"

Sedef Avize

" araması için 628 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Sedef Avize

Sedef Avize

Sedef Avize ile Ev Modasına Farklı Dokunuşlar

Sedef Avize ev modasına önem veren kişiler için özel olarak tasarlanmış çeşitleri üretmektedir. Evin her bölümüne uygun olarak ev dizaynına uygun şekilde avize seçenekleri bulunur. Ev kullanımının yanı sıra farklı alanlara göre de tasarımlar vardır. Avize seçimleri, kullanılacak olan ortamın renk tonlamasına göre tercih edilebilir. Büyüklükleri ve şekilleri de mekânların özelliklerine göre geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Sedef Avize modelleri güvenli ve şık tasarımları ile dikkat çekmektedir. Ortamın dizaynını tamamlayan farklı çeşitte avizeler bulunur. Üretimler, tekli, ikili, üçlü, dörtlü ya da çoklu tasarımlar ile dizayn edilmiştir. Kaliteli aydınlatma özellikleri ve ev dekorasyonuna uyum sağlayan üretimlerden yararlanılabilir. Ev ya da seçilecek alanın dekorasyonuna uygun olarak her oda için farklı bir ruh yakalanabilir. Aydınlatma kalitesi ve görünümleri ile her zevke uygun avize modeli vardır. Sedef marka avize göz sağlığını bozmayacak aydınlatma seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Oda büyüklüklerine göre model seçenekleri bulunur. Küçük bir oda için uygun boyutlu avizeler seçilebilir. İstenilen görselliğin yakalanabilmesi için boyutun yanı sıra tasarımlarda önemlidir. Tasarım ve dizayn olarak şıklığın yanı sıra avizelerden alınan verim fazladır. Avizelerin renk ışıkları ve kol sayıları kullanım amacına uygun seçilebilir. Seçilecek olan avizeler aplik, masa lambası, lambader, abajur şeklinde çeşitlere ayrılır. Büyük mekânlar için Sedef 3’lü avize çeşitleri oval, yuvarlak, kare, asimetrik şekiller, motifli özellikler ile seçim yapılabilir. Ayrıca çiçek şekilleri, silindir, kelebekli, gülen yüz şekilli seçenekler de bulunmaktadır. Örneğin, ev modasını oturma odası, çocuk odası, bebek odası, genç odası, salon, banyo gibi alanlarda yakalayabilmek mümkündür. Klasik şıklıktan hoşlananlar için ve kullanılacak olan alan da küçük ise Sedef tekli avize seçeneklerinden faydalanılabilir. Bu avizeler, farklı renk seçenekleri ve tasarımları ile tercih edilebilir. Tekli olması her alana uygun tercih edilebileceğini gösterir. Fakat tasarım modelleri bu avizeler için değişik çeşitlere ayrılır. Ev dekorasyonunda evi gösteren ve şıklığı ortaya çıkaran eşyalar arasında avizeler yer alır. Avize almayı düşünenler çeşitleri kullanım alanlarına uygun seçeneklerde bulabilir. Ayrıca kaliteli işçiliği ve sağlam yapılı olmalarıyla uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunmaktadır. Avizelerin temizliği ise tasarım modeline uygun şekilde yapılmalıdır.

