"

Sevi Bebe

" araması için 1143 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Sevi Bebe

Sevi Bebe, çok eski yıllardan bu yana bebek bakımı ile alakalı pek çok ürün üretimi yapan markaların başında yer alıyor. Kaliteli üretim ve kendine has tarzı sayesinde anne babalar tarafından büyük beğeni toplar. Sevi Bebe ürünleri günümüzde en çok tercih edilen bebek bakım ürünleri arasında bulunuyor. Kullandığı ham maddeleri bebek sağlığına zarar vermeyecek şekilde tercih etmeye özen göstermesi, ürünlere duyulan ilgi oranını artırır. Kaliteli malzemeler ile tasarlanması sayesinde Sevi Bebe ürünlerinin kullanım ömrü oldukça uzun oluyor. Pek çok bebek ürününün patenti de Sevi Bebe markasına ait. Sadece Türkiye’de değil dünya üzerinde de sevi bebe ürünleri büyük beğeni toplar. Bebeklerin başlıca ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretim yapan Sevi Bebe, günden güne kendini geliştiriyor.

Sevi Bebe ve Kısa Tarihi

Sevi Bebe markası, 1991 yılında %100 yerli sermaye kullanılarak kuruldu ve şuan  yüzün üzerinde bayisi bulunuyor. Marka, bebek bakımında ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin üretimini yapar. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Sevi Bebe, 2001 yılı itibari ile dünya genelinde de satış yapmaya başladı. Amerika, Afrika ve Asya kıtalarında pek çok ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Sevi Bebe ürünlerinin kanserojen madde içermiyor olması en büyük tercih sebeplerinden biridir. Üstelik boya içermemesi de bebek sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Sevi Bebe markasının hemen hemen tüm ürünleri uluslararası testlerden geçerek üretiliyor. Testlerden geçemeyen hiçbir ürünü satışa sunmuyor. Bu nedenle güvenilirlik oranı da oldukça yüksektir. Marka olarak tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına da büyük önem veriyor. Ayrıca ürünlerinin renklerinin defalarca kez yıkanmayla dahi solmaması beğeni toplayan özellikler arasında yer alır. Ek olarak başka çamaşırlara da boya vermeme özelliğine sahiptir. Sevi Bebe'ye ait pek çok patentli ürün bulunuyor. Sevi Bebe banyo filesi da bunlardan biridir.

Sevi Bebe Ürün Çeşitleri

Sevi Bebe, ürün çeşitleri bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Son dönemlerde en sık tercih edilen ürünlerin başında Sevi Bebe sling ve Sevi Bebe kanguru geliyor. Hem malzeme bakımından hem de tasarımı bakımından oldukça dikkat çeken bu modeller özellikle yeni doğan bebekler için yoğun ihtiyaç duyulur. Ayrıca Sevi Bebe reflü yastığı da annelerin son zamanlarda yoğun ilgi gösterdiği ürünler arasında yer alır. Reflü ya da farklı mide sorunu olan bebek ve çocuklar için kullanışlı bir ürün. Sevi bebe küvet seti ise anne adaylarının en çok ilgi gösterdiği ürünlerin başında geliyor. Sevi Bebe küvet, bu setin içerisinde dikkat edilmesi gereken en önemli parça. Üretiminde kullanılan plastiği ve ürün tasarımı ile Sevi Bebe banyo seti, ebeveynler tarafından büyük beğeni toplar. Son dönemlerde puset kullanım oranının artması ile beraber üretilmeye başlanan Sevi Bebe puset minderi, anne ve babaların sıkça tercih ettiği ve kullandığı ürünler arasında bulunuyor. Ayrıca bebeğine tuvalet alışkanlığını kazandırmak isteyen ebeveynler için mutlaka sevi bebe lazımlık kullanılması tavsiye ediliyor.

Sevi Bebe Ürünlerinin Fiyatları

Sevi Bebe ürünlerinin fiyatları belirlenirken pek çok etmen göz önünde bulunduruluyor. Ürünlerin modeli ve kullanılan malzemeleri de etiketleri etkileyen baş faktörler arasında yer alır. Ayrıca bebekler için hazırlanan setler, parça halinde satışa sunulan ürünlere oranla daha farklı fiyatlarda satışa sunuluyor. Ürünlerin boyutları da bu noktada rol oynayan faktörler arasında bulunuyor. Trendyol sayfasında Sevi Bebe ürünlerinin tamamına görselleri ile beraber ulaşabilirsiniz.

Trendyol sayesinde tüm Sevi Bebe ürünlerine hem avantajlı hem de ayrıcalıklı bir şekilde sahip olabilirsiniz.