Renk
"

Sanat Halı

" araması için 2187 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Sanat Halı

Özgün tasarımlara sahip etkileyici koleksiyonları ile evinizi ve ofisinizi renklendiren Sanat Halı, kaliteli dokuları ve seçkin modelleri ile ön plana çıkıyor. Tüm ihtişamıyla birbirinden farklı desenlere sahip olan modeller her boyutta üretilen geniş ürün çeşitliliği sayesinde kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle üç boyuta sahip ürün tasarımları evinize dekoratif bir hava katarken dantel işlemeli modeller, Anadolu’nun geleneksel halı motifleri ile birlikte yaşam alanlarınıza farklı bir boyut kazandırıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan üretim anlayışı ile modern ve şık halı modellerine imza atarak eviniz vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.

Sanat Halı Tarihçe

1985’den bu yana faaliyet gösteren ve ihracat şampiyonları arasında yer alan Kartal Halı çatısı altında kurulan Sanat Halı, yenilikçi ve modern tasarımlarıyla birçok halı modelini tüketicileri ile buluşturuyor. Kendine has çizgisi ile birbirinden kaliteli malzemeler kullanarak üretim yapan Sanat Halı, tasarladığı halı modellerini zemin döşemesinden çok dekoratif bir araç olarak görüyor. Gelişmiş dokuma teknikleri ile üretken tasarım ekibi sayesinde özverili ve disiplinli bir iş ahlakına sahip olan marka, farklı tarzlarda ve her beğeniye uygun birçok halı modeli üreterek büyümeye devam ediyor. Avrupa Birliği Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından verilen Altın Marka Ödülü’ne layık görülen Sanat Halı, her türlü iç dekorasyona uygun kaliteli ürünler geliştirmeye devam ediyor. Etkileyici tasarım anlayışının yanında sürekli gelişen dağıtım ağı ile de ön plana çıkan marka, farklı konsepte sahip birçok ürün modelini tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Sanat Halı Ürün Çeşitleri

Birbirinden farklı renk ve desen çeşitliğinin yanında dokuma ipliği, ilme sıklığı ve boyutu gibi birçok kritere sahip olan Sanat Halı modelleri, her beğeniye uygun ürün çeşitliliği ile ideal bir tercih olarak yer alıyor. Dekoratif sanatsal motifleriyle birçok Sanat Halı yolluk modelleri istenilen boyutlarda üretilerek eviniz için muhteşem bir alternatif oluşturuyor. Ayrıca Opera, Seyir, Roma, İnka ve Tropi gibi modellerin yanında Sanat Halı Delüks koleksiyonu evinize farklı bir hava katmanıza yardımcı oluyor. Özellikle Blue serisi ile halı tasarımına yeni boyut kazandıran marka, geometrik şekillere sahip otantik desenleriyle odanıza bambaşka bir hava kazandırıyor. Pastel renk tonlarına sahip Asude serisi ile de ön plana çıkan Sanat Halı modelleri, Antre koleksiyonuyla da tüm ezberleri bozarken kullanışlı bir alternatif olarak kendine yer buluyor.

Sanat Halı Çocuk Koleksiyonu

Geleneksel motifleri yeni baştan yorumlayarak modern bir çizgiye taşıyan Sanat Halı, renkli ve farklı motifleriyle evinizin her köşesine şıklık katarken küçük büyük her zevke hitap ediyor. Özellikle çocukların geniş hayal gücünden aldığı ilhamla tasarlanan Sanat Çocuk Koleksiyonu, birbirinden eğlenceli renk ve motiflerle miniklerin odasını eğlenceli bir oyun alanına çeviriyor. Orlon ve yün tuşeli iplikler ile üretilen halı modelleri üstün kalitesi ile uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunuyor. Sevimli ve şık birçok model yumuşak dokusuyla çocuklarınız için güvenli ve konforlu bir ortam oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Sanat Halı Fiyatları

Dokuma tekniklerine, boyutlarına ve koleksiyon özelliklerine göre değişiklik gösteren Sanat Halı fiyatları, birbirinden renkli ürün yelpazesine sahip yapısıyla her bütçeye uygun birçok modeli tüketicileri ile buluşturuyor. Sanatsal motifleri ve uzun kullanım ömrü ile dikkat çeken tasarımları, müşteri memnuniyeti odağında geniş fiyat aralığı ile ön plana çıkıyor. Fiyat performansı açısından oldukça uygun bir yapıya sahip olan Sanat Halı, uyguladığı müşteri memnuniyeti politikasıyla kullanıcılarından tam not almayı başarıyor.

Trendyol, pek çok renk ve tasarıma sahip koleksiyon modellerini uygun fiyat avantajlarıyla kullanıcılarına sunuyor.