"

Set ve Takım

" araması için 6411 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Set ve Takım

Set ve takım ürünleri genellikle nişan, düğün gibi özel zamanlarda gelinlere hediye edilen; kadınların da özel davetlerde kullandıkları takılar olarak öne çıkıyor. Set ve takım modelleri gümüş, altın, çelik, pırlanta, elmas, bijuteri, inci setleri gibi birçok çeşide ayrılıyor. Boyutlarına, tasarımlarına, taş cinslerine göre de farklılık gösteren setler hediye olarak oldukça rağbet görüyor. Safir, zümrüt, yakut set ve takım modelleri de kadınların kullanmayı sevdikleri ürünler arasında yer alıyor.

En Gözde Düğün Hediyesi Altın Set Modelleri

Altın set ve takım ürünleri nişan ve düğünlerde gelinlere sunulan özel armağanlar olarak takı kategorisinde önemli bir yer tutuyor. Altın takılar zevke göre sarı, beyaz, roze ve yeşil altın olarak renk çeşitlerine ayrılıyor. Bazı modeller iki veya üç renk kombinasyonundan da oluşabiliyor. Altın setler boyutlarına, kullanılan altının ayarına, tasarımlarına ve varsa taşlarına göre de gruplandırılıyor. İnce işçilikle ve çoğu el emeğiyle üretilen altın setler kadınların en değerli yatırımlarından. Markaların klasik tasarımları, incili setleri çok beğenilen modeller arasında yer alıyor. Yakut, safir gibi renkli taşlı altın takım çeşitleri; anahtar, kalp, ağaç gibi konsept modeller; birçok markaya ait zarif alternatifler başarılı dizaynlarıyla kadınların ilgisini çekiyor.

Pırlanta Setler Kadınların Rüyalarını Süslüyor

Genç kızlar evlilik çağına geldikleri andan itibaren pırlantalara ilgi duymaya başlıyor. Nişan elbisesi ve gelinlikle ilk pırlanta setini kullanan kadınlar yaşamları boyunca özel davetlerde farklı tarzda pırlanta ürünlerle kıyafetlerini tamamlamayı seçiyor. Pırlanta takım modelleri taşların kesimine, boyutlarına, taşın cinsine, temizliğine, parlaklığına ve sette kullanılan altının rengine göre birçok çeşide ayrılıyor. Pırlanta set modelleri, hem klasik hem de trendlere uygun seçenekleriyle her zevke uygun olarak kadınlarla buluşuyor.

Gümüş Set Modellerinin Çeşitliliği

Son yılların gözde trendleri arasında yer alan gümüş tasarımları seven kadın ve erkekler çeşit çeşit gümüş set modelleriyle stillerini tamamlıyor. Gümüş takım çeşitlerinin hem klasik hem modern tasarımlı alternatifleri markaların ürün gamında geniş yer tutuyor. Gümüş takımların zirkon, yakut, zümrüt, safir, inci gibi değerli taşlarla tasarlanmış modelleriyle davetlerde katılan kadınlar; modern çizgide dizayn edilmiş seçenekleri ise günlük yaşamlarında kullanıyor. Gümüş setleri oluşturan takıların zarif dizaynları; davetlere uygun şık modelleri; trendlere uyumlu çeşitleri; el yapımı setler; gösterişli modeller; klasik dizaynlar en çok tercih edilen ürünler arasında sayılıyor.

Çelik Setlerin Sıra Dışı Tasarımları

Çelik setler modern tasarımları sayesinde her yaştan kadın ve erkek kullanıcının stilini tamamlayan en önemli aksesuarlar arasında. Erkekler için tasarlanan çelik takım modellerinde deri detaylar da sıklıkla kullanılıyor. Çelik harf kolye ve küpe modelleri kadınlar tarafından oldukça beğeniliyor. Çelik takımların sıra dışı tasarımları kullanıcıların stillerinde büyük fark yaratıyor. Geometrik dizaynların çalışıldığı setlerin oldukça büyük boyutlu olanları da mevcut. Çeşitli markaların yaratıcı modelleri ön plana çıkıyor. Bijuteri set modelleri ise çeşitliliği en fazla olan, oldukça farklı modellerin ve renklerin yer aldığı ürünlerden. Bijuteri takımlar her tarz kıyafetin tamamlayıcısı olarak her yaş aralığında kadına hitap ediyor.

Set ve Takım Fiyatları

Set ve takım modelleri özellikle kadınların en iyisine sahip olmak için çabaladıkları bir kategoriyi oluşturuyor. Hediye kategorisinde de önemli bir yere sahip olan set ve takım modelleri değişken fiyat aralıklarına sahip. Setlerin içeriğindeki ürünlere, materyal özelliklerine, taşlarına, boyutlarına ve daha birçok parametreye bağlı olarak fiyatları değişiyor.

Set ve takım ürünlerinin özelliklerini tüm ayrıntılarıyla Trendyol takı ve mücevher kategorisi aracılığıyla inceleyebilir, size en uygun olanları hemen satın alabilirsiniz.