98 sonuç listeleniyor

Şarjlı Süpürge

Ev ve ofis temizliğinde pratik kullanım kolaylığı sunan şarjlı süpürge seçenekleri farklı model özellikleriyle tasarlanıyor. Hafif yapıya sahip oldukları için birçok yere kolayca erişme imkânı tanıyor. Günlük temizlik için ideal olan dikey şarjlı süpürge modelleri, kablo taşıma sıkıntısı yaşamadan temizlik yapmanızı sağlıyor. Mutfak ve banyo zeminini ya da koridorları süpürmek için çok uygun bir ürün olan şarjlı süpürgeler cazip fiyat seçenekleri de sunuyor. Trendyol küçük ev aletleri kategorisi, Arçelik şarjlı süpürge ya da Fakir şarjlı süpürge gibi ünlü markalara ait süpürge modellerini sizlerin beğenisine sunuyor. Kategori ürünlerini inceleyerek bilgi sahibi olabilir, ihtiyacınız olan süpürgeyi hemen satın alabilirsiniz.

Şarjlı Süpürge ile Pratik Temizlik

Kablosuz elektrikli süpürge olarak da tanımlanan şarjlı süpürge modelleri, tekrar şarj edilen cihazlar grubunda yer alıyor. Bu gruba giren süpürgeleri istediğiniz her yerde şarj etmeniz mümkün oluyor. Şarjlı süpürge seçenekleri sadece evlerde kullanılan ürünler olmuyor. Pratik kullanım konforu sunan süpürgeler otel odalarında, yazlıklarda, otomobillerde, ofis ve iş yerlerinde de kullanılıyor. Küçük alanların süpürülmesinde çok kullanışlı olan dikey şarjlı süpürge modelleri, kadınların kullanmaktan keyif aldıkları ürünler arasında yer alıyor. Bosch şarjlı süpürge ya da Rowenta şarjlı süpürge ürün seçenekleri arasında kolayca bulabileceğiniz dikey şarjlı süpürgeler ise pratik kullanım özellikleriyle tüketicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Islak ve kuru süpürme özelliğine sahip olan Fakir şarjlı süpürge modelleri de çok tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Toz hazneleri kolayca temizlenen, kaliteli malzemelerle üretilen, 40 dakikaya varan kullanım süreleri tanıyan şarjlı süpürge modelleri, öğrenciler ve bekârlar tarafından ilgi görüyor. Güçlü motorları ile rahat temizlik imkânı sunan kablosuz şarjlı süpürgeler, yalnız yaşayan ve orta yaşın üzerinde olan yetişkinlerin de en büyük yardımcıları olmayı başarıyor.

Şarjlı Süpürge Ürün Çeşitleri

Farklı işlevsel özellikler ve modellerle tasarlanan şarjlı süpürge seçenekleri pek çok ihtiyacı kolayca karşılıyor. Turbo şarjlı el süpürgesi modelleri; yüksek emiş güçleri, kenar köşe aparatları ve duvara monte edilen şarj üniteleri ile pratik kullanım olanağı sunuyor. Uzatma boruları ve yer aparatları olan bu tarz ürünlerin, evcil hayvan tüyleri için tasarlanmış turbo başlıkları da bulunuyor. Turbo özellikli süpürgeler, kapalı ortamda hayvan besleyenler için ideal bir şarjlı süpürge olmayı başarıyor. Çubuk süpürge olarak adlandırılan Beko şarjlı süpürge modelleri ise çok az yer kaplıyor. Ayrıca hem sert zeminde hem de halı üzerinde süpürge yapmayı kolaylaştırıyor. Dikey şarjlı süpürge grubunda yer alığı için de kolayca park ediliyor. Kategoride yer alan GoldMaster, Dyson, Karcher gibi markaların dikey şarjlı süpürge modelleri çok farklı teknik tasarım özellikleri sunuyor.

Şarjlı Süpürge Modelleri

En son teknolojilerle tasarlanan şarjlı süpürge modelleri, ıslak ve kuru emiş özelliği taşıyan çeşitleri ile öne çıkıyor. Akıllı navigasyon sistemine sahip modeller de ilgi odağı olmayı başarıyor. Alternatif kullanım avantajları sunan dikey şarjlı süpürgeler en çok tercih edilen modelleri oluşturuyor. Hem el süpürgesi hem de normal süpürge olarak kullanılan dikey süpürgeler yüksek performans sergiliyor. Günlük temizlik için ideal bir seçenek olmayı başarıyor. Taşınabilir şarjlı el süpürgeleri ise otomobillerde kullanılan ürünler olarak ilgi görüyor. Şarjlı süpürge fiyatları; ürünlerin markasına, teknik özelliklerine, modeline ve işlevselliklerine göre değişim gösteriyor. Şarjlı el süpürgeleri ile dikey süpürge çeşitleri de farklı fiyat özellikleri taşıyor.

Trendyol, elektrikli ev aletleri kategorisinde yerli ve yabancı markaların şarjlı süpürge modellerini cazip fiyat ayrıcalığıyla sizlere sunuyor. Kategori ürünleri içerisinden kendi gereksinimlerinize uygun modelleri belirleyebilir ve dileğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık