Seçkin YayıncılıkIş Hukukunda Güncel Sorunlar– 5 9789750233838

İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen
76,80 TL64,20 TL
KARGO BEDAVA
%16
indirim
Satıcı:
9.5
Satıcı Puanı
9.5 /10
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Tahmini Teslimat Tarihi: 16 - 23 Aralık
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın
  • Bu ürün SESA GRUP tarafından gönderilecektir.
  • 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir.
  • Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Ürün kartında gösterilen üstü çizili ilk fiyat tedarikçi tarafından beslenen perakende satış fiyatıdır.

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.
İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen

Ürün Açıklaması

Kadir has üniversitesi hukuk fakültesi ile istanbul barosu iş ve sosyal güvenlik hukuku komisyonu, gelenekselleşmiş iş hukuku ve sosyal güvenlik hukuku seminerlerinden sekizincisini, iş hukukunda güncel sorunlar (5):"avrupa insan hakları sözleşmesi hükümleri ve avrupa insan hakları mahkemesi kararlarına göre çalışanların hakları ve türk hukuku" başlığı altında, kadir has üniversitesi cibali merkez kampüsü'nde, 28 şubat 2015 günü gerçekleştirdi.
Işçi ve işveren kesimini çok yakından ilgilendiren çalışma yaşamının sorunları ve hukuki çözüm yolları, hem türk hukuku, hem de avrupa insan hakları sözleşmesi hükümleri ve avrupa insan hakları mahkemesi kararları perspektifinden, alanlarında bilimsel otoriteleri tartışılmaz akademisyenler ve sözü edilen perspektifi en iyi yansıtacak biçimde uygulamanın içinden gelen hukukçular tarafından; yargıtay daire başkanlarının başkanlık ettiği oturumlarda değerlendirildi.

Günümüzde, insan haklarının salt ulusal yasa koyucular tarafından düzenlenen normlar ile sınırlı kalarak değil; uluslararası normlar ve uluslararası yargı ya da denetim organları tarafından yapılan yorumlar ışığında algılandığı gerçeği karşısında, çalışanların haklarının da aynı güncel ve çağa uygun bakış açısıyla değerlendirilmesi gerektiği açıktır.
Bu gereklilik, bu yılki güncel sorunlar seminerimizde, çalışanların haklarının avrupa insan hakları sözleşmesi ve avrupa insan hakları mahkemesi içtihadı ile bu mahkemenin yorum metodu açısından da ele alınması ihtiyacını doğurmuş; bu yolla uygulamaya ve yargıya, karmaşık hukuki sorunların çözümü açısından ışık tutulması hedeflenmiştir.
Satıcı: SESA GRUP Satıcı Ünvanı: SESA GRUP KOZM.MED.İLAÇ OTO.KİR.SAN.VE TİC.A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 7640613473
Yukarı Çık