"

Şezlong

" araması için 279 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Şezlong

Yaz aylarında güneşlenmek için kullanılan mobilyalardan biri olan şezlonglar bahçe mobilyası kategorisi ile alıcıya sunulur. Bahçede, balkonda, terasta, havuz başında ya da plajda keyifli zaman geçirmek için olmazsa olmaz mobilyalardan olan şezlonglar; plastik, metal ve ahşap modellere sahiptir. Değişen tasarımları ile farklı kullanım avantajlarına sahip olan şezlonglar arasında uygun ürüne erişebilirsiniz.

Ahşap Şezlong Modelleri

Genellikle gürgen ağacı, kayın ağacı veya tik ağacı gibi sert dokulu, dayanıklı ağaç türlerinden üretilen ahşap şezlonglar, uzun ömürlü kullanımı ile öne çıkar. Boyalı ve vernikli yüzeyi ile yağmura, çamura ve güneşe karşı dayanıklı bir kullanım sergileyen ürünlerin bağlantı kısımlarında A kalite vida ve perçinler kullanılır. Dayanıklı tasarımının yanında katlanabilir yapısı ile kullanılmadığında kolayca muhafaza edilen ürünler arasında iki tekerlekli ahşap şezlong modellerine de erişmek mümkündür. Katlanabilir yapısı ile modeline göre iki veya üç farklı pozisyonda kullanılabilen ahşap şezlonglar, tamamen yatık pozisyona getirilebildiği gibi, daha dik pozisyonlarda da kullanıma imkan verir. Şezlonglar arasında sandalye gibi dik pozisyonda kullanılabilen ürün çeşitleri de yer alır. Açıldığında şezlong olan modeller bahçe takımları ile dekore edilebilir. Genellikle mindersiz satılan ahşap katlanır şezlong modelleri, birbirine yakın ölçüleri ile farklı renklere ve temalara sahip şezlong minderi ile rahat bir şekilde kullanılabilir.

Metal Katlanabilir Şezlong Modelleri

Hafif ve fonksiyonel kullanım özellikleri ile bahçe mobilyası ürünleri arasında öne çıkan metal şezlong modelleri, ergonomik bir kullanım sergiler. Metal şezlonglar, file kumaştan veya kalın minderden üretilen uzanma bölümleri ile değişiklik gösterir. File kumaştan üretilen şezlonglar daha sade bir tasarıma sahiptir ve bahçe veya balkonda kullanım için idealdir. Ahşap şezlong modellerinde olduğu gibi iki veya üç farklı pozisyonda kullanılabilen ürünler, sandalye gibi dik pozisyona getirilebilir ve gerektiğinde tamamen yatırılarak yatak gibi kullanılabilir. Özellikle yatak olabilen tasarımı sayesinde kamp yaparken tercih edilebilir. Minderli metal şezlonglar ise daha konforlu bir yapıya sahip olduğu için tercih edilir. Kalın yumuşak minderi ile dinlenirken veya güneşlenirken rahat etmeyi sağlayan ürünler; balkonda, terasta veya bahçede kullanım için idealdir. Metal şezlonglar arasında sandalyeden biraz daha yatık şezlong sandalye modellerine de erişmek mümkündür.

Plastik Şezlong Modelleri

En sık tercih edilen şezlong modelleri arasında yer alan plastik şezlonglar, kolay temizlenen yapısı ve hızlı kuruma özelliği ile öne çıkar. Havuz başında veya plajda kullanmak için ideal olan plastik şezlonglar, minderli tasarımı ile konforlu modeller arasında yer alır. Renkli ve baskılı minder tasarımları ile şık bir görünüm sunan ürünler arasında mindersiz satılan modeller de bulunur. Üzerine şezlong minderi takmadan da kullanılabilir yapısı ile pratik bir kullanım sunan modelleri, farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Konforlu Armut Şezlong Modelleri

Bahçede, plajda ve balkonda kullanılan armut şezlonglar pratik ve hafif tasarımı ile oldukça popülerdir. Su geçirmez kumaştan üretilen ve leke tutmayan dokusu ile zahmetsiz bir kullanım sergileyen modeller, kirlendiğinde ıslak bezle kolayca temizlenir. Güneşte rengini kaybetmeyen kumaş yapısı sayesinde ilk günkü halini koruyan ürünler, renkli tasarımları ile şık bir dekor oluşturmak için idealdir. Rahat yapısı ile tercih edilen ürünlerin içinde genellikle boncuk strafor dolgu malzemesi kullanıldığı için armut şezlonglar yumuşak bir dokuya sahiptir. Dolgu malzemesi sayesinde şeklini kaybetmeyen ürünler, uzun süre konforlu bir kullanım sunar. Farklı ebatlarda bulabileceğiniz armut şezlongları ve diğer şezlong modellerini Trendyol’un ürün koleksiyonundan inceleyebilir, avantajlı şezlong fiyatları ile beğendiğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz.