"

Selpak

" araması için 69 sonuç listeleniyor

Selpak

Temizlik kağıdı sektöründeki yenilikleri yansıtma misyonuyla 1970 yılından bu yana kişisel hijyene yönelik pek çok ürünü kullanıcılarla buluşturan Selpak, “Kişisel Hijyen Selpak’la Başlar” sloganıyla faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Ürün gamını; tuvalet kağıdı, kutu mendil, kağıt bez, mendil, kağıt havlu ve peçete şeklinde sınıflandıran marka, hem standart hem de kokulu ürünleriyle herkesin beğenisini kazanıyor.

Yıllardır Ürün Adı Olarak Benimsenen Marka: Selpak

Gerek televizyon ve dergilerdeki reklamları gerekse akılda kalıcı sloganları sayesinde tüketicilerin yıllardır ürün adı olarak benimsedikleri markalardan birine dönüşen Selpak, kişisel hijyen konusunda hassas kullanıcıların öncelikli tercihi oluyor.

Üç katlı yapısıyla markanın belirttiği gibi “pofuduk doku”ya kavuşan Selpak tuvalet kağıdı çeşitleri, küçük büyük herkesin kişisel temizliğinde değerlendirdikleri ürünler arasına giriyor. Kullanım esnasında kolay yırtılmamasına karşın özel formülüyle suya karıştığında kısa zamanda çözünen ürünlerin paketleri, tercihe göre farklı sayıda rulo içeriyor. Selpak tuvalet kağıdı 32'li olabildiği gibi; 24’lü, 16’lı, 12’li, 8’li ve 4’lü şekilde sunuluyor. Daha farklı ve etkili çözümler isteyenler için Selpak Professional ve Selpak Deluxe serisi ürünler de bulunuyor.

Selpak kağıt havlu seçeneklerinde, tuvalet kağıtlarındaki üretim kalitesi anlayışını sürdürüyor. Üç katlı olmasıyla suyu hızla emerek özellikle mutfakta yaşanan aksaklıklarda aktif görev alan Selpak havlu modelleri; 12’li, 8’li, 6’lı, 4’lü ve 3’lü paketlerde tüketicilerle buluşturuluyor. Buçuk yaprak yapısıyla gereksiz kağıt kullanımını da asgari düzeye indiren ürünler, hijyenik ve sağlıklı alanlar oluşturulmasına yardım ediyor.

Sofralarını dekoratif parçalarla zenginleştirmek isteyenlerin ilgisini çeken Selpak peçete seçenekleri, aynı zamanda en ilgi çekici koleksiyonlardan biri olan peçete koleksiyonlarının da kıymetli birer parçası haline geliyor. Genel kullanım içinse Selpak’ın Klasik Seri peçeteleri edinilebiliyor. Ultra yumuşak yapısıyla sofraların tamamlayıcısı olan peçeteler, 50 ve 100 adetlik ambalajlarda sunuluyor.

Selpak ile Bahar Esintisini Cebinizde Taşıyın

Özellikle iyi temizlenmemiş mutfak bezlerinin, kullanıldıkları alanlarda bakteri oluşumunu arttırdığı yapılan çalışmalarla ortaya konuyor. Mutfak başta olmak üzere banyo ve diğer tüm alanlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanan Selpak kağıt bez çözümleri, tüketicilerin hijyen beklentisini rahatlıkla karşılıyor. Normal bir bez gibi kullanılabilen ancak kullanım sonrasında atılan Selpak kağıt bez, arzu edildiği takdirde yıkanıp tekrar tekrar değerlendirilebiliyor.

Kişisel temizliğine yardım eden ve aynı zamanda farklı kokularıyla kimi zaman bahar esintisini kimi zamansa nefes açan mentol ferahlığını ceplere taşıyan Selpak mendil çeşitleri, küçük boyutlarına karşın 10 adet mendil içeriyor. Özel katlama stili sayesinde az yer kaplayan ancak açıldığında normal mendil boyutlarına ulaşan Selpak mendil, dört katlı olmasıyla dayanıklılık konusunda öne çıkıyor. Hassas ciltler için özel üretilen çözümlerin yanı sıra süper yumuşak modelleri de olan Selpak mendilin, E vitamini destekli losyonlu çeşitleri de kullanıcılarla buluşmayı bekliyor.

Selpak’ın mendil çözümlerinden memnun kalan ve bu ürünleri; evde, piknikte, arabada ve daha pek çok alanda dilediği gibi kullanmayı isteyenler ise Selpak kutu mendil çözümlerine yöneliyor. 48’li butik kutu, 50’li standart kutu ve 100’lü maxi kutu şeklinde üç farklı modeli bulunan kutu mendiller, yumuşacık dokusuyla tüketicilerden tam not alıyor. Farklı kutu tasarımlarıyla bulunduğu ortamın havasını da değiştirebilen ürünler, kişisel hijyenini ön planda tutanların daimi tercihi oluyor.

Farklı kullanım senaryolarında değerlendirebileceğiniz mendiller, dayanıklı ve yüksek emicilikte tuvalet kağıtları ve havlular, sofraların zarafetini arttıran peçeteler, Trendyol farkıyla evlerinize geliyor. Selpak’ın ürettiği ürünleri ilgili kategori aracılığıyla inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri Trendyol’un avantajlı fiyatları ile kolayca satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık