"

Şemsiye Tente

" araması için 573 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Şemsiye&Tente

Bahçeniz, terasınız veya balkonunuzda huzurlu, şık ve konforlu ortamlar yakalamak için tercih edeceğiniz şemsiye, tente, çardak ve kamelyalar ile her mevsim açık hava keyfinizi zirvede yaşayabilirsiniz. Dış mekanlar için tercih edeceğiniz ürünler; uzun süre yıpranmadan dayanabilecek malzemeden yapılmalı, kolay temizlenmeli, güneşten kaynaklı renk problemi yaşamamalı ve sert hava koşullarından etkilenmemelidir. Bahçeniz için ürün seçerken muhafaza edeceğiniz yeri düşünmenizde de fayda var. Güneşe çok maruz kalacak mobilyalarda ve şemsiyelerde renk problemi yaşamamak adına açık renkleri tercih edebilirsiniz.Temiz hava ve içinizi ısıtan güneşin tüm güzelliklerini doya doya yaşamanız için Trendyol'da bulunan birçok marka ve model içerisinden size en uygun bahçe mobilyası modelini kolayca seçebilirsiniz.

Bahçe ve Plaj Şemsiyeleri

Bahçenizin, balkonunuzun veya terasınızın tadını mevsim fark etmeksizin çıkarmanız için kullanacağınız şemsiyeler yağmura, güneşe ve rüzgara karşı dayanıklı olmalıdır. Şemsiyeniz için kullanacağınız alanı dikkate alarak seçim yapmalısınız. Doğru tercihler yaparak, kullanım alanlarınızı daraltmadan konforunuzu yaşayabilir, açık hava keyfinizi yarıda bırakmazsınız. Trendyol’da renk renk ve desen desen teras ve bahçe şemsiyeleri, plaj şemsiyeleri bulunmaktadır.

Şemsiyenizin rengini kullanacağınız alanlara, bahçenizdeki diğer mobilyalara göre seçebilirsiniz. Ayrıca güneşten korunmak için alacağınız şemsiyelerde açık renklere öncelik verebilirken yağmurdan korunmak için alacağınız şemsiyelerde de koyu renkleri tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız olan deniz veya plaj şemsiyesi için de en renkli ve eğlenceli modeller arasından seçim yaparak sahil keyfinizi renklendirebilirsiniz. Ayrıca şemsiye alırken misafirlerinizi de düşünerek boyutuna karar verebilirsiniz. Ürünlerin sınıflarına, kullanım alanlarına ve boyutlarına bağlı olarak bahçe şemsiye modellerinde fiyatlar farlılık gösterebilir. Bahçe ürünlerinin uygun fiyatlı ve kampanyalı olarak satışa sunulmasını sağlayan Trendyol, oldukça geniş ürün yelpazesi ve marka çeşitliliği sayesinde açık hava ortamlarınızı hayallerinizdeki ortamlara dönüştürmek için sizleri bekliyor.

Şemsiye ve Tente

Dış mekanlarda kullanacağınız şemsiye ve tenteler, sizi ve bahçe mobiyalarınızı güneşten ve yağmurdan korur. Kaliteli ve sağlam yapıları sayesinde sert hava koşullarına karşı dayanıklıdırlar. Balkon, teras veya bahçede sahip olduğunuz alanlara uygun boyutlarda bir tente tercih ederek kullanım alanlarınızı daraltmazsınız. Şemsiye ve tente fiyatları boyut ve kullanılan malzemelere bağlı olarak farlılık gösterebilir. Çok yönlü kullanım alanlarına sahip, değişik renk, modellerdeki çeşitler ve her bütçeye uygun tente fiyatları sayesinde cebinizi yormadan açık alanlarınızda konforu arttırabilirsiniz.

Çardak ve Kamelya

Açık hava sezonun başlaması ile birlikte bahçeleri en güzel oturma alanına dönüştürebilen çardak ve kamelyalar, üstlerinin kapalı olması sayesinde mevsimsel etkilere karşı korunmanızı sağlar. Şık tasarımları, modern görünümlerinin yanı sıra kolay monte edilebilir olmaları ve pratik kullanım sağlamalarıyla çardak modelleri ve kamelya modelleri bahçelerin vazgeçilmezi olmaya adaylar. Zemine kolayca monte edilmeleri sayesinde bahçe veya teraslarda karmaşık görüntülerin önüne geçen çardak ve kamelyalar dağınık yerleşimleri de önlüyor. Güneşli havalarda gölge sağlamak, yağmurlu havalarda çatı olmak ve bahçenizde konforlu ve şık kullanım alanları yaratmak için bütçenizi yormayan çardak fiyatları ve kamelya fiyatları ile yaz kış açık hava keyfini yaşayabilirsiniz.

Bahçe ürünlerinin uygun fiyatlı ve kampanyalı olarak satışa sunulmasını sağlayan Trendyol, oldukça geniş ürün yelpazesi ve marka çeşitliliği sayesinde açık hava ortamlarınızı bütçelerinizi yormadan rüyalarınızdaki dekorasyonlara dönüştürür. Ürünlerin sınıflarına, fonksiyonlarına bağlı olarak bahçe ürünleri fiyatları farlılık gösterebilir. Bahçe ürünlerinin uygun fiyatlı ve kampanyalı olarak satışa sunulmasını sağlayan Trendyol'da oturma gruplarından kamelyaya, şemsiyelerden tentelere kadar açık hava ortamlarınız için ihtiyacınız olabilecek her şeye bahçe mobilyası kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz.