"

Sharp

" araması için 101 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Sharp

LCD televizyonların dünyadaki ilk geliştiricisi olan Sharp, geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. Bilgisayar ürünleri, beyaz eşya, ev elektroniği ve yazıcı gibi kırtasiye ürünleri de dahil olmak üzere, birçok alanda lider marka olarak dikkat çeken Sharp, ev ve işyeri de dahil olmak üzere tüm alanlarda insanlar için fayda sağlayacak ürünlerin geliştirilmesi konusunda gelişime ayak uyduruyor. Ticari ürünlerin yanı sıra tüketici elektroniği ürünleri ile de herkes için üretim yapan marka, Türkiye'de de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip.

Sharp Tarihi

1912 yılında Tokuji Hayakawa tarafından Tokyo'da kurulmuş olan marka, ilk üretimi olan mekanik kurşun kalemden, Japon malı radyo ve hesap makinelerine kadar birçok alanda kendini göstermiş, bu sayede ilklerin üreticisi olarak adını duyurmuştur. 100 yılı aşkın süredir, farklı ürün çeşitleri ile kullanıcılarına hizmet eden marka, dünyanın ilk LCD hesap makinesinin üretimini yapmıştır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran marka, güneş modülleri ve yazıcı gibi ticari ürünleri ile de dikkat çekmiştir. Günümüzde dijital tabela ve etkileşimli beyaz tahta gibi ürünleri içeren görsel çözümler sunan Sharp, aynı zamanda buzdolabı, klima ve elektrikli ev aletleri gibi tüketici ürünleri ile de tercih ediliyor.

Sharp Ürün Çeşitleri

Sharp, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere yön veren bir marka olması dolayısı ile, her zaman fonksiyonel ve sağlam ürünleri hayata geçirmeyi tercih ediyor. Tüketici elektroniği söz konusu olduğunda Sharp buzdolabı ürünlerinin yanı sıra klima ve diğer ev elektroniği ürünleri de dikkat çekiyor. 1973 yılında ilk ayrı sebze bölmeli 3 kapılı buzdolabını geliştiren marka, her zaman yeniliklere açık olması ile dikkat çekiyor.

B2B ürünlerinin yer aldığı geniş ürün yelpazesinde sektörün lideri pozisyonunda bulunan Sharp, büyük formatlı ekranlar, dokunmatik ekranlar ve optimize edilmiş tabela çözümleri de dahil olmak üzere ticari kullanım için birçok farklı ürünü ön plana çıkarıyor. Enerji yönetimi söz konusu olduğunda güneş modüllerinin yanı sıra pil çözümleri ile de dikkat çeken firma, ev tüketicisi için de enerji yönetimine dair ürünleri ile tercih ediliyor.

Ev Elektroniğinde Gelişmiş Teknoloji

Sharp, ev elektroniği ürünleri ile kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimleri karşılıyor. Buzdolabı gibi beyaz eşya ürünleri ile sıklıkla tercih edilen firma, geliştirdiği tasarım ve donanımı ile uzun süre dayanıklı ürün kullanımına yardımcı oluyor. Enerji sınıfında verimlilik sağlayan ürünleri ile dikkat çekerken, farklı buzdolabı tasarımları ile kullanıcılar kendilerini özel hissediyor. Standart buzdolabı modellerinin yanı sıra, iki kapılı ve derin dondurucusu altta olan modeller ile de her kullanıcıya uygun bir marka olduğunu hissettiren Sharp, sadece beyaz eşya değil, ev elektroniği konusunda da uzman niteliğinde.

İklimlendirme Seçenekleri ile Sharp

Sharp klima modelleri, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Duvar tipi klima modelleri ile iklimlendirme seçeneklerinin arttığı modeller sayesinde yaz-kış demeden bulunan ortamda temiz hava sağlamak mümkün oluyor. Klima modelleri arasında farklı BTU kapasitelerinin yanı sıra, havayı arındıran, ortamdaki havayı temizleyen ve bakterilerden arındıran farklı seçenekler de bulunuyor. Kullanım ihtiyacına göre tercih edilebilen klima modelleri, tasarım ve dayanıklılık konusunda tam not alırken, elektrik tüketimini azaltan enerji sınıfları ile de ekonomik tercih olarak görülüyor.

Sharp markalı ürünler geniş bir yelpazeye sahip olması dolayısı ile farklı fiyat etiketlerine sahiptir. Ancak her kullanıcıya ve bütçeye uygun olan ürünleri ile tercih edilen Sharp markalı ürünlere Trendyol üzerinden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.