Fiyat
Ek Özellikler
Renk
Taşıma Kapasitesi
Araba Ağırlığı
Çocuk Cinsiyeti
Garanti Süresi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Cinsiyet
Ürün Değerlendirmesi
"

Seyahat Sistem Bebek Arabası

" araması için 1185 sonuç listeleniyor

Konforlu Sürüş İmkanı Sunan Seyahat Sistem Bebek Arabası Modelleri Trendyol'da!

Ebeveynler bebekleri doğduğu andan itibaren bel ve omurga sağlığını destekleyen ürünler tercih ederek konforlu alanlarda vakit geçirmesine özen gösterir. Yatırılan yatak, ana kucağı, puset, bebek arabası gibi çeşitli alanlarda ilk olarak yüzeyin sağlıklı materyaller içermesine dikkat edilir. Akabinde bebeğinizin doğru bir pozisyonda ve rahat şekilde kalması gerekir ki bu bedenini yormaması ve gelişim anormallikleri yaşanmaması adına gereklidir. Dış mekanlarda yapılan gezintiler sırasında da belli başlı araçlara ihtiyaç duyulur. Tüm ihtiyaçlarınızı giderebilecek kapasitede üretilen bebek arabası seti, içerisinde oto koltuğu görevi de gören ana kucağı ile satışa sunulur. Açık hava gezilerini keyifle geçirmek için tasarlanan travel sistem bebek arabası modelleri dış etkenlere karşı koruma sağlar. Olumsuz hava koşullarına, haşerelere, bozuk yollarda düşme tehlikesine, yokuş ve bayır gibi engebeli alanlara özel fonksiyonel yapılarıyla dikkat çeken travel bebek arabası ayrıca geniş depolama alanı sunan alt sepetler barındırır. Yaklaşık 20 kiloya kadar taşıma kapasitesi olan bu fonksiyonel ürünlerin yatma ve oturma görevi görerek ana kucağı ya da oto koltuğu görevi gören bölümleri, tekerlekli iskeletten bağımsız olarak kullanılabilir. Bu noktada adına seyahat sistem bebek arabası da denilen modeller ebeveynlerin parmaklarının sıkışmaması için güvenlikli olarak üretilir. Özel çantası, kolay taşıma avantajı, tek elle kontrol sistemi gibi üstün donanımlara sahip travel sistem bebek arabası tavsiye ve yorumları için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

Güvenli ve Rahat Travel Sistem Bebek Arabası Özellikleri

Güvenli ve Rahat Travel Sistem Bebek Arabası Özellikleri

Ebeveynlere ve çocuklara konforlu bir gezinti imkanı sunan hafif travel sistem bebek arabası tek elle kapatılıp kolaylıkla taşınabilen modellerden oluşur. Çocuğunuzu kucağınıza aldığınızda ya da ön bar kısmını çıkararak aracınıza yerleştirdiğinizde, tekerlekli ana gövdeyi tek el hareketiyle pratik şekilde katlayıp kaldırabilirsiniz. Ayarlanabilir tente özellikleriyle dikkat çeken çift yönlü travel sistem bebek arabası türleri 12 kademeli seçenekler barındırır. Gözlem penceresi bulunan tenteler aracılığıyla çocuğunuzun yönü size dönük değilken bile kontrol sağlayabilirsiniz. Çift yönlü olmasının avantajları arasında çocuğunuzu rüzgardan korumak, ne yaptığını gözlemlemek, güvende hissetmesini sağlamak gibi faydalar olan seyahat tipi bebek arabası ile günün her saati konforla dolaşabilirsiniz. Çocuğunuzu güneşten korumak için tenteyi ayarlayabileceğiniz gibi, uyurken haşerelerden korumak için sineklik aparatlarından faydalanabilirsiniz. Araç içi kullanıma ihtiyaç duymuyorsanız travel sistem bebek arabası pusetsiz modelleri tercih ederek tek parçalı ürünlerden yararlanabilirsiniz. Şaseden amortisörlü olarak yapılandırılan ürünler çift kat alüminyum sayesinde çok şık ve oldukça konforlu bir sürüş deneyimi verir. Travel sistem bebek arabası yorum kısmında da belirtildiği gibi amortisörle desteklendiği için çocukların sarsıntıları hissetmemesi keyif verici yolculuklar açısından gereklidir. Ayrıca kolay tutuş imkanı sağlayan yumuşak deri kaplı itme kolu, çift fonksiyonlu olduğu için ürünleri her iki yönden de kullanabilme avantajı sunar. Travel sistem bebek arabası seti içeriğinde çocukların konforu düşünülerek tasarlanan yumuşak sırt desteği, çift yönlü de kullanılabilen port bebe ünitesi, üç ayrı ayar imkanı veren oturma bölümü, yenidoğan konforu açısından ilk aylarda değerlendirilebilir özelliklere sahip ped, ebeveynlerin boyu ve rahatını ön planda tutan ayarlanabilir ve çift yönlü hale getirilebilir itme kolu, tek işlemle kolaylıkla kilitlenebilen tekerlekler, emniyet üniteleri mevcuttur. 3 tekerlekli travel sistem bebek arabası ve diğer birçok modelde 23 cm çapında sarsıntı engelleyen arka tekerlekler bulunur. Kolaylıkla takılıp çıkarılabilen tekerlekler ürünlerin dar alanlarda bile muhafaza edilmesini kolaylaştırır. Trendyol aracılığıyla müşteriye sunulan travel sistem bebek arabası markaları geniş açılı kademe ayarına sahip, kolay çıkarılabilir tenteler barındırır. Ürünlerin manevra kabiliyetini kolaylaştırması açısında 360 derece dönebilen yaylı ön tekerlekler aracılığıyla konforlu sürüş deneyimini yaşayabilirsiniz.

Travel Sistem Bebek Arabası Kullananlar

Travel Sistem Bebek Arabası Kullananlar

Konforlu sürüş deneyimi yaşatan travel sistem bebek arabası kullananlar ürünün performansından memnun kalır. Omuzdan destekli yumuşak emniyet kemerleriyle desteklenen güvenli ürünler, çocukların rahatı, güvenliği, beden sağlığı ön planda tutularak hazırlanır. 5 noktalı emniyet güvencesi sunan birbirinden güvenlikli modellerin omuz bağlantı noktalarında yumuşak ped destekleri mevcuttur. Pratik hareketlerle katlayabileceğiniz tasarımlara, ihtiyaç duyduğunuzda farklı pozisyonlara getirebileceğiniz koltuklara sahip bebek arabası travel set, farklı katlama kademeleri ile dar alanlarda muhafaza edilebilir özellikler sunar. Bu özellikleri ile seyahat etmeyi kolaylaştıran ürünler, aracınıza rahatlıkla sığarak taşınabilme imkanı verir. Seyahat esnasında çocuğunuzun rahatının bozulmaması için port bebe bölümünü çocuğunuz içindeyken pratik şekilde çıkarıp yer değiştirebilirsiniz. Büyük alt sepetler barındıran tasarımlarıyla, çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını taşıma kolaylığı sağlayan yenidoğan bebek arabası seti, yumuşak pedler, amortisörler, ayarlı emniyet bölümleriyle desteklenir. Olumsuz hava koşullarında da değerlendirebilir parçalar barındıran setler su geçirmez yağmurluk, hafif tasarımlı ve havadar sineklik gibi ürünler içerir. Trendyol’da bulunan seçkin markaların sunduğu travel sistem bebek arabası yedek parça avantajlarından faydalanarak bu ürünleri sipariş edebilir, bozulup kırıldığı takdirde ihtiyacınız olan parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Çocuklarınızın rahatını bozmadan her yere gidebileceğiniz, katlayarak aracınıza ya da farklı ulaşım araçlarına sığdırıp yurt dışı seyahatler yapabileceğiniz bu fonksiyonel ürünlerle çocuklarınızı hiç yorulmadan taşıyabilirsiniz. Uzun süren gezintilerde depolama alanlarının da verdiği avantajla yük taşımadan dolaşabilirsiniz. Az yer kaplayan travel sistem bebek arabası, tüm araçların bagaj kısmına pratik şekilde yerleştirilebilir. Bu esnada ana kucağı görevi gören bölmeyi çıkararak çocuğunuzun güvenli şekilde yanınızda seyahat etmesini sağlayabilirsiniz. Tüm travel sistem bebek arabası modelleri ve özelliklerini incelemek için Trendyol’dan faydalanabilir, hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Travel Sistem Bebek Arabası Fiyatları

Uygun Fiyatlı Travel Sistem Bebek Arabası Fiyatları

Sorunsuz ve konforlu seyahat açısından uygun seçenekler olan travel sistem bebek arabası fiyatları, ürünlerin teknik özelliklerine, pratik kullanım avantajlarına, üretim materyallerine göre belirlenir. Farklı fonksiyonlarla donatlan ürünler ihtiyacınıza yönelik tasarımlarla çeşitli özellikle barındırır. Sık seyahat ediyorsanız ana kucağının portatif özelliklerinden faydalanarak her alanda kullanım imkanı bulabilirsiniz. Bu ürünlerle çocuğunuzu yaz, kış demeden açık hava gezilerine çıkarabilir ve ayrıca çeşitli aktiviteler yaparken rahat edebilirsiniz. Tüm modelleri aracınızın bagajında rahatlıkla taşıyarak pikniğe, kampa, misafirliğe gidebilirsiniz. Dış mekanlarda portatif bir yatak görevi üstlenen modeller şık, sportif, rengarenk detaylarıyla tercih edilen tasarımlar barındırır. Travel sistem ikiz bebek arabası, aynı anda iki çocuğunuzu birden taşıma avantajına sahip modellerdir. İkizler ya da arası birkaç yaş olan çocuklarınızı bu ürünlerle kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Geniş alanlar ve yüksek yük taşıma kapasiteleri bulunan bu seçeneklerin alt sepet tasarımları da her iki çocuğunuzun eşyalarını depolayacak kadar büyüktür. Size ve çocuklarınıza uygun travel sistem bebek arabası çeşitleriyle hayatınızı kolaylaştırabilir, dilediğiniz zaman alışverişe, seyahata, doğa gezilerine çıkabilir, çocuklarınızın keyifle temiz hava almalarına olanak sağlayabilirsiniz. Büyüdükçe ağırlaşan çocuklarınızı taşıyarak bedeninizi yormanıza gerek kalmadan özgürce seyahat imkanı sunan bebek arabası seti fiyatları, tasarımların dayanıklılık ve kullanım süresi göze alındığında oldukça hesaplıdır. Ebeveynlerin kendi boylarına, kullanım rahatlığına göre ayarlayabileceği yumuşak kaplamalarla kolay tutuş olanağı sunan kollar, çift yönlü mekanizma desteği, haşerelere karşı koruyucu aparatlar, taşıma koltuğu gibi avantajlı özellikler, ürünleri tercih edilebilir kılar. Travel sistem bebek arabası kullanıcı yorumlar bölümünü okuyarak modeller hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabilirsiniz. İhtiyacınız olan tasarımlara Trendyol’dan kolaylıkla ulaşarak hızla sipariş verebilirsiniz.