İlgili Kategoriler
Marka
Queen's Kitchen
Bambum
Keramika
Karaca
Paşabahçe
Madame Coco
JOY KİTCHEN
Lav
English Home
Helen's Home
Franco
Emsan
SİLİCA
Hera
Nehir
Mikasa Moor
SepetçiBaba
toodecor
The Mia
Narin
Porio
Cemile
Hediyehanem
Manor
Kütahya Porselen
Jumbo
Fidex Home
Kitchen World
Herevin
AROW
Alper Banyo
Lenox
Euro Flora
Tantitoni
Biev
Venon
Lucky Art
QUEEN ANNE
WANELLİ
KORKMAZ
Taşev
Gönül Porselen
İpek
Koleksiyon Ev ve Mobilya
Vitale
Paçi
Taboo
Michael Aram
Schafer
Penguen
LAMEDORE
Chakra
Arma House
İkram Dünyası
Akayev
Altınbaşak
NATUREL
Bella Maison
Tupperware
Cooker
Tivoli
KullanAt Market
Funbou
Buffer
Yetkin
Rogaska
Neva
Wmf
Rooc
Nova Casa
Berghoff
Güral Porselen
Hisar
Ultima Regal
La Vita Buone
Porland
White & Beige
Aryıldız
Bayev
Gondol
Sage
Yargıcı
Bosphorus
Gold Case
Matmazel
çerçi
Mutfak Zamanı
House2Home
Nambe
Çiftçiler
LoveQ
Bonna Porselen
Onon
TEFAL
Furkan Toys
Hiper
Atadan
Romans
Esse
Baysal
HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN
Lava
Mizalle
KaktüsKedi
Kitchen Life
Karaca Home
PAŞABAHÇE BORCAM
FACKELMANN
Noble Life
Nostalgic Art
İnci
Sinbo
SAFINOX
Vivas
PAŞABAHÇE DENİZLİ CAM
Flora
Home de Blue
Master
Kokosh Home
MIKASA
Colizon
Dünya Plastik
Warm Design
Pierre Cardin
SILA
Ghidini
3ER
Kahramanlar
STAUB
Pip Studio
GoldMaster
Kristal
Sigma
Erdem
HOBBY LİFE
Mercan
Vivense
Lokman
Sima
Elf Cosmetics
Weck
Rakle
YOYOSO
Primanova
Gül Güler
Bernardo
Taç
Gönül Kolat
Tchibo
Solingen
T-Design
Bella
CVS
Double S
Biggdesign
Joy Glass
Joie
MasterCare
Remetta
Bormioli Rocco
F&D
PAŞABAHÇE WORKSHOP
Vidrex
Royal
Hobi24
From NS
Karin
Hascevher
Crick Crack
Royal Nazik
Bondy
Özmet
GoKraft
Svava
Evimsaray
Doğuş
One Spray Tattoo
Eros Pijama
Decosuar
Greenmall
Kelly Wearstler
Bendegan
Twist
Hugo Boss
Hobby
Only
Timex
Renk
"

Servis Sunum Ürünleri

" araması için 13193 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Servis Sunum Ürünleri

Gastronomi ve mutfak kültürünün revaçta olduğu günümüzde, servis ve sunum için kullanılan ürünler, bu popülerliğin sürdürülebilmesi ve kullanım kolaylığı sağlaması adına çeşitlilik kazanır.

Sofra kategorisi içerisinde tuzluktan servis setlerine kadar gereksinim duyulan ya da mutfaklara kolaylık, estetik ve değer katan en işlevsel ve cazip ürünler sunulur.

Hazırlık Ürünleri

Bu reyonda yüzlerce çeşit servis ve sunum ürünleri yer alır. Yemek hazırlığı ve sunum olmak üzere iki önemli aşama için de hem işlevsel hem görsel bir şölen oluşturan ürün gamı arasından alternatifler belirleyerek mutfağınızı zenginleştirebilir, mutfakta işleri kolaylaştırarak kısa sürelerde mükemmel sofralar kurabilirsiniz.

