"

Shiseido

" araması için 493 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Shiseido

Japonya merkezli bir kuruluş olan Shiseido 1872 yılında kurulup dünyanın en en büyük kozmetik şirketlerinden biri olmuştur. Japon güzelliğinden ilham alan Shiseido, yalnızca ürünlerini değil beraberinde güzelliği de dünyanın her noktasına ulaştırıyor. Shiseido, cildinizin kaybettiği