Fiyat
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Sarah Jio Kitapları

" araması için 53 sonuç listeleniyor
KOLEKTİF Gündüzsefası
Kargo Bedava

KOLEKTİFGündüzsefası

150 TL
Sepete Git

Sarah Jio Kitapları Çeşitleri ile Keifli Okuma Saatleri

Roman kategorisinde kitaplar yazan Sarah Jio’nun toplamda 15 adet basılmış eseri vardır. New York Times çok satanlar listesinde yer alan Sarah Jio kitapları Türkçe çevirisiyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Yazar, genellikle dram, aşk ve yaşam konularını esas alarak romanlarını oluşturur. Halen kitap yazmaya devam eden ünlü yazar, kitaplarda çoğunlukla geçmiş ve geleceği bütünleştirerek okurlara sunar. Ciltli ve ciltsiz olarak yer alan kitaplar, ortalama 250-300 sayfa sayısına sahiptir. Tercihiniz doğrultusunda Sarah Jio’nun orijinal yazım diline sahip olan kitaplarına ulaşabilirsiniz.

Kronolojik Sırasıyla Sarah Jio Kitapları

Kronolojik Sırasıyla Sarah Jio Kitapları

Gerçek hayattan izler taşıyan Sarah Jio eserlerinin kronolojik sırası Mart Menekşeleri, Yağmur Sonrası, Böğürtlen Kışı, Son Kamelya ve Gündüz Sefası şeklinde devam eder. Yazar, Mart Menekşeleri adlı kitabında Emily Wilson karakterinin başına gelen dramatik olayları çeşitli umut kıvılcımları ile anlatır. Özellikle tarihi değişimlere ve gizem konusuna önem veren Sarah Jio, kitaplarında sürükleyici bir olay örgüsü oluşturur. Elveda Haziran, Yitik Kalpler İstasyonu, Yeşil Deniz Kabuğu, Kelebek Adası, Agapi, Sahildeki Kulübe, Paris’ten Çiçeklerle ve Gündüzsefası adlı kitapları da kronolojik sırayla oluşturmuş olduğu eserleridir. Sarah Jio yeni kitapları ise Acı Tatlı Hayat Hikayem ve Gündüzsefası olarak okurların beğenisine sunulur. En güncel kitabı olan Acı Tatlı Hikayem adlı romanda yazar kendi hayatını anlatır. Aynı zamanda yazarın biyografi roman olarak yazmış olduğu ilk eserdir. Ortak bir ana fikir doğrultusunda oluşturulan kitaplar seri değildir. Tüm kitapları farklı sırayla okuyabilirsiniz.

En Popüler Sarah Jio Kitapları

En Popüler Sarah Jio Kitapları

Umut kıvılcımlarının ağır bastığı Sarah Jio kitap seti, farklı konulara sahip popüler eserlerin bir araya getirilmesiyle oluşur. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda çok satan kitaplar bir arada okurlara sunulur. Yazarın başlıca popüler romanları ise Böğürtlen Kışı, Mart Menekşeleri, Yağmur Sonrası, Son Kamelya, Gündüzsefası, Yeşil Deniz Kabuğu ve Kelebek Adası olarak sıralanır. Sarah Jio’nun binlerce kez satılan kitabı Böğürtlen Kışı’nda tarih, gizem ve aşk konularına ağırlık verilir. Özellikle hüzün ve umut duygularının ağır bastığı kitap, okurlarının kitabı hızlı bir şekilde bitirmesine neden olur. Birden fazla yazarın yorumuna tabi tutulan eser, toplamda 312 sayfa sayısına sahiptir. İkinci Dünya Savaşı zamanını konu alarak oluşturulan Yağmur Sonrası adlı eserde hâkim olan ana konu, aşktır. Bir asker ile nişanlısının savaş öncesi ve sonrası hayatlarına değinilir. Sarah Jio, güncel konulara yer verdiği Kelebek Adası adlı romanında ise doğayı ve mucizelerini konu alan bir eser oluşturur. Sarah Jio kitapları İngilizce orijinal dilleriyle okurlarına sunulur. Tercihiniz doğrultusunda yazarın hem Türkçe çevirisinin hem de orijinal dili ile yazılmış romanlarına ulaşabilirsiniz.

Trendyol’a Özel Sarah Jio Kitap Seti

Trendyol’a Özel Sarah Jio Kitap Seti

Orijinal dili İngilizce olan Sarah Jio kitapları Türkçe çevirisiyle okurlarına sunulur. Dram konularının hakim olduğu kitaplar, Trendyol üzerinde farklı set kategorileri ile mevcuttur. Özellikle kitap okuma alışkanlığını genişletmek isteyen kullanıcılar için akıcı bir dille yazılan romanlar setin içerisinde bulunur. Yazarın en popüler eserlerinin bir arada olduğu ve yeni çıkan romanlarının yer aldığı farklı setler vardır. Setin içerisinde yer alan kitapların sayısına göre farklı fiyat aralığı oluşur. Aynı zamanda ciltli olarak bulunan Sarah Jio eserleri, özel kitap ayraçları ile okurlara sunulur. Kullanıcılar tarafından oluşturulan Sarah Jio kitap yorumları mevcuttur. Okurların yapmış olduğu yorumlar çerçevesinde kitap hakkında kapsamlı bilgilere erişebilirsiniz. Sarah Jio kitapları fiyatları ciltli olup olmaması ya da basım tarihinin güncelliği gibi faktörler doğrultusunda değişiklik gösterir. Siz de Trendyol sayesinde Sarah Jio 9 kitap set çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz.