"

Saten Tesettür Elbise

" araması için 2824 sonuç listeleniyor

Saten Elbise Tesettür Modelleri Trendyol'da!

Kaygan yüzeye sahip olan saten, çok çeşitli kıyafetlerde kendine yer bulan bir kumaş türüdür. Özellikle saten elbise tesettür giyim ürünleri, büyük ilgi görür. Yumuşak dokusu, hava alan bir yüzeye sahiptir. Özel günler için sıklıkla kullanılan saten kumaş tesettür elbise, parlak yüzeyi sayesinde ışıltılı ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Doğal pamuktan dokunan ürünler, cilde zarar vermez ve tahriş sorunu oluşumunu önler. Yaz aylarında kendinizi rahat ve havadar hissetmenizi sağlayan saten tesettür elbise, ortamlarda kolaylıkla fark edilir. Bunlar, bireylerin tarzlarını yansıtabileceği özelliktedir. Özel desenlerle dokunan kumaşlar, eşsiz renklerle buluşturularak otantik görünümler de elde edilir. Siz de bahar aylarında desen imkanından yararlanarak çiçek motifli seçimler yapabilir, canlı renklerle baharın havasını üzerinizde yaşayabilirsiniz. Saten tesettür elbise modelleri için Trendyol'a göz atabilirsiniz.

Zarif Görünüm Sunan Saten Tesettür Elbise Modelleri

Zarif Görünüm Sunan Saten Tesettür Elbise Modelleri

İpliklerin çok sık bir şekilde dokunduğu ve pürüzsüz bir görünüm elde edildiği satenler, zarif bir yapıdadır. Yuvarlak, kayıkçı yaka gibi farklı boğaz detaylarıyla hazırlanan modellerin yanı sıra V yaka desenli saten tesettür elbise seçenekleri de büyük ilgi görür. Aksesuarları takabilme imkanı da sağlayan V yakalar, eşarpların bağlama kısımlarının boyun bölgesine yerleştirilmesiyle açık kalan alanların kapatılmasına uygun şekilde hazırlanır. Günlük yaşamında başörtü kullanmayan bireyler, uzun kollu saten tesettür abiye tercihlerinde bulunmak isterlerse gösterişli kolye ve takı setleriyle davetlere katılabilirler. Belden bağlamalı ipek saten elbise tesettür giyimde kaliteli kumaş dokusuyla pek çok kişi tarafından vazgeçilemeyen parçalardandır. Ön ve arka kısımda tarzınıza uygun şekilde bağlama işlemini gerçekleştirebilir, farklı bağlama teknikleri ile elbisenize hareket katabilirsiniz. Çapraz bağlı, kuyruklu saten elbise tesettür giyimde farklı bir tarzda ürün giymek isteyen bireyler için çeşitli renklerde hazırlanır. Kruvaze yaka özelliğiyle bone tarzı başörtülerle kombinlenebilen kat kat saten elbise tesettür sektöründe göze çarpan modeller arasında yer alır. Özel anlarda giyebileceğiniz modelleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Ortamlarda Fark Edilen Saten Şıklığı

Ortamlarda Fark Edilen Saten Şıklığı

Parlak kumaş dokusu ile özel davetlerde kullanıma uygun olan saten tesettür elbise, farklı tarzdaki motifleriyle dikkat çeker. Sıkı bir yüzeye sahip olan kumaş türü, düz ve pürüzsüz bir görünüm sağladığı için iş ortamlarında, önemli gecelerde, öğlen toplantılarında tercih edilebilir. Gidilecek ortama göre uygun renk seçiminde bulunmanız kumaş türünün abartıya kaçmasını da engeller. Abiye modellerde çoğunlukla tercih edilen siyah saten elbise tesettür ürünleri, asaletli duruşu ile kişileri bir adım öne taşır. Hakim, V, yuvarlak yaka modelleriyle hazırlanan düz, pileli, asimetrik kesim tesettür saten nikah elbisesi geniş ve dar kalıplarda sunulur. Kol detaylarını ve işlemelerini inceleyerek tarzınıza uygun tasarımları tercih edebilirsiniz. Düz ve pelerin detaylı balık modellerden yapacağınız seçimler önemli anlarınızda kendinizi özel hissemenize katkı sağlar. Düz, çiçekli, fırfırlı, kemerli saten elbise tesettür kreasyonlarını Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Cezbedici Renkleriyle Saten Tesettür Elbise Trendyol’da

Cezbedici Renkleriyle Saten Tesettür Elbise Trendyol’da

Eşsiz renklerle hazırlanan tesettür saten elbise, bu avantajından dolayı çeşitli kombinler oluşturmanıza imkan tanır. Dokuma sıklığına göre modeller arasında görüntü farklılıklarının oluştuğu saten beyaz elbise tesettür ürünleri; söz ve nişan merasimlerinde tercih edilebileceği gibi, nikah töreninde de farklı tarzlarıyla uygunluk gösteren modeller arasında yer alır. Zümrüt yeşili, lacivert, abraham, pudra saten elbise tesettür giyimin sevilen seçeneklerindendir. Bu tarz ürünler sadece kendinizin değil, yakınlarınızın da özel anlarını taçlandıran tarzlarda üretilir. Özel detaylar kullanılan modeller her zevke hitap edebilecek kadar çeşitlilik arz eder. Kırmızı, yeşil, bordo, gri, lila saten tesettür elbise seçeneklerinden taş işlemeli, dantel detaylı tercihler yapabilir, isterseniz sade hatlara sahip ürünleri de seçebilirsiniz. Tüm bu seçenekleri Trendyol üzerinden bularak değerlendirebilir, beğendiğiniz tasarımların siparişini saniyeler içerisinde verebilirsiniz.