"

Shiffa Home

" araması için 1033 sonuç listeleniyor
Shiffa HomeCa-mg-zn-d3 Efervesan
(11)
30,00 TL
20 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Shiffa Home

Sektöre 1989 yılında adım atan Shiffa Home; zaman içerisinde fitoterapi ve aromaterapi ürünlerini de bünyesine ekleyerek faaliyetlerine devam ediyor. Gıda takviyesi, doğal bitkisel yağlar ve arı ürünleri alanında en çok tercih edilen markalardan biri olan Shiffa Home, ürünlerini hem online hem de aktar, eczane ve marketler aracılığıyla müşterileriyle buluşturuyor. Orta Doğu başta olmak üzere 5 kıtaya ihracat yapan marka, tüm dünyada bilinirliğini artırmaya devam ediyor. Shiffa Home, uzman bir kadro tarafından geliştirilen birinci kalite 220 farklı ürünle tecrübe ve çeşitliliği bir arada sunuyor.

Shiffa Home Bitkisel Yağlar

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinin başında Shiffa Home Hindistan cevizi yağı geliyor. Hem gıda olarak hem de doğal cilt bakımı alanında kullanılabilen Hindistan cevizi yağı, birbirinden etkili faydalarıyla bilinen bir yağ olarak öne çıkıyor. Sri Lanka’da yetişen hindistan cevizlerinden soğuk pres metodu ile elde edilen yağ, %100 saf sızma olarak öne çıkıyor. Soğuk pres yönteminde yağa ısıl ve kimyasal bir işlem uygulanmaması, yağın rafine edilmemesi ve herhangi bir katkı maddesinin kullanılmaması dolayısıyla, Hindistan cevizi yağı hem gıda hem de cilt bakımı için gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. 24,5 °C derecenin altında katılaşan yağ, sıvı halde salatalarda, katı halde ise tereyağı yerine kullanılabiliyor. Shiffa Home çay ağacı yağı ise bitkisel bir uçucu yağ olarak öne çıkıyor. Çay ağacından elde edilen yağ, sağlığa katkılarından dolayı bugün pek çok alanda kullanılıyor. Özellikle sivilceye yatkın ciltlerde cilt bakımında ya da cilt lekelerine karşı uygulanan çay ağacı yağı, sabit yağlarla birlikte de kullanılabiliyor.

Shiffa Home Doğal Bakım Yağları

Shiffa Home bitkisel yağlar arasında bulunan hint yağı, cilde masaj yapmak suretiyle uygulanıyor. Genel olarak ılıman iklimlerde yetişen bir ağaçtan elde edilen Shiffa Home Hint yağı, soğuk pres yöntemiyle sunuluyor. Ricinoleik asit, alkaloit ve E vitamini içeren yağ, cilt bakımında oldukça etkili olan bitkisel yağlar içerisinde bulunuyor. Ballıbabagiller familyasından gelen Lavandula bitkisinden distilasyon yöntemiyle elde edilen Shiffa Home lavanta yağı ise, arometerapide en çok kullanılan yağlar arasında bulunuyor. Lavanta uçucu yağı, haricen cilde masaj yaparak uygulanabiliyor. Cilt bakımında, cildin nemlendirilmesinde ve beslenmesinde kullanılabilen ürünü karanlık ve serin bir ortamda saklamak gerekiyor.

Shiffa Home Gıda Takviyeleri

Shiffa Home'un severek tercih edilen bir diğer ürün grubunu ise doğal gıda takviyeleri oluşturuyor. Bu ürünlerin başında son derece önemli bir gıda desteği olan Shiffa Home omega 3 geliyor. Omega 3 takviyesi almak isteyenlerin kullanabileceği kapsüller içerisinde balık yağı ve keten tohumu yağı gibi güçlü gıda özleri bulunuyor. Yetişkinlerde yemeklerle alınması önerilen omega 3 takviyesinin serin ve ışık almayan bir yerde saklanması gerekiyor. Shiffa Home propolis ise hem kapsül hem de karışım olarak tercih edilebiliyor. İşçi bal arılarının, ağaç ve çalıların büyüyerek yenilenen kısımlarından topladıkları sarı, yeşil ve kahverengi maddeye propolis deniyor. Propolis, vitamin ve mineral açısından zengin, güçlü bir bağışıklık destekleyici ürün olarak dikkat çekiyor. Shiffa Home propolis, yemeklerden sonra alınabiliyor. Saç ve cildin beslenmesi amacıyla kullanılan bir gıda takviyesi olan Shiffa Home biotin ise renklendirici, koruyucu ve tatlandırıcı bulundurmayan içeriğiyle gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Shiffa Home Fiyatları

Shiffa Home, birbirinden etkili doğal ürünleriyle gıda takviyesi, doğal cilt bakımı ve aromaterapi alanlarında en sık tercih edilen markalardan biri olmaya devam ediyor. Çeşitli ihtiyaçlara cevap veren Shiffa Home ürünleri, titiz ve teknolojik bir üretim sürecinden geçiyor. Shiffa Home fiyatları piyasada yer alan diğer ürünlere kıyasla daha ekonomik seçeneklerle öne çıkıyor. Hesaplı ve kaliteli bir doğal ürün satın almak isteyenler bu nedenle Shiffa Home'u tercih ediyor.

Trendyol, doğal yaşamayı prensip edinen kullanıcılarına Shiffa Home ürünlerini ayrıcalıklı fiyatlarla sunuyor.