"

Sennheiser

" araması için 49 sonuç listeleniyor

Sennheiser

Sennheiser, ses ve ses sistemleriyle bugünün ve yarının ses dünyasını şekillendiriyor. Kulaklıklar, mikrofonlar ve çok yönlü ses çözümleri ile tanınan marka, 70 yıldan bu yana mükemmel ses kalitesini sürekli geliştirmeye çalışıyor. Müziği en iyi şekilde duymak isteyenler, sanatçılar, DJ’ler, ses teknisyenleri ve bilim adamları için geniş bir ürün gamına sahip olan Sennheiser, en yüksek ses kalitesini işitsel bir deneyime dönüştürüyor.

Geçmişten Günümüze Sennheiser

Hanover yakınlarındaki küçük bir laboratuvardan, yıllar içinde küresel bir şirket haline gelen Sennheiser, elektrik mühendisi Prof. Dr. Fritz Sennheiser tarafından 1945'te kuruluyor. Sennheiser ismi, günümüzde çok sayıda önemli şirketi bünyesinde bulunduruyor. Sennheiser Streaming Technologies, Sennheiser Streaming ve Georg Neumann GmbH bu şirketler arasında yer alıyor. 1950’lerde ilk yönlü mikrofon, 60’larda açık kulaklık, 70’lerde kızılötesi iletim teknolojisi ve 80’lerde çok kanallı kablosuz iletim gibi devrim niteliğindeki teknolojilere imza atan marka, 2000’li yıllardan bu yana akıllı ses bilgi sistemleri de geliştiriyor. AMBEO 3D ses teknolojisi programı ile ses dünyasının dijitalleşmesini sağlamaya ve etkileyici ses deneyimleri yaratmaya devam ediyor.

Sennheiser Ürün Çeşitleri

Sennheiser’ın birinci sınıf ürün yelpazesini; kablolu ve kablosuz mikrofonlar ve izleme sistemleri, konferans ve bilgi teknolojisi sistemleri, kulaklıklar, odyoloji ürünleri, ofisler ve çağrı merkezleri için kulaklıklar ve 3D ses teknolojileri oluşturuyor. Profesyonel ürünler gurubunda; radyo, stüdyo kaydı, müzik endüstrisi ve canlı ses alanlarında faaliyet gösteren müşterilere yönelik çözümler sunuluyor. Tüketici bölümü ürünleri ise mükemmel ses kalitesi sunan üst düzey kulaklıkların yanı sıra odyoloji ve telekomünikasyon ürünlerine odaklanıyor. Dünyanın en modern kulaklık üretim hattına sahip olan markanın tüketici gurubu ürünleri; DJ'lerin, yolcuların, bilgisayar oyuncularının, yaşlıların ve işitme güçlüğü çekenlerin, benzersiz ihtiyaçlarına odaklanan yüksek teknolojili çözümler sunuyor. Sennhheiser'ın ses teknolojileri alanında devrim yaratan başlıca ürünleri arasında; yüksek frekanslı RS serisi, seyahatlerde rahatsız edici ortam gürültüsünü aktif olarak ortadan kaldıran NoiseGard teknolojisi, sıkıştırma veya ses kaybı olmadan çalışan ilk kablosuz stereo kablosuz kulaklık MX W1 ve markanın amiral gemisi olarak bilinen dinamik HD 800 serisi yer alıyor.

Sennheiser Kulaklık Modelleri

Markanın hem profesyonel hem de tüketici gurubundaki en önemli ürün hattı olan kulaklıklar, farklı amaçlar için özelleştirilmiş çok sayıda kulaklıktan oluşuyor. Sennheiser kulaklık modelleri; uygulama alanına göre spor, seyahat, müzik, eğlence, TV, HİFİ, oyun, DJ, internet, stüdyo ve duyma sağlığı ürünleri olarak ayrılıyor. Kulaklık modelleri, stil olarak kulak içi ve kulak üstü olarak sunuluyor. Küçük tasarımlarıyla verimli ve mükemmel ses sağlayan kulak içi kulaklıklar, farklı boyutlarda kulak adaptörleri ile seyahatte veya spor salonunda mükemmel bir seçim olarak sunuluyor. Kategoride, suya dayanıklı spor modellerinden entegre uzaktan kumandalı  bluetooth modellere kadar çok sayıda ürün yer alıyor. Kulak içi kulaklık kategorisinde klasik tasarıma sahip MX serisi, güçlü bir ses deneyimi sunan CX serisi, high end kalitesinde ses sunan IE serisi, 3 boyutlu ses kaydı yapabilen AMBEO serisi bulunuyor. Sennheiser bluetooth kulaklık kategorisinde ise Momentum serisi öne çıkıyor. Kulak üstü ürün gurubunda ise markanın amiral gemisi olan HD 800, HD 700 ve HD 600 serisi gibi high-end kulaklıklar yer alıyor. RS 185 serisi ise gerçeğe en yakın sesi üretiyor ve ev ortamında Hi-Fi sese sahip olmayı sağlıyor. Yolcular için tasarlanan PXC 550 wireless kulaklık ise dış ortam sesini önemli ölçüde azaltıyor.

Sennheiser Oyun Kulaklıkları ve Amplifikatörleri

Oyuncu kulaklıkları ve amplifikatörleri ile oyun performansını artırmayı amaçlayan Sennheiser, 7.1 surround ses desteği ve 3D ses özelliğiyle gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor. G4ME Zero serisi oyuncu kulaklıkları, dinamik sürücüler ile doğal ve gerçekçi ses deneyimi yaşatırken XXL kulak yastıkları ile rahat bir kullanım sağlıyor. Katlanabilir kulaklık tasarımı taşınabilirliği kolaylaştırıyor. Kulaklıkta bulunan profesyonel mikrofon ise net ve kaliteli bir chat imkanı sağlıyor. Profesyonel oyuncuların gerçekçi ses ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen GSX 1000 ve GSX 1200 amplifikatörlerde ise Sennheiser Binaural Rendering Engine, 7.1 Sanal Surround Algoritması gibi özellikler bulunuyor. Surround sesi yeni bir seviyede deneyimlemeyi sağlayan ürün, hem PC hem de Mac ortamında çalışabiliyor. Trendyol, Sennheiser kulaklık modellerini kampanyalı fiyatlarla en iyi ses kalitesini arayanların beğenisine sunuyor.