Shibella Suya Dayanıklı Çift Taraflı Damga Eyeliner - İnce Damga 6970074434330

99,90 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Shibella Suya Dayanıklı Çift Taraflı Damga Eyeliner - İnce Damga 6970074434330

 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Gözlerinize kolay ve hızlı çizgi çekeceğiniz ve göz kenarlarınıza kuyruğu otomatik olarak hızla ve kolayca, hassas ve makyöz elinden çıkmış gibi yapabileceğiniz devrimci bir eyeliner buluşu
 • Bir ucunda eyelinerınızın kuyruğunu yapacağınız damga ve diğerinde de göz kalemi bulunan bir eyeliner
 • Damga ile gözün her iki yanında eşit derecede ve mükemmel kuyruk oluşturmanıza olanak sağlar
 • Suya, tere dayanıklıdır, sürüldüğü şekliyle kalır, dağılmazÖnce damga kısmıyla göz kenarlarınıza kuyruk oluşturunSonra kalem ucuyla göz kapağınıza dilediğiniz kalınlıkta çizgi çekin
 • Ürünün kalın damga uçlu ve ince damga uçlu olmak üzere 2 çeşidi mevcuttur
 • Artık herkes kolayca mükemmel eyelinerlar yapabilecek!
 • Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • Listelenen fiyat 30 Mayıs 2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Suya/Tere Dayanıklılık Var
 • Form Likit
 • Görünüm Mat
 • Renk Siyah
Şikayet Et

Shibella Suya Dayanıklı Çift Taraflı Damga Eyeliner ile Kalıcı Makyaj

Eyeliner, kadınlar tarafından göz makyajının tamamlanması için kullanılan makyaj malzemeleri arasında yer almaktadır. Pek çok farklı üretici tarafından hazırlanan eyeliner modelleri farklı özelliklere sahip olurken kadınlar istek ve tercihlerine göre eyeliner satın alabilir. Eyeliner modelleri genel olarak kalemlerden oluşurken likit formlu ürünler en fazla tercih edilen makyaj ürünleri arasında yer almaktadır. Eyeliner modelleri arasında farklı özelliklere sahip ürünler bulunabilir. Suya dayanıklı makyaj ürünleri kadınlar tarafından ilgi görürken geniş renk seçeneğinin sunulması da dikkat çekmektedir. Damga eyeliner modelleri eyeliner çekme konusunda zorlanan kadınlar için tasarlanan özel ürünler olurken bu ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Kaleme benzer formları nedeniyle ıslanan damgaları gözün bitim noktasına uygulayan kadınlar bu sayede eyeliner çekme işlemi ile uğraşmadan kısa sürede göz makyajlarını tamamlayabilir.

 • Likit Eyeliner
 • Damga Form
 • Pratik Kullanım

Suya Dayanıklı Çift Taraflı Damga Eyeliner Kullanıcı Yorumları

Suya Dayanıklı Çift Taraflı Damga Eyeliner Kullanıcı Yorumları

Shibella markası tarafından üretilen eyeliner modelleri arasında yer alan damga eyeliner birçok farklı kullanıcı tarafından ilgi görmektedir. Pratik ve rahat kullanımı nedeniyle tercih edilen ürün aynı zamanda suya dayanıklı olmasıyla da dikkat çekerken ürün içerisinde hem damga hem de kalem barındırması nedeniyle kullanım çeşitliliği göstermektedir. Shibella suya dayanıklı çift taraflı damga eyeliner suya karşı sağladığı koruma nedeniyle kış aylarında rahatlıkla kullanılabilir. Terlemeye karşı da etkili olan ürün kalem veya damga olarak uygulanabilirken çift yönlü tüpü sayesinde her an damga ve kalem kullanılmasına izin vermektedir. Mat siyah rengi nedeniyle klasik eyeliner olarak adlandırılan damga eyeliner kullananlar tarafından olumlu yorumlar ve yüksek değerlendirme puanlarına sahiptir. Kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeler arasında farklı konulara dikkat çekilirken damga formunun rahatlığı ön planda tutulmaktadır.

Suya Dayanıklı Çift Taraflı Damga Eyeliner-İnce Damga

Shibella Suya Dayanıklı Çift Taraflı Damga Eyeliner - İnce Damga

Damgası sayesinde kadınların eyeliner çekme zahmetinden kurtulmasına yardımcı olan ürün gözlere hızlı bir şekilde makyaj yapılmasına olanak sağlamaktadır. Shibella suya dayanıklı çift taraflı damga eyeliner - ince damga bir ucunda eyeliner diğer ucundaysa göz kalemiyle kısa sürede göz makyajının kusursuz olmasına yardımcı olmaktadır. Damga sayesinde her iki gözede kusursuz eyeliner çekme olanağı sağlanırken suya dayanıklı özel formülü sayesinde yağmur ve tere karşı tam korunma sağlamaktadır. Makyaj sırasında damga sayesinde şık kuyruk tasarımları oluşturulurken daha sonrasında göz kalemi yardımıyla göz kapağına istenilen kalınlıkta çizgiler çekilmesine yardımcı olan ürün kadınlar tarafından ilgi görmektedir. Shibella damga eyeliner kadınlar tarafından tercih edilen modeller arasında yer alan makyaj ürünlerindendir. Markanın tasarımları arasında yer alan damga eyeliner modelleri ilgi görürken tasarımları pratik olmaları nedeniyle dikkat çekmektedir.

İndirimli Shibella Damga Eyeliner Fiyatları

Shibella Damga Eyeliner Fiyatı

Shibella markası ürünlerinin uygun olmasıyla bilinen makyaj malzemesi üreticileri arasında yer almaktadır. Suya dayanıklı çift taraflı damga eyeliner kadınlar tarafından ilgi gören pratik makyaj ürünleri arasında yer alması nedeniyle dikkat çekerken ürünlerin fiyatlarının uygun olması da pek çok kadının Shibella markasına yönelmesine olanak sağlamaktadır. Shibella markası damga eyeliner erişilebilir fiyatlardan satışa çıkarılan makyaj malzemelerinden bir tanesidir. Aynı zamanda kalemin ucunun ince olması ve tüp içerisindeki eyelineri kontrollü olarak bırakması kullanıcıların daha şık ve doğal tasarımlar yapmalarına olanak sağlarken ürünün çift taraflı kullanımı pratikliği arttırmaktadır. Sürüldüğü şekilde kalan ve dağılmaz özellikleri ile gün boyu rahatlıkla kullanılabilen ürün kalemin ince olması nedeniyle istenilen kalınlığın kadınlar tarafından verilebilmesine olanak sağlamaktadır. Likit formda olması nedeniyle taşıma ve uygulama kolaylığı sağlayan ürün suya dayanıklı olmasıyla da tercih edilmektedir.