı mimarların kaleminden çıkan değerli bilgilerden faydalanabilirsiniz. Bu açıdan mimari alanındaki sanat dergileri öğrencilere ve meraklılarına oldukça öğretici birer kaynak olacaktır. Çeşitli mimari projeleri ve uluslararası alanda ödül kazanan yapıları inceleme fırsatı elde edebilirsiniz.

Sanat Dergileri ile Güncel Sanat Dünyası

Sanat Dergileri ile Güncel Sanat Dünyası

Sahip oldukları zengin görsel ve yazınsal içerikleri ile sanat dergileri, sanatseverlerin okumaktan oldukça keyif duyduğu kaynaklar arasında yer almaktadır. Sanat ile yakından ilgileniyorsanız ve her zaman takip etmek istiyorsanız haftalık ve aylık olarak yayımlanan sanat dergileri, sizin bu ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilecektir. Her sayısında farklı bir temayı konu alarak o tema hakkında detaylı bilgiler almanızı sağlayan sanat dergileri, okuyucuların ilgisini çekmektedir. İstanbul gibi büyük şehirler için özel olarak oluşturulan sanat dergileri, her ay o şehirde gerçekleşecek etkinlikler hakkında okuyucularını bilgilendirmektedir. Bunun yanı sıra şehirde planlanan sergi, festival, tören gibi etkinliklerden haberdar olmanızı sağlamakta ve şehri keşfetmeniz adına gezilecek sanat ile ilgili mekânlar hakkında size fikirler sunmaktadır. Edebiyat sanat dergileri, edebiyatseverlerin sıklıkla takip ettiği kaynaklardan biri olmaktadır. Dergilerin içeriğinde farklı yazı türleri ile ilgili çeşitli eleştiri ve inceleme yazıları yer almaktadır. Bunun yanı sıra edebiyat dünyasının ünlü isimlerinin kaleme aldığı eleştiri yazılarına edebiyat sanat dergileri sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dergilerde yer alan makale ve incelemeler genç yazar adayları için örnek bir yol ve eğitici bir kaynak olabilmektedir. Bununla birlikte edebiyat sanat dergileri sayesinde genç yazar emek vererek yazdıkları şiir, roman ya da hikâyelerini yayımlama fırsatı yakalayabilmektedir. Bazı edebiyat sanat dergilerine gönüllü olarak yazdığınız yazıları yollayabilirsiniz. Hobi olarak ve severek yazarlık yapan diğer okuyucuların ortaya koymuş olduğu eserleri de keyif ile okuyabilirsiniz. Bazı alanlarda yabancı kaynaklardan da faydalanmak işinize yarayabilir. Yabancı kaynaklardan yardım almak istediğinizde İngilizce sanat dergileri oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. İngilizce uluslararası bir dil olduğu için her sanat dalına ait bilgiler de İngilizce kaynaklara sahip olmaktadır. Bu şekilde sanatçı ve eserleri hakkında daha çok bilgi sahibi olabilir ya da birbirinden farklı bilgiler elde edebilirsiniz.

Aylık sanat dergileri için abonelik oluşturabilirsiniz. Sayfamızdan sipariş ettiğiniz dergi aboneliği sayesinde her ay düzenli olarak dergi sayısı adresinize ulaştırılmaktadır. Böylelikle sevdiğiniz bir sanat dergisini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Sanat dergileri farklı alanlardaki çeşitleri ile sayfamızda yer almaktadır. İlgi alanınıza giren ve okumaktan zevk alacağınız sanat dergileri, zengin içerikleri ile bilgi birikiminizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Sanat dergileri sayesinde yeni sanatçı ve sanat eserleri keşfedebilirsiniz. Önemli gelişmelerden haberdar olabilmek için okuyacağınız sanat dergileri sayesinde keyifli okumalar gerçekleştirebilirsiniz.Sanat ile ilgilenenlerin kaynak ihtiyacını karşılayan sanat dergileri, dikkat çeken ve ilgi toplayan içerikleri ile keyif vermektedir. Aktüel bilgilere erişebilmek ve yeni sanat yapıtlarını tanıyabilmek için sanat dergilerini okumayı tercih edebilirsiniz. Dergiler, her sayısında farklı sanat eserleri ve sanatçıları tanıtarak okuyuculara farklı içerikler sunmayı hedeflemektedir. Bu yüzden güncel sanat dergileri takip ettiğiniz zaman sanat dünyasına dair en yeni bilgilere sahip olabilir ve gelişmeleri yakından bir göz olarak izleyebilirsiniz. Sanat, devamlı ilerleyen ve gün geçtikçe gelişen bir alan olduğu için her geçen gün farklı sanatçı ve sanat eserleri ortaya çıkmaktadır. Bunun sonucunda yeni eleştiri yazıları kaleme alınmakta ve detaylı incelemeler yapılmaktadır. Yakından takip etmek istediğiniz sanatçıları ya da ilgi alanınızı sanat dergileri aracılığı ile güncel tutabilirsiniz. İlgilendiğiniz sanat dalı müzik ise onun ile ilgili yayımlanan sanat dergilerini takip edebilirsiniz. Dergiler sayesinde müzik dünyasına dair bilinmesi gereken her detayı öğrenebilir, çeşitli müzisyenlerden teknik bilgiler kazanabilir ve kendinizi bu sayede müzik konusunda bilgili ve bilinçli biri haline getirebilirsiniz. Resim ile ilgileniyorsanız resim sanat dergileri okumaktan büyük bir keyif alacaksınız. Sanat dünyasına birçok şey katan başarılı ressamların kaleme aldığı yazılara, değeri para ile bile ölçülemeyen sanat eserlerinin kaliteli görsellerine ve resim ile ilgili teknik bilgiler öğrenebileceğiniz yazılara sanat dergileri sayesinde kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür. Akademik sanat dergileri, özellikle sanat ile ilgili herhangi bir bölümde okuyan bir öğrenci için birçok farklı bilgi edinebileceği içerik bakımından zengin kaynaklardan olmaktadır. Güzel sanatlar öğrencilerinin okuyarak detaylı bilgi birikimi elde edebileceği sanat dergileri, okudukları bölümler hakkında teknik bilgiler öğrenmelerini ve tecrübe kazanmalarını sağlayabilmektedir. İngilizce sanat dergileri, farklı uzmanlardan da fikirler alabileceğiniz ve yeni şeyler öğrenebileceğiniz kaynaklardır. Uluslararası sanat dergileri, dünya çapında ses getiren olayların aktarılmasına öncülük ve aracılık etmektedir. Uluslararası sanat dünyası oldukça geniş bir alandır. Düzenli ve güncel olarak takip edildiğinde dünya çapında değer ve kabul gören sanatçıların kaleme aldığı eleştiri yazılarına, ünlü sanatçılar hakkında yazılan metinlere ve sanat eserleri ile ilgili inceleme, araştırma ve eleştirme yazılarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sanat dergileri, sanatseverlerin birçok şey öğrenebileceği ve aynı zamanda keyifli okumalar gerçekleştirebileceği bir türdür. İlgi alanınızı kapsayan bir sanat dergisini hemen Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.