"Sandisk" araması için 235 sonuç listeleniyor

Sandisk

SanDisk, veri depolama ürünleri alanında yüksek kaliteli bellekler geliştirerek bilgisayarların verimliliğinin artırılmasında önemli bir rol oynuyor. Uygun bir tasarım standardına sahip olan SanDisk modülleri, kullanılacak sistem veya sistemlerin özel gereksinimlerini karşılayacak şekilde üretiliyor. Ürün modelleri, anakart ve sistemde yer alan yazılımlar üzerinde SanDisk mühendisleri tarafından uyumluluk kontrolü yapılarak test ediliyor. Hızlı bir kullanım alanı sağlamak için geliştirilen SanDisk flash bellek ve SSD modelleri, verilerinizi saklamak için güvenli bir altyapı hizmeti sağlıyor. İlerleyen teknoloji ile birlikte veri depolama alanında önemli bir yere sahip olan SanDisk, geliştirdiği kart okuyucu ve müzik çalar gibi birçok ürün modeli ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

SanDisk Tarihi

SanDisk, ilk olarak 1988 yılında Dr. Eli Harari ve yakın arkadaşları olan Jack Yuan ve Sanjay Mehrotra tarafından SunDisk adı altında ABD’de kuruluyor. Kaliforniya’da küçük bir elektronik firmasında çalışan El Harari’nin bilgisayarlarda kullanılan hard disklerin yerini alabilecek yeni bir veri depolama modeli geliştirmek için kurduğu şirket, daha sonra birçok şirketle ortak ürünler geliştirmek için anlaşmalar yapıyor. 1990’lı yıllardan itibaren veri depolama araçları üzerine yoğunlaşan şirket, büyümeye devam ederek ilk yurt dışı satış ofisini Japonya’da hizmete açıyor. 1993 yılında ABD’de bir uzay mekiğinin Rainbow isimli bir SunDisk flash sürücüyle uzaya fırlatılmasıyla dünya çapında adını duyurarak Avrupa merkezli yeni ofisler açmaya başlıyor. 1995 yılında adını SanDisk olarak değiştiren firma, dünya pazarında önemli bir konuma gelerek büyümeye devam ediyor.

SanDisk Ürün Çeşitleri

Veri depolama ürünlerinin gelişiminde önemli bir rol oynayan marka, birçok SanDisk USB modelinin yanında hafıza katı ve solid state disk (SSD) gibi ürünler geliştirerek kullanıcılarıyla buluşturuyor. Verilerinizin uzun yıllar saklanmasına ve kolaylıkla taşınmasına imkan veren SanDisk hafıza kartı ve USB modelleri, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olarak farklı renk ve kapasite seçenekleri bulunduruyor. Küçük boyutlu verilerinizi saklamak için kullanabileceğiniz SanDisk 16 GB flash bellek modelleri, yüksek hız ve güvenilirlik sağlarken daha büyük boyutlarda veri depolamak için geliştirilen SanDisk 32 GB ile 64, 128, 240 ve 480 GB’lık USB bellek modelleri ise geniş bir kullanım alanı sağlıyor. Ayrıca geliştirilen USB bellek teknolojisine ek olarak üretilen yüksek kapasiteli SanDisk SSD modelleri, bilgisayarınız için etkileyici bir performans sunuyor. Düşük enerji tüketimi sağlayan yapısıyla normal sabit diskinize oranla 4 kat daha hızlı veri işleyerek bekleme sürenizi kısaltıyor.

İleri Teknoloji Ürünleri

SanDisk, gelişen teknolojik imkanlar doğrultusunda inovatif ürünler tasarlayarak yeni veri depolama ürünleri geliştiriyor. Bu ürünlerden biri olan SanDisk Connect Wireless USB bellek, kablosuz aktarım özelliği ile diğer ürün modellerine kıyasla farklı bir kullanım deneyimi sunuyor. Telefon, tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen SanDisk Connect Wireless modeli, aynı anda 3 cihazda video izleyip müzik dinleme olanağı sağlıyor. Wi-Fi ağı koruma özelliği sayesinde verilerinizi güvenli bir şekilde koruyor. 4,5 saate varan pil ömrü ile 45 metreye kadar alan genişliği sunuyor. Herhangi bir kablo veya internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kullanabilme özelliği kullanıcılar için ideal bir alternatif oluşturuyor.

SanDisk USB Bellek Fiyatları

Veri depolama alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan SanDisk’in ürün fiyatları da modelden modele farklılık göstererek birçok alternatif sunuyor. Ürün özelliklerine ve kapasitelerine göre değişiklik gösteren USB bellek fiyatları, kullanım alanınıza göre oldukça uygun bir fiyat performansı sunuyor. Günlük işleriniz için kullanabileceğiniz küçük depolama alanına sahip bir USB modeli arıyorsanız, SanDisk Cruzer serisi hem fiyat performansı hem de kullanım özellikleri bakımından oldukça uygun bir tercih oluşturuyor. Eğer yüksek hız performansı ve kapasitesine sahip bir model arıyorsanız, SanDisk Extreme serisi sizin için güzel bir alternatif sunuyor. Trendyol, birçok SanDisk ürün modelini uygun fiyat avantajlarıyla teknolojiseverlerle buluşturuyor.

Yukarı Çık