"

Selülit Kremi

" araması için 1124 sonuç listeleniyor

Selülit Kremi ile Pürüzsüz Bir Cilde Merhaba!

Haute-couture ve mis kokulu özel formülleriyle her yaş grubuna hitap eden vücut bakım kremleri, yüksek teknolojili, yaşlanma karşıtı özellikleri ile beğeniliyor. Vücudun farklı bölgelerinde oluşan çatlak ve selülitlere karşı kadınlara etkili çözümler sunan kremler, tüm cilt tipleri için seçenek sunan sıkılaştırıcı yağları, etkili jel ve solüsyonlar olarak da tercih ediliyor.

Çatlak Kremi ile Ruhunuz Kadar Genç Bir Cilt

Özel olarak geliştirilmiş çatlak karşıtı vücut bakım ürünleri, cildinizi kusursuzlaştırmayı hedefliyor. Kremlerin bitkisel içerikli jel dokusu, yağsız bir yapıda bulunuyor. Göğüs, kalça, karın, basen gibi çatlak oluşumunun yoğun olduğu bölgeler üzerine uygulanabilen çatlak kremleri, bu bölgelerdeki çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Ani kilo değişimleri, doğum, ergenlik gibi sebeplerden ötürü oluşmuş olan çatlak dokuların görünümlerinin de hafifletilmesini sağlayan ürünler, cilde aynı zamanda nem desteği de sağlayarak elastikiyetin artmasına yardımcı oluyor. Çatlakların oluştuğu bölgenin çevresindeki cildin doğal rengine kavuşmasını sağlamakta da etkili bir araç olarak öne çıkıyor. En iyi markalar arasında yer alan Lierac çatlak kreminin günde bir defa çatlakların olduğu bölgeler üzerine masaj yapılarak uygulanması öneriliyor. Masaj işlemi, cilt dokusu kremi tamamen emdiğinde sonlandırılmalı ve parmak uçlarıyla küçük alanlara bölgesel olarak narince uygulama yapılmalıdır. Çatlakların görünümünü hafifletmeye yardımcı olan bir başka ürün grubu da serumlar oluyor. Yaşlanma karşıtı, cildi yeniden yapılandırıcı özelliğe sahip, derinlemesine nemlendiren serum, cilt dokusu tarafından kolayca emilebiliyor. Aynı zamanda tüm duyulara hitap etmesiyle de etkili bir bakım süreci yaşatan serumlar, cildi eskisi gibi canlı hâle getirebilmek, dolgunlaştırmak ve cilde genç bir görünüm kazandırmak için de çözüm kaynağı oluyor.

Selülit Kabus Olmaktan Çıkıyor

Selülit karşıtı bakım kremi, kadınların korkulu rüyası olan vücudun farklı bölgelerinde oluşabilen selülitler için etkili çözüm. Vücuttaki selülit görünümünü gidermek ve çok daha pürüzsüz, genç bir cilde erişilmesini sağlamak için geliştirilen özel losyonlar, mis kokularıyla da kadınlara hitap ediyor. En iyi selülit kremi çeşitleri, Trendyol'un online mağazasında sizleri bekliyor. İnovatif bir anlayışla üretilen, kalite ve güvenilirliğiyle tercih edilen selülit kremi, selülit ve çukurlaşmış olan cilt yapısını azaltarak vücut hatlarını âdeta yeniden şekillendiriyor. Özellikle doğum sonrası karın ve bel bölgesinde meydana gelen selülit yapının neden olduğu portakal kabuğu görünümünü pürüzsüz hâle getirmek ve cildine elastikiyet kazandırıp gençleştirmek isteyenler, bu bölgeler için sunulan kremleri tercih ediyor. Cildi sıkılaştıran, pürüzsüz ve dinamik bir görünüm kazandıran kremler, mis kokularıyla da tazelik hissi veriyor; gün boyu iyi hissettiriyor. Aynı ferahlık hissini veren selülit karşıtı masaj yağları da en sık başvurulan alternatiflerden oluyor. Aromaterapik masaj yağları, cildi sıkılaştırmaya, besleyip nemlendirmeye ve ona sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı vitamin ve bitkisel içeriklere sahip bulunuyor. Herhangi bir kimyasal madde, koruyucu, parfüm ya da boya içermeyen selülit karşıtı aromaterapi masaj yağları, onarıcı etkiyi artırmak için tahta selülit tarağı ve deniz tuzu ile beraber kullanılıyor. Gün aşırı kullanılmasıyla etkili sonuç vermeye müsait olan yağları, selülit içeren bölgeye banyo sonrasında bölgesel olarak parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulamanızda fayda var.

Sıkılaştırıcı Krem Formülleri ile Sağlıklı, İnce ve Sıkı Bir Cilt

Onarıcı ve gençleştirici bir vücut bakımı için uygulayabileceğiniz bir alternatif de sıkılaştırıcı vücut yağı ürünleri. Hamilelik ya da ergenlik döneminde vücudun belirli bölgelerinde oluşan çatlakların görünümünü azaltmak ve hem sıkı hem de yapısal olarak sağlıklı bir vücuda ulaşmak için sıkılaştırıcı vücut yağlarını düzenli olarak kullanabilirsiniz. İçeriğinde Q10, makedemya fındığı yağı, avokado yağı gibi cildi besleyici ve nemlendirici özelliğe sahip bitkisel ürünler bulunduran yağlar, sıkı ve estetik bir cilde sahip olmanız için size yardım etmeye hazır. Kuru, yağlı ya da karma ciltler için ayrı ayrı sunulan, kendi cilt tipinize göre tercih edebileceğiniz yağları özellikle karın, bel ve basen bölgelerini sıkılaştırıp inceltmek için kullanabilirsiniz. Dilediğiniz bölgeye sürdükten sonra dairesel hareketlerle masaj yaparak cildinize yedirebileceğiniz sıkılaştırıcı krem, gece yatmadan önce uygulandığında çok daha güçlü bir etkiye sahip.

Kendinizi çok daha genç, sıkı ve dinamik hissedeceğiniz tüm vücut bakım ürünlerine Trendyol’un vücut bakım kategorisinden ulaşabilir, çok cazip kampanyalı fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.