"

Sehpa

" araması için 12930 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Sehpa

Yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan sehpalar, hem ev dekorasyonunu tamamlıyor hem de birçok ihtiyaca cevap veriyor. Ev, ofis, iş yeri, bahçe ve balkon gibi mekanlarda kullanımı yaygın olan sehpa çeşitleri, muhteşem tasarım özellikleriyle dikkat çekiyor. Ev dekorasyonun vazgeçilmez unsurlarından olan sehpa modelleri, her tarza uygun seçenekler sunmayı başarıyor. Dekorasyon tarzınıza uygun olan sehpa çeşitlerine salon ve oturma odası mobilya kategorisinden ulaşabilirsiniz. 

Sehpa Çeşitleri ve Kullanım Yerleri

Salon ve oturma odası gibi yaşam alanlarında farklı ihtiyaçları karşılamak amacıyla kullanılan sehpalar, şık tasarımlı işlevsel modellerden oluşuyor. Dekoratif olmalarının yanı sıra ihtiyaçlara da cevap veren sehpa çeşitleri arasında, orta sehpa ve yan sehpa modelleri en çok tercih edilen ürünler oluyor. Çok farklı tasarım özellikleri sunan zigon modelleri ise en işlevsel sehpa çeşitleri arasında yer alıyor. Konuk ağırlarken büyük kolaylık sunan zigon sehpalar, ilgi çekici tasarımlarıyla öne çıkıyor. Bu ürün çeşitlerine, sehpa biçiminde tasarlanan çiçeklik ahşap saksı standı modelleri de ilave oluyor. Çiçeklik sehpa modelleri, renk ve tasarım özellikleriyle farklı dekorasyon tarzlarına kolayca uyum sağlıyor. Gazetelik rafı olan tekerlekli yan sehpalar ise pratik kullanım konforu sunuyor ve çok kullanılan sehpa çeşitleri arasına giriyor. TV sehpası olarak tasarlanan modeller de işlevsel oldukları için sıklıkla tercih ediliyor.

Orta Sehpa Seçenekleri

Salon ve oturma odası için tercih edilen orta sehpalar, en çok kullanılan sehpa modelleri olmayı başarıyor. Orta sehpa seçenekleri evlerin dışında ofis, bekleme salonu ve mağaza gibi mekânlarda da kullanılıyor. Masif ahşaptan üretilen orta sehpalar, son yılların en çok ilgi gören modelleri arasında yer alıyor. İşlenmemiş ahşaptan tasarlanan orta sehpalar, yaşam alanlarına bambaşka bir hava katıyor. Ceviz ve meşe ağacından üretilen çekmeceli ya da alt raflı orta sehpa modelleri, işlevsel oldukları için çok tercih ediliyor. Çelik ve ahşaptan üretilen sehpa modelleri ise farklı beğenilere hitap ediyor. Estetik tasarım sunan orta sehpa seçeneklerinden bir tanesi olan büyük tekerlekli ahşap sehpa modelleri, kendi tarzını yaratmak isteyen kullanıcıların tercihi oluyor.

Yan Sehpa Modelleri

Yan sehpa modelleri genellikle üçlü ürün seçeneklerinden oluşuyor. Yuvarlak, oval, kare ve dikdörtgen şeklinde tasarlanan ürünler farklı malzemelerden üretiliyor. MDF ürün seçeneklerinin yanı sıra ahşap yan sehpa modelleri bulmak da mümkün oluyor. Masif ahşaptan üretilen ve farklı tasarımlar sunan yan sehpalar ise doğa tutkunlarının öncelikli tercihi olmayı başarıyor. Kanepe ve geniş koltuk modellerinin hemen bitişiğine yerleştirilen kitaplık ve gazetelik olarak da kullanılabilen yüksek yan sehpa modelleri, oturma alanlarında en çok kullanılan sehpalar oluyor. Tüm ailenin bir arada zaman geçirdikleri oturma odalarına samimi ve sıcak bir hava katıyor. Alternatif renk ve malzeme seçenekleri ile üretilen yan sehpa modelleri, işlevsel oldukları için farklı mekanlarda da kullanılıyor.

Konforlu Kullanım Keyfi Sunan Zigonlar

İç içe geçen sehpalardan oluşan zigon sehpa modelleri ev, ofis ve iş yerlerinde konforlu kullanım rahatlığı sunuyor. 18. yüzyıldan beri kullanılan zigonlar, günümüzde çok farklı tasarım özellikleri ile üretiliyor. Evlerde çoğunlukla salon ve oturma odalarında kullanılan zigon modelleri ahşaptan, MDF malzemeden hatta kaliteli plastikten bile üretiliyor. Servis sehpası olarak kullanılan zigon modelleri, konuklara yapılan ikramlar için çok kullanışlı bir ürün olmayı başarıyor. Neredeyse her eve giren zigonlar hoş tasarımlarıyla göz dolduruyor. Üçlü, dörtlü ve beşli ürün seçenekleri sunabilen zigon sehpa modelleri yuvarlak, dikdörtgen ve beşgen şeklinde tasarlanıyor ve her beğeniye hitap eden ürün modelleri sunuyor.

Trendyol, sehpa kategorisinde yer alan ürün seçeneklerini avantajlı sehpa fiyatları ayrıcalığıyla sizlerin beğenisine sunuyor. Dilediğiniz sehpa çeşidini kolayca satın alabilirsiniz.