placeholder
"

Seyahat Sistem Bebek Arabası

" araması için 1141 sonuç listeleniyor

Seyahat Sistem Bebek Arabası

Bebeğinizle dışarı çıktığınızda rahat edeceğiniz güvenli bir bebek arabası almak istiyorsanız, travel sistem bebek arabası modelini tercih edebilirsiniz. Kangurular ya da pusetler ilk zamanlarda size yardımcı olsa bile minik yavrunuz geliştikçe konforlu bir arabaya ihtiyacınız olacaktır. Bebeğiniz büyüyüp kilo aldıkça da bu ihtiyacınız artacaktır. Birçok bebek taşıma aracını tek bir üründe toplayan travel sistem bebek arabası, tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilir. Ana kucağı, portbebe hatta oto koltuğu görevini üstelenen travel sistem bebek arabası modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Tommybaby, YOYKO, Prego ve Pierre Cardin gibi seçkin markaların ürünlerinden oluşan kategoriyi inceleyerek istediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Travel Sistem Bebek Arabası Nedir?

Travel sistem bebek arabası oto bebek koltuğu olarak da kullanılabilen, ana kucağı taşıyıcısını üzerinde barındıran bebek arabası modelidir. Hem bebek arabası hem de bebek oto koltuğu şeklinde kullanılan komplike bir üründür. Ana kucağını dilediğiniz zaman bebek arabasından ayırabilirsiniz. İster evinizde isterseniz aracınızda değerlendirme şansınız vardır. Bu özellikleri nedeniyle seyahat sistem bebek arabası modelleri, oldukça kullanışlı ürünlerdir. Güçlü ve kaliteli materyallerle tasarlanan travel sistem bebek arabası modelleri bebeğinize konforlu ve tam güvenli yolculuk imkânı sağlar. Bebek arabanızı alırken güvenlik normlarına uygunluğunu gösteren belgeleri kontrol ederek alırsanız daha doğru davranmış olursunuz.

Travel Sistem Bebek Arabası Kullanmanın Avantajları

Travel sistem bebek arabası aldığınızda üç ürüne birden sahip olursunuz. Bebek arabası, ana kucağı ve oto koltuğu ürünlerini, tek bir üründe toplanmış olarak satın alma şansına kavuşursunuz. Bu ürünlere port bebeyi de dahil etmek mümkündür. Tüm ürünleri bir arada almak maliyet açısından size avantaj sağlar. Travel sistem bebek arabası modellerinin tekerlekleri büyük ve amortisörlüdür. Pusetten daha konforlu bir üründür. Bebeğinizi sarsmadan güven içinde bir yerlere götürebilirsiniz. Travel sistem bebek arabası seçenekleri ebeveynler için de kolay kullanım olanağı sunar. Engebeli yollar ve uzun yürüyüşler için güvenli bir bebek arabası modelidir. Yolda uyuyan bebeğinizi hiç sarsmadan götürmeye devam edebilirsiniz. Gideceğiniz yere ulaştığınızda ana kucağını arabadan ayırarak bebeğinizi içeriye alabilirsiniz. Travel sistem bebek arabası modellerini çocuğunuz 3 – 4 yaşına gelinceye kadar kullanabilirsiniz.

Travel sistem bebek arabası modelleri hijyenik ve terletmeyen kumaşlardan üretilir. Özel dokulu kumaşlar, bebeklerin vücudundaki statik elektriği alarak onların huzurlu olmasını sağlar. Kanserojen madde içermeyen ve yanmaya karşı dirençli olan kumaşlar, %80 pamuklu dokuma özelliği taşıması nedeniyle terlemeyi azaltırlar. Kir tutmayan kumaş kısımlarını, silerek kolayca temizleyebilirsiniz. Travel sistem bebek arabası modelleri, bebeğin başını yanlardan gelebilecek darbelere karşı korumak için yan minderlerle desteklenmiştir. Arabaların koruyucu tenteleri çıkarılıp yıkanabilir.

Çift Yönlü Travel Sistem Bebek Arabası Özellikleri

Çift yönlü travel sistem bebek arabası modellerinin sunduğu özellikler daha farklıdır. Bu modeller, hafif paslanmaz gövdeye ve çift yönlü kullanım olanağına sahiptir. Koldan katlanabilme kolaylığı sunarlar. Çift yönlü travel sistem bebek arabası seçeneklerinde tam yatabilen ve ayarlanan sırt dayanağı vardır. Bebeğinize konforlu olma imkânı tanır. Fermuarlı olan, ayarlanabilen ve tam kapanabilen tentesini dilerseniz çıkarabilirsiniz. Bu tarz arabaların ön barları ve döşemeleri de çıkarılabilme özelliğine sahiptir. 5 noktalı ayarlanabilir emniyet kemerleri ve bebek baş korumaları ile tam güvenli kullanım olanağı tanır. Bebeğinizin rahat edebilmesi için çift yönlü travel sistem bebek arabası seçeneklerinde, ayarlanabilen ayak dayanakları bulunur. Ürünler çoğunlukla ikinci emniyet kilidine de sahiptir. Takılabilen ayak rüzgarlığı, katlandığında desteksiz ayakta durabilme niteliği, bilye tekerlekler, 360 derece dönen ve kilitlenen ön tekerlekler ve tek nokta frenleme sistemi çift yönlü travel sistem bebek arabası modellerinin sunduğu diğer özelliklerdir. Bazı modellerde bulunan çıkabilen geniş hacimli sepet ise çok kullanışlı bir aparattır.

Travel Sistem Bebek Arabası Alırken Dikkat Edilecek Ayrıntılar

Alacağınız travel sistem bebek arabası modelinin standartlara uygun olup olmadığını kontrol etmekle işe başlayabilirsiniz. Daha sonra arabanın kumaş yapısını inceleyip, bebeğinize zararlı olacak boyalar ve malzemeler içermediğinden emin olmanız gerekir. Emniyet kemerinin çalışıp çalışmadığını test edebilirsiniz. Fren sisteminin güvenli ve dayanıklı olması önem taşıyan bir diğer ayrıntıdır. Kolay katlanabilen travel sistem bebek arabası modellerini tercih ederseniz, ürünü güvenli şekilde saklayabilirsiniz.

Travel sistem bebek arabası seçenekleri, bebeğinizin ilk ayından itibaren kullanabileceğiniz bir arabadır. Kaliteli materyallerle üretilen bu ürünü 3 - 4 yıl boyunca kullanacağınızı düşünerek uygun boyutlu bir araba alabilirsiniz. Böylece bebeğiniz büyüdüğünde bile arabanın içinde rahat hareket edebilir.

Yağmurluğu olan travel bebek arabalarını tercih ederseniz, yağmurlu ve rüzgârlı havalarda da bebeğinizle dışarıya çıkabilirsiniz. Araba modellerinin uzayan ve kısalabilen kolları, size keyifli bir sürüş olanağı tanır. Bebeğiniz için alacağınız travel sistem bebek arabası modelinin konforlu olmasına ve sağlıklı materyallerden üretilmiş olmasına önem gösterirseniz en doğru seçimi yapmış olursunuz. Trendyol’da sizlerin beğenisine sunulan travel sistem bebek arabası modelleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlerdir. Travel sistem bebek arabası kategori ürünlerini inceleyerek size uygun olan modeli hemen satın alabilirsiniz.