"

Scholl

" araması için 115 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Scholl

Vücudun tüm ağırlığını taşıyan ayaklar, özel bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Özellikle yaz aylarında ayak görünümü daha çok önem taşısa da her mevsim ayak bakımı yapılmalıdır.  Çalışma temposu içerisinde gün boyu hava almayan ve hareket halinde olan ayaklarda ağır tempo sebebiyle çatlamalar, mantar ya da tırnak batması gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Ayakta meydana gelen rahatsızlıklar gündelik hayatınızı etkileyebilir. Düzenli ayak bakımı ile bu problemlerin önüne geçebilir ya da var olan sorunlardan Scholl yardımı ile kurtulabilirsiniz. Ayak bakımının uzman yardımcısı Scholl, evinizde sağlıklı ve hijyenik koşullarda ayak bakımınızı uygulamanızı sağlar. Ayaklarınıza sağlıklı bir görünüm kazandırırken kaliteli bir hayat temposu için sizi destekler. Scholl Türkiye ürünlerini inceleyerek sizde sağlıkla ayaklara kavuşabilirsiniz.

Ayaklarınız İçin Önlem Alın 

Yoğun iş hayatı temponuzda, yüksek topuklu ayakkabılar giydiğiniz gece davetlerinizde ya da spor yaparken, her daim ayaklarınızı rahat ettirerek ileride oluşacak olan problemlerin önüne geçebilirsiniz. Scholl'un her ayak numarası ve farklı kategorilerdeki ayakkabı modellerine göre tasarlanan tabanlıklarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu tabanlıklar ayaklarınızı korurken sizi rahatsız eden ayakkabılarınızın da konforlu olmasını sağlar. Bunun yanı sıra ayakkabı koku giderici sprey kullanarak ayakkabılarınızın kokmasını önleyebilir ve daha ferah bir hava kazandırabilirsiniz. Ayrıca Neutra-Active sisteminin kullanıldığı Scholl ayak spreyi ile kokuları engellerken ayaklarınızın kuru kalmasını sağlayabilirsiniz. 

Scholl ile Tırnaklarınızı Güçlendirin 

Tırnaklarınızı korumak ya da var olan sıkıntılarınızdan kurtulmak için Scholl'u tercih ederek tırnaklarınızı güçlendirebilirsiniz. Scholl tırnak bakım seti ile tırnaklarınızı güçlendirerek koruyabilirsiniz. Özel ve hassas tırnak törpüsü ile tırnaklarınızı zarar vermeden şekillendirebilir, güçlü içeriğe sahip cilası ile tırnaklarınızı besleyebilirsiniz. Özellikle uzun süre ayakta kalan kişilerde oluşan tırnak batması yaygın rahatsızlıklar arasında yer alır. Kuaför ortamlarında yapılan pedikürleri hijyenik bulmuyorsanız ve evde kendiniz yapmak istiyorsanız Scholl tırnak batması kiti ürününe göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra tırnaklarınızda mantar rahatsızlığınız varsa ilaç tedavinizi Scholl tırnak mantarı giderici ürünleri ile destekleyebilirsiniz. Ürünler tırnaklarınızın üzerinden mantarlı tabakayı atarak, özel cilası ile korunmasını ve mantar oluşumunun engellenmesini sağlar. Scholl tırnak mantarı setleri ile daha bakımlı ellere ve daha sağlam tırnaklara kavuşabilirsiniz. 

Bakımlı ve Pürüzsüz Topuklara Kavuşun

Ayakta basıncın en çok hissedildiği alan topuklardır. Ortopedik olmayan ayakkabılar, cilt kuruluğu ve ayakların terlemesi gibi nedenler ile topuklarda mantar ve çatlak gibi farklı sorunlar oluşabilir. Bu nedenle ayaklar daima nemli ve kuru tutulmalıdır. Bunun yanı sıra mevsimsel oluşan deri döküntüleri de topukların pürüzlü görünmesine neden olabilir. Zamanla aşınan topuklarda oluşan çatlaklar günlük hayatınızı bir hayli etkileyebilir. Scholl ayak törpüsü kullanarak ölü derilerden kurtulabilir Scholl ayak kremi ile pürüzsüz ve nemli bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Scholl yedek başlık ile ayak törpünüzü sık sık yenileyerek bakımınızı daha da hijyenik bir hale getirebilirsiniz.

Scholl Nasır Giderici Kit Nasıl Kullanılır?

Ayağın her bölgesinde oluşabilen nasırlar özellikle topuk bölgesinde ve parmak çevresinde daha çok görülür. Hoş olmayan görünümü ile birlikte yürüme kalitenizi düşürebilir. Nasır ağrılarından kurtulmak için Scholl nasır bandı kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Scholl'un nasır için özel hazırlanmış kitlerinden faydalanabilirsiniz. Bu kiti kullanmadan önce nasırın yumuşaması ve kolayca kalkabilmesi için ayaklarınızı ılık ve tuzlu suda bekletebilirsiniz. Daha sonra kitte bulunan yumuşak bant pedleri nasırın üzerine yerleştirebilirsiniz. Ayağınızdaki ağrının hemen hafiflediğiniz keşfedebilirsiniz. Üstelik Scholl Disc System sayesinde nasır çevrelerindeki sağlıklı deriyi korur. 

Scholl ürünleri ile taptaze ve yenilenmiş görünen ayaklara kavuşabilirsiniz. Scholl tırnak bakım seti ile tırnaklarınızı da sağlığına kavuşturabilir, ayaklarınıza hak ettiği değeri verebilirsiniz. Trendyol ile Scholl'un sunmuş olduğu güzelliklerden faydalanarak ayaklarınızı garantileyebilirsiniz. Günlük hayatı en yoğun yaşayan ayaklarınızı rahatlatmak ve avantajlı Scholl fiyat seçeneklerine ulaşmak için Trendyol'u daima takip edebilirsiniz.