"

Sergio Giorgianni

" araması için 936 sonuç listeleniyor
Sergio Giorgianni
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Sergio Giorgianni

Sergio Giorgianni çanta modelleri fonksiyonel, kullanım kolaylığına sahip, modern ve şık ürünlerden oluşur. Son derece dayanıklı olan çantalar dikişleriyle, tasarımları ve materyal özellikleriyle ön plana çıkar. Modeller Sergio Giorgianni bel çantası, sırt çantası, omuz çantası, el çantası gibi birçok gruba ayrılır. Ürünler boyutlarına, renklerine ve tasarımlarına göre de oldukça çeşitlidir. 

Sergio Giorgianni Sırt Çantası Modelleriyle Dünyayı Dolaşın

Sergio Giorgianni küçük sırt çantası, büyük sırt çantası, hasır sırt çantası ve benzeri çok sayıda alternatifi kullanıcılara sunar. Sporda, seyahatte, okulda, günlük rutinlerinizi hallederken rahatlıkla kullanabileceğiniz çantalar size fonksiyonellikle şıklığı aynı anda sunar. Sergio Giorgianni kamuflaj sırt çantası modelleri seyahatlerde, spora giderken, plajda, outdoor faaliyetlerinde kullanımınıza uygun trend modellerdir. Birçok çeşidi bulunan ürünlerin cepleri ve bölümleri size eşyalarınızı kolayca yerleştirme ve aradığınızı çabuk bulma imkanı tanır. Sergio Giorgianni hasır sırt çantası modelleri de özellikle yaz aylarının trend ürünleri arasındadır. Plajda, yazlıkta, havuz kenarında, piknikte, yolculukta ve benzeri alanlarda casual kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz bu çantalar size romantik ve modern görünümü bir arada sunar.

Birçok rengi ve modeli bulunan hasır çantalar doğal ve organik tarzı seven kadınların gözdesidir. Seyahate çıkarken yolculuğunuz esnasında Sergio Giorgianni büyük sırt çantası ve küçük sırt çantası modelleri size büyük rahatlık sağlayacaktır.  Sergio Giorgianni büyük sırt çantası kadın ve erkek kullanıcıların en çok tercih ettikleri ürünler arasındadır. 

İş ve Günlük Hayatta Sırt Çantalarıyla Hayatı Kolaylaştırın

Sergio Giorgianni siyah deri sırt çantası modelleri de hem kadın hem erkeklerin beğendikleri ürünler arasındadır. İşe giderken yürüyen, toplu taşıma araçlarına binen kadın, erkek çalışanlar deri sırt çantalarıyla rahat hareket eder. Sergio Giorgianni siyah rugan sırt çantası modelleri özellikle kadınların sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasında yer alır. Rugan sırt çantalarının özellikle küçük modellerini davetlerde kullanan kadınlar sıra dışı seçimleriyle dikkat çeker. Moda trendlerini uygulamayı seven kadınların vazgeçemedikleri Sergio Giorgianni kadın sırt çantası ürünleri arasında Sergio Giorgianni gümüş sırt çantası ve dore sırt çantası modelleri de yer alır. Gümüş sırt çantalarını ister gece ister gündüz kullanabilir, ışıltınızla fark yaratabilirsiniz. 

Spora giderken, yürüyüşte, koşuda çeşitli boy ve renklerde, rahat kumaşlardan tasarlanmış sırt çantalarıyla her bakımdan rahat edersiniz. Sırt çantaları çocuklar açısından da önem taşıyan ürünlerdir. Okulda, sporda, dershanede ve günlük hayatta çocuklar sırt çantalarına ihtiyaç duydukları okul eşyalarını, oyuncaklarını koyup küçük yaşlardan itibaren kendi çantalarını keyifle taşımaya başlar.

Sergio Giorgianni Bel Çantaları Trend ve Kullanışlı 

Kişilere her türlü seçeneği sunan Sergio Giorgianni çanta çeşitleri arasında bulunan bel çantası modelleri de işlevsel özellikleri ağır basan ürünlerdendir. Son yıllarda moda otoriteleri tarafından yeniden trend listelerinin üst sıralarına yerleşen bel çantaları tasarım özellikleri bakımından da birçok farklı gruba ayrılır. Spor taytlardan gece kıyafetlerine; takım elbiselerden şifon eteklere kadar her türlü kombinle kullanılabilen Sergio Giorgianni kadın bel çantası modelleri kullanıcıların ellerinin serbest kalmasına olanak sağlar. Bu özelliğinden ötürü elinde eşya taşımayı sevmeyen kişiler tarafından tercih edilen bel çantalarının renkli ve eğlenceli modelleri de mevcuttur.

Kadın omuz çantaları, postacı tipi çantalar, el çantaları, portföy modeller de aktif yaşamı benimsemiş kişiler tarafından severek kullanılır. Lüks çanta anlayışıyla tasarlanmış  Sergio Giorgianni çanta modelleri her detayı incelikle düşünülerek tasarlanan ürünlerdendir. Markanın ürün seçkisinde yer alan kare, dikdörtgen, büzgülü torba modeli, küçük omuz çantası, büyük omuz çantası, bavul model çantalar ve daha birçok alternatif tüketicilere özenle sunulur. 

Siz de Sergio Giorgianni markasının seçeneklerle dolu modellerini deneyerek kendinize ve sevdiklerinize fonksiyonel ve şık çantalar satın alabilir, siparişinizi rahatça oluşturabilirsiniz.