Setay Ranza, Asya 2 Li Ranza, Beyaz + 2 Adet Comfort Yaylı Yatak asya2beyaz+2yatak

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Açıklaması


ASYA 2 Lİ RANZA ÖZELLİKLERİ


Ana Malzeme : 1. Sınıf Melamin Kaplı Yonga Levha

Dört tarafında 1 mm kenar bant kullanılarak en üst seviye kalitede bantlama uygulanmıştır

Üst Karyola iç yatakların ölçüsü : 90*200

(Ürün fiyatına 2 adet Comfort Yatak dahildir.)

Ranzanın Kurulu Ölçüsü:

Genişlik : 210 cm Yükseklik : 175 cm Derinlik : 100 cm


COMFORT ORTOPEDİK YAYLI YATAK ÖZELLİKLERİ

Comfort modelimiz ortopedik yatak serimizde üretilmiş modelimizdir. Vücut ağırlığını dengeli bir biçimde tüm yaylara dağıtması için yaylar arasına takoz süngerler yerleştirilmiştir. Vücudun ağırlık merkezlerine göre sert ve yumuşak bölgelerden oluşmaktadır. Konforu arttıran armürlü bamboo kumaş kullanılmıştır. Yay karkasının yüzeyinde uzanma rahatlığı sağlayan sert keçe kullanılmıştır. Uyku konforunu arttıran doktorların da tavsiye ettiği sertlikte yüksek dirençli form sünger kullanılmıştır. Yatak yüksekliği 20 cm civarındadır.
TESLİMAT & İADE

Ürünler tüm kargo firmalarının 2016 yılının başında yapmış oldukları anlaşma gereği bina giriş kapısında teslim edilmektedir. Bunun için tüm müşterilerimizden kargo firmaları adına özür dileriz. Ürünler teslim edildiğinde paketlerin dış yüzeyinde bir hasar söz konusu ise lütfen kargocu gitmeden hasar tespit tutanağı tutturunuz. Hasar tespit tutanağı olmayan ürünlerle ilgili iade değişim işlemleri yapılamamaktadır. Bulunduğunuz bölge mobil alan ise alışverişten önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.


 

GARANTİ

Üretim ve işçilik hatalarını kapsayan 2 yıllık garanti ile birlikte ürünün konforunu içiniz rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz. Ürün Avrupa TÜV CERT ISO 9001 kalite standardına uygun üretilmiştir.


 

KURULUM HİZMETİ

Ürünler kargo paketlerine de-monte olarak teslim edilir ve kurulum müşteriye aittir. Müşterilerimizin mağdur olmaması için ürünlerimizi kolay kuruluma özel dizayn etmiş bulunmaktayız. Bu yüzden paketlerin içerisinde kolay kurulum için kurulum şeması, vidaları ve aksesuarların montaj şeması aynı zamanda uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanım kılavuzunu içermektedir. SETAY GENÇ ODASI farkını ortaya koyuyor ve tüm ürünlerimiz sökülüp tekrar takılma özelliğine sahip, ürünlerinizi yeniden de-monte hale getirip taşıyabilirsiniz.


      


Şikayet Et

İlgini Çekebilecek Koleksiyonlar