"Sentetik Sezar" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.
Sonraki Sayfa

Sentetik Sezar

Sentetik Sezar Türkiye'nin köklü vintage giyim markalarından bir tanesidir. Son yılların trendi olan vintage giyim parçalarını, bu tarz giyim severler ile buluşturan marka, aynı zamanda retro ruha uygun kıyafet ve aksesuarlar üreterek bu tür giyimi ulaşılabilir hale getirir. Elbiselerden gömleklere, eteklerden pantolonlara, gözlük ve çanta gibi aksesuarlara geniş bir ürün portföyüne sahip bir markadır. Hem kadın hem erkek giyim için tasarlanan ürünlerin yanı sıra unisex kıyafet seçenekleri ile kıyafetlerde cinsiyet kuralını kaldırır. Sentetik Sezar butiğin vintage esintili parçaları ile siz de stilinizde farklı görünümler yaratabilir, stilinize retro bir hava kazandırabilirsiniz.

Sentetik Sezar'la Nostaljik Parçalar

Sentetik Sezar butik geçmişin ruhundan esinlenerek tasarlanmış parçalar ile 60'lar, 70'ler, 80'ler ve 90'lar stillerini günümüze taşıyarak retro tarz ürünlerin bulunabilirliğini arttırır. 60'ların hippi stillerini, 70'lerin gömlek desenlerini ve yakalarını, 80'lerin sportif ve renkli giyimini ve 90'ların pantolon ve tişört modellerini günümüze taşıyarak sizi vintage ruhunu yaşamaya davet eder.  Özellikle vintage gömlekleri ile dikkat çeken marka 80'ler yaka tasarıma sahip desenli retro gömlekleri ile stilinizde fark yaratmanız konusunda size yardımcı olur. Son yıllarda stil kodlarının yeniden yazılmasını sağlayan vintage giyim trendi ile geriye dönen oversize sweatshirtler, bel çantaları, mom's jean modelleri, anvelop kesim desenli elbiseler, hasır çantalar ile vintage parçalara olan ilginin arttığının farkında olan Sentetik Sezar butik, vintage kıyafetlere duyulan ihtiyacı gideren tasarımlar üretir.

Geçmişten Gelen Tasarımlar

Sentetik Sezar butikte ürünlerin bedenleri genellikle standart beden olarak üretilir. Vintage kazak, gömlek, sweatshirt, kot ceket, eşofman üstü gibi ürünler standart bedenden oluşur. Elbise ve etek modelleri farklı bedenlerde tasarlanır. Ürünler çoğunlukla dökümlü ürünler olduğu için büyük bedenlere de rahatça olabilir. Retro dönemlerin ruhuna uygun seçilen kaliteli kumaş seçenekleri ve iyi dikim kalitesi ile de dikkat çeken marka vintage modellerin benzerlerini üreterek sizlerin beğenisine sunar. Ürünleri dilerseniz modern parçalar ile giyerek iki farklı dönemi üzerinizde taşıyabilirsiniz. Daha retro bir görünüm için aynı döneme ait parçaları kombinleyerek o dönemin ruhuna uygun görünümler yaratabilirsiniz.

Erkek Giyimde Vintage Rüzgarı

Vintage giyim rüzgarının erkek giyimi de epey etkisi altına aldığını gören marka, kadın giyim koleksiyonun yanı sıra erkek giyim için de koleksiyon tasarlar. Erkek retro giyim koleksiyonu, gömlek, sweatshirt, kot ceket ve bomber ceketlerden oluşan bir ürün yelpazesine sahiptir. Aynı zamanda unisex olarak tasarlanan ürünler sayesinde kıyafetlerin hem kadınlar hem erkekler tarafından rahatça giyilmesi amaçlanır. Oversize kalıpları sayesinde unisex giyimi de mümkün kılan Sentetik Sezar, erkek vintage giyim koleksiyonu ile oldukça ilgi çeker.

Retro Detaylar İle Her An Nostalji

Sentetik Sezar, vintage ruhunu sadece kıyafetlere değil aksesuarlara da yansıtır. Aksesuar koleksiyonunda vintage stilden ilham alarak o döneme ait aksesuarların replikalarını üreterek aksesuarlara erişimi kolaylaştırır. Vintage gözlük modelleri ile epey ses getiren markanın gözlük koleksiyonunda 70'lerden gelen kelebek çerçeveler, 90'lara ait ince uzun çerçeveli gözlükler gibi ikonik parçalar yer alır. Gold ve gümüş detaylara sahip retro kolye ve küpeleri de vintage stilden ilham alır. 80'lerin kolyelerini andıran kolye ucu detayları ilgi çeken tasarımlar arasındadır. Unisex vintage deri kayışlı saat modelleri ile de oldukça sevilen marka, 90'ların bel çantası modellerini de o günün ruhuna uygun şekilde yeniden tasarlar.

Vintage Ruhu Şimdi Trendyol'da

Sentetik Sezar ürünleri Trendyol ile bir tık uzağınızda. Trendyol, vintage butik online satış seçeneği ile Sentetik Sezar ürünlerini sizlere her an, her yerde erişim ve satın alabilme imkanı sağlar. Sentetik Sezar online ile yapacağınız Trendyol alışverişlerinizde vintage stillerden ilham alınarak tasarlanmış kıyafetlere uygun fiyatlarla ulaşabilir, vintage giyim stiline her an erişebilir, dolabınızda bu tür kıyafetler için bir yer ayırabilirsiniz.