"

Saray Halı

" araması için 496 sonuç listeleniyor

Saray Halı

Evlerin en değerli ve en uzun ömürlü eşyaları arasında yer alan halılar ve yolluklar, Saray Halı farkı ile dekorasyonunuzu tamamlıyor. Saray Halı, geçmişten günümüze değişmeyen kalitesi ve şık tasarımları ile evlerin havasını değiştiriyor. Birbirinden zarif modellerin yer aldığı Saray Halı ürün yelpazesinde halılar, yolluklar ve çocuk odaları için tasarlanmış birbirinden sevimli çocuk halı çeşitleri, ihtişamları ile göz kamaştırıyor. Saray Halı, gerek dokuması gerekse solmayan renkleri ile halı ve yolluk kategorisinde fark yaratıyor. Her zevke ve her bütçeye uygun Saray Halı çeşitleri, cazip satın alma koşulları ile Trendyol'da sizleri bekliyor. 

1972'den Günümüze 

Temelleri 1972 yılında atılan Saray Halı, hem yurt içinde hem de yurt dışında adından övgüyle söz ettiriyor. Makine halısı alanındaki başarılı çizgisinden yıllardan beri ödün vermeyen Saray Halı, yenilikçi ve vizyoner yaklaşımı ile dikkat çekiyor. Saray Halı modelleri ve fiyatları, her yaş grubundan yoğun talep görüyor. Evini yenilemek isteyenler ve yeni ev kuranlar, Saray Halı modelleri arasından seçim yapmakta zorlanıyor. Saray Halı'nın sunduğu modeller arasında klasik çizgilerin hâkim olduğu son derece zarif halı ve yolluklar göz doldururken, modern tasarımlara sahip halı ve yolluklar ise dekorasyonunuzu renklendiriyor. 

Saray Halı ve Saray Yolluk 

Saray Halı modelleri arasında kare, dikdörtgen ve yuvarlak tasarımlar yer alıyor. Salon, mutfak, yatak odası, oturma odası ve çocuk odası gibi alanlarda güvenle tercih edilen Saray Halı, yumuşacık dokusu ve solmayan renkleri ile fark yaratıyor. Çabuk kir tutmayan yüzeye sahip Saray Halı, kolay temizlenebilir olması sebebiyle de tercih ediliyor. Isı yalıtımında yüksek performans gösteren Saray Halı, rengârenk tasarımları, zarif desenleri ve uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Saray Halı yolluk modellerinde giriş ve holler için pek çok alternatif sunuyor. Hem klasik desenlerin hem de modern tasarımların yer aldığı Saray yolluk çeşitleri, her zevke ve her konsepte hitap ediyor. Çocuk odaları için tasarlanmış; hijyen ve konfor açısından yüksek standartlara sahip Saray çocuk halısı çeşitleri arasında birbirinden şık seçenekler yer alıyor. 

Saray Yün Halı 

Modası hiç geçmeyen halılar arasında yer alan Saray Yün Halı; yumuşak dokusu ve kendine has desenleri ile öne çıkıyor. Isıtma özelliği açısından makine halılarından daha yüksek performansa sahip Saray Yün Halı, özellikle kış aylarında konforu ve şıklığı evlerinize taşıyor. Saray Halı'nın yılların verdiği deneyimle ve özenler ürettiği yün halı çeşitleri, kolay temizlenebilir yapılarının yanı sıra ve renklerini ve canlılıklarını ilk günkü gibi korumaları ile de dikkat çekiyor. Saray Halı Uşak serisindeki yün halılar, el halısını aratmayacak kalitedeki işçilikleri ve geleneksel desenleri ile yün halı tutkunlarının ilgisini çekiyor. Yün, akrilik ve bambu doğal ipliğin birlikte kullanıldığı Saray Yün Halı çeşitleri ise parlaklığı ve yumuşaklığı ile öne çıkıyor. 

Saray Halı Outlet 

Saray Sembol Halı Koleksiyonu, birbirinden şık halı ve yolluk seçenekleri sunuyor. Ürünlerinin kalitesi ve dayanıklılığı ile lider halı üreticileri arasında ilk sıralarda yer alan Saray Halı, fiyatları ile de fark yaratıyor. Yeni ev kuranlar için cazip kampanyalar sunan Saray Halı fiyatları ile evini yenilemek isteyenlerin de ilgisini çekiyor. En şık tasarımlarını avantajlı fiyatlar ile Saray Halı outlet kategorisinde satışa sunan dev marka, halı ve yolluklarda zarif desenlere yer veriyor. Saray halı ve yolluklarda geometrik desenler ve Osmanlı desenleri zarafetleri ile dikkat çekerken, zebra desenli, kelebek desenli ve çiçek desenli tasarımlar da göz dolduruyor. 

Yukarı Çık