Öğün hazırlıklarında zamanı en iyi biçimde kullanarak yemek yapmayı eğlence haline getirmek ve uygun fiyatlarla göz alıcı şıklıklar oluşturmak isteyenler için cupcake kalıpları, şık şekerlikler, sosluklar, kahve ve pasta süsleme kalıpları malzeme ve doku çeşitliliğiyle bu reyonda kolaylıkla bulunabilir. Süzgeçler, tutacaklar, spatula, kesme tahtası, servis setleri, bambu kaşık setleri gibi mutfaktaki pratik yardımcılar, kaliteli malzeme ve kullanım kolaylığı sağlayan özellikleriyle bu bölümü zenginleştirir.

Servis ve Sunum Ürünleri

Servis sunum ürünleri bölümünde özellikle göz alıcı ve kalabalık kahvaltı sofraları için yemek takımlarıyla kolaylıkla tamamlanabilen kahvaltı sunum tabakları; bambu, porselen ya da seramik alternatifleriyle bulunur. İster porselen yemek takımınızla uyumlu porselen kahvaltı sunum tabaklarını seçin, isterseniz modern bambu bölmeli sunum tabaklarını seçin, konuklarınıza özenli bir sofra hazırlayabilirsiniz.

Sunum tabakları, kahvaltıda olduğu gibi günün her saati ve her öğünde keyifle kullanılabilir. Kahvaltılık, salata, çerez, meze, tatlı tuzlu atıştırmalıklar gibi tüm ikramlar sunum tabaklarında iştah açıcı bir seyir zevki oluşturur. Konuklarınızın yemek lezzetinizden emin olacakları bir sofra dizaynını, sunum tabaklarını etkin olarak kullanarak mümkün kılabilirsiniz. Bambu sunum tabağı ya da ahşap sunum tabağı, modern ve pop art bir stili vurgularken, aynı zamanda doğaya dönüşü ve saflığı işaret eder.

Yemek düzeninde en fazla ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de servis tabağıdır. Ağırlamalarda garnitürlerle birlikte ana ikramların sunulduğu servis tabakları, aynı zamanda yan ikramlar ve tamamlayıcı yiyecekler için de kullanılabilir. Özellikle dikdörtgen servis tabağı bu konuda sofra düzenlemede çok yardımcı bir üründür. Geometrik özelliği sayesinde masalarda minimum yer kaplayarak maksimum ürün sığdırabilmeyi sağlar. Kare servis tabağı ise geniş hacmi ile kurtarıcıdır. Birkaç farklı lezzeti aynı tabakta ikram etmenizi sağlar. Bu bölümden seçeceğiniz servis tabakları ile hem tüm hazırlıklarınızı konuklarınıza sunabilir hem de mükemmel görünümde dizilmiş bir masa kurabilirsiniz. Bambu servis tabağı ya da renkli servis tabakları seçerek sofranızı hareketlendirebilir, hatta yemeklerinizi renklerine veya kullanılan malzeme özelliğine göre tabaklara paylaştırarak tablo gibi masalar oluşturabilirsiniz.

Supla ve Bardak Altlığı

Yemek tabaklarının altında kullanılabilecek estetik ve kullanışlı Amerikan servisleri ve suplalar her zevke ve bütçeye uygun özelliklerle bu bölümde bulunur. Cam suplalar, ahşap suplalar, kumaş ve polyester Amerikan servisler, runnerlar her öğün ve ağırlama içeriğine uygun çeşitlilikte bu reyonda yer alır. Ahşap suplalar ile konuklarınıza keyifli kahvaltı sofraları hazırlayabilir ya da gündelik hayatınızda ailenizle kullanabilirsiniz. Cam suplaları, yemek takımlarınızla akşam yemeği sunumunda kullanabilir sofranıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Bardak altlık alternatiflerinden bir ya da birkaç takım seçerek, hem sehpa ve masalarınızı koruyabilir, hem de hoş görünümler elde edebilirsiniz.

Servis ve sunum bölümünde, yemek hazırlığından çay yanı ikrama kadar tüm süreçlerde, kullanışlı, estetik, yenilikçi ve dayanıklı ürünlerle beklentiler en yüksek düzeyde karşılanır.