Sedef Avizeleri ile Dekoratif Seçenekler

Sedef Avize çeşitleri mekânların klasik ya da sportif tarzını yansıtacak seçeneklere ayrılır. Avizelerin kullanılacak alanlar için, dekorasyona önem veren kişiler, aksesuar motif işleme ya da sade seçeneklerden yararlanabilirler. Alınan aydınlatma eşyaları, nerede kullanılacaksa oranın tarzına uygun şekilde dekoratif çeşitlilikle tercih edilebilir. Ayrıca Sedef Avize kurulumu tutturma işlemi sağlam malzeme imalatları ile montajı güvenle tutar. Takıldığında sağlam ve sallanmayan özellikleri ile herhangi bir güvenlik sorunu yaşatmayacaktır. Mekanların aydınlatılması adına dekoratif seçeneklerden faydalanmak isteyen kişiler için, farklı ve trend tasarımlar bulunur. Avize modelleri, ev dekorasyonu ya da işyerine uygun seçeneklere sahiptir. Hemen hemen her alan için gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek eşyalardır. Aydınlatma sağlanacak olan alana uygun seçilecek farklı tarz avizeler, kullanılan aksesuar ve malzemeler ile çeşitlenir. Örneğin, çok klasik ve ışıltılı modellerden hoşlananlar için sedef taşlı avize zevkli seçimler olarak görülmektedir. Farklı renkleri ve sağlam işçiliği ile evde oturma odası ve salonlar için boyut seçenekleri ile tercih edilebilir. Işıltılı olması kullanılacak olan alanda farklı bir hava yakalanmasına yardımcı olur. Büyük, küçük, orta boy seçenekler ile boyutlandırılabilir. Dekorasyon yapılacak alanlar avize tercihlerinde büyük önem taşır. Örneğin, ev koridor antre aydınlatma yapacak kişiler için sarkık olmayan seçeneklerden yararlanılabilir. Çünkü evin girişleri için derli toplu modeller ortamı daha büyük gösterecektir. Genellikle salonlar için tercih edilen sedef sarkıt avize çeşitleri eskitme, kaplama, bakır, altın işleme, armatür, kristalli ve taşlı seçenekler ile oturma odası ve salonlar için tercih edilebilir. Dekorasyon yapılırken, farklı tasarım seçenekleri bulunurken, ev dekorasyonunda oturma odası, yatak odası, çocuk odası avize tercihleri farklılık göstermelidir. Örneğin, çocuk odaları için renkli avize modelleri bulunur. Kelebek ya da farklı motifler ile çocuk odalarının dekorasyonu sağlanabilir. Mekânlar için kullanılacak alanların büyüklüğü çok önemlidir. Çünkü odaları daraltmamak ya da kötü bir görüntü vermemek gerekir. Sedef 4’lü krom avize seçenekleri krom malzemeler ile üretilmiş temizliği kolay ve büyük salon ya da kullanım alanlarına uygun seçeneklerde bulunur. Aynı zamanda kullanım alanlarının yanı sıra spor ya da klasik şıklığı en uygun çeşitleri bulabilmek mümkündür. Nostaljik ürünlerden hoşlananlar için Sedef Osmanlı avize modeli oldukça otantik bir seçenektir. Kullanılacak olan alanların nostaljik özelliklerine uyum sağlayabilecek işlemeli ve motifli ürünlerdir.

Sedef Avize Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sedef Avize modelleri ve fiyatları değişik tarz ve kullanımlara uygun seçeneklere ayrılır. Model olarak klasik, nostaljik, spor, eskitme stillere hitap eder. Aynı zamanda avize seçenekleri aplik, yani duvara sabitlenerek kullanılan özellikteki avizelerdir. Bu ürünleri birçok geometrik şekil ve tasarımlarda bulabilmek mümkündür. Sedef Avize lambader ve masa lambası seçenekleri de yatak odaları ya da çalışma masalarına uygun modellerde sunulur. Renk seçenekleri ve kullanılan materyal malzemeler değişik tasarımların ortaya çıkmasına yardımcı olur. Lüks ve iddialı tasarımlardan hoşlanan kişiler için ise büyük alanlara özel olarak Sedef 5’li lüks avize seçenekleri taşlı ve işleme motifli seçenekler ile bulunur. Şaşalı imalatlardan hoşlananlar için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Bu lüksü küçük mekanlar için tamamlamak isteyenlere ise Sedef 2’li avize modelleri uygun boyutlar olacaktır. Işıltı her zaman ev ya da mekanların dekorasyonunda aranan bir durumdur. Sedef pullu avize ise buna uyum sağlayarak tasarlanmaktadır. Mekânda pırıltı yaratabilmek için harika bir dokunuş olacaktır. Evin birçok bölümünde kullanılabilen pullu modeller, sağlam işçiliği ve şık tasarımları ile tercihlere bırakılır. Mutfak ailelerin çok uzun vakit geçirdiği alanlar arasındadır. Burada zaman geçirirken, yağ ya da çeşitli kir kalıntıları meydana gelebilir. Sedef mutfak avizeleri sağladığı seçenekler ile kolay temizlenerek mutfağa uygun özelliklerde sunulur. Avizelerin çok ışık saçarak aydınlatmasını isteyen kişiler Sedef üçlü avize seçeneklerinden faydalanabilir. Çünkü avize sayısının ideal seviyede olması hemen hemen evin her bölümüne hitap edecek özelliklerden biridir. Seçenekler arasında tercih edilebilecek Sedef Avize sarnıç ürünleri, cam, krom, metal, ahşap gibi farklı malzemelerden tasarımlar oluşturularak meydana getirilir. Seçilecek Sedef taşlı avize modelleri, LED’li, eskitme gibi seçenekler vardır. İmal edilirken kullanılan farklı malzeme ve materyal kullanımları değişik özellikte seçeneklerin oluşturulmasına ortam hazırlamıştır. Bu duruma uygun olarak ise Sedef Avize fiyat listesi sıralanır. Model değişkenlikleri, özellikler, teknik durumlar, kullanım alanları, malzeme yapıları, aydınlatma seçenekleri gibi özelliklere göre aydınlatma değerleri kendi içinde belirlenmiştir. Sedef Avize fiyatları herkese uygun seçeneklerde sunulmaktadır. Ayrıca alınacak olan ürünler, her mekân özelliğine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu geniş çeşitlilik ve kaliteli üretimler, avizelerin çok sık tercih edilmesine yardımcı olur. Sedef Avize kampanyalarını çeşitli seçeneklerle Trendyol üzerinden kontrol edebilirsiniz.