"

Şermin Yaşar Kitapları

" araması için 306 sonuç listeleniyor
Doğan Çocuk Cingo Sc Şermin Yaşar
Doğan ÇocukCingo Sc Şermin Yaşar
(150)
Cingo Sc Şermin Yaşar
99,96 TL
Sepete Git
Taze Kitap Dedemin Bakkalı Set
Kargo Bedava
Taze KitapDedemin Bakkalı Set
(1)
188 TL
Sepete Git

Şermin Yaşar Kitapları ile Keyifli Okumalar

Almanya’da göçmen bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Şermin Yaşar, 1982 yılında Berlin’de doğdu. Ailesi Türkiye’ye döndükten sonra çocukluk yıllarını Türkiye’de geçirdi. İlerleyen yıllarda lisans öğrenimi için Isparta’ya yerleşen Şermin Yaşar burada Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde okudu. Lisans öğrenimi bittikten sonra yüksek lisans öğrenimi için Ankara’ya taşındı. Yazarlığa olan tutkusu onu kariyerinde başarılı yerlere taşıdı. Kariyerine bir reklam sektöründe reklam yazarı olarak başlangıç yaptı.

Şermin Yaşar Kimdir?

Şermin Yaşar Kimdir?

Sosyal medyada ise Oyuncu Anne lakabıyla hesap açan Şermin Yaşar, bu sitede paylaştıklarıyla dikkatleri üzerine topladı. Kariyerine çocukların kişisel gelişimiyle ilgili kitaplar yazmaya devam eden yazar; çocukların kişisel gelişimine ve hayal dünyalarının gelişmesine katkı sağlayacak aktiviteler yapmıştır. Çocukların gelişimi için geliştirdiği oyunlarını bir kitabında birleştirmiştir. Bu eser ise yazarın ilk kitabı olan Başlarım Şimdi Anneliğe adlı kitabıdır. Bu eseri oldukça ilgi gördükten sonra yetişkinler için yazdığı kitapları olsa da, Şermin Yaşar tüm kitaplarını kariyerine çocukların kişisel gelişimi üzerine kitaplar yazarak devam etmiştir.

Şermin Yaşar Kitap Seti

Şermin Yaşar Kitap Seti

Şermin Yaşar Oyuncu Anne lakabıyla çocukların gelişimi için yazdığı kitaplarına Şermin Yaşar Başlarım Şimdi Anneliğe eseriyle başlamıştır. 3 çocuk annesi olan yazar, bu kitabı kendi çocukları sayesinde edindiği tecrübeler ile kaleme alır. Bu kitap özellikle yeni doğan bebeklerin bu süreçte annelerini rahatlatmak için bazı tavsiyeler ve bilgileri içerir. Yeni doğum yapmış bir annenin yaşadığı tüm süreçlere vereceği tavsiyeleri ve bilgiler sayesinde yeni doğum yapan annelere destek olacak bir kitaptır. Şermin Yaşar Abartma Tozu insanların günümüzdeki hallerini abartarak eğlenceli bir şekilde kaleme almıştır. Yirmi altı bölümden oluşan bu kitap, yediden yetmişe birçok okur kitlesine hitap eder. Şermin Yaşar Dedemin Bakkalı, yazarın kendi anılarından yola çıkarak kaleme aldığı bu eseri hem düşündüren, hem de güldüren bir kitaptır. İnsan ilişkilerini ve büyüklerin dünyasını yansıtan bu kitap, çocukların büyükleri kendi gözlerinde nasıl gördüklerini de anlatıyor. Şermin Yaşar Oh Ne Ala Memleket, çocukların gözünden yetişkinlerin hayatını eğlendirici bir şekilde anlatıyor. Şermin Yaşar Deli Tarla; Türkiye’de ki anne figürünü, ülkemizdeki ailenin ve toplumun insanlar üzerindeki etkisini bu eserinde anlatıyor. On altı öyküden oluşan bu kitap, insan psikolojisini ayrıntılarıyla işleyen bir köy öyküsüdür. Şermin Yaşar Cingo eserinde, her yaşa hitap eden bir eseri kaleme almıştır. Bir köpek yavrusunun sahiplenilme sürecini zorluklarıyla beraber güzel bir dille anlatmıştır.

Şermin Yaşar Kitapları

Şermin Yaşar Kitapları

Şermin Yaşar Gelirken Ekmek Al kitabını okurken elinizde bırakmayacağınız bir samimi dille sizi öyküde zaman tüneline götüren ve aynı zamanda düşündüren bir etkiye sahiptir. Şermin Yaşar Göçüp Gidenler Koleksiyoncusu kitabında yine farklı hikâyeleriyle birçok hüzünden, ayrılıktan, çocukluk anılarından bahsetmiş, en son hikâyeyi kendi acısına saklayıp eşine ithaf etmiştir. Şermin Yaşar Dedemin Bakkalı Çırak kitabında her yaştan kesime hitap eden bir eseri kaleme almıştır. Çocukların gözündeki yetişkinleri, çocukların gözünden dikkat verilmesi gereken hassas konuları 10 maddede mizahi bir anlatımla bir araya getirmiştir. Şermin Yaşar Sihirli Değnek kitabında, kitaba adını veren sihirli değnek sayesinde birçok şeyi değiştirip mutlu olmanın kendi deneyimleriyle gerçek hayattaki tarifini veriyor. Şermin yaşar kitapları, günümüzde çocuk hikâyeleri arasında yer alır. Yazar, eserlerini çocukların gözünden yetişkinleri hem mizahi, hem de düşündürücü şekilde samimi bir dille ele alıyor. Çocuklarla oyun oynamaktan, onlar için kitap yazmaktan keyif alan yazar, kariyerini de bu yolda ilerletmiştir. Sadece çocuklara değil, her yaştan kesime hitap edecek Şermin Yaşar kitaplarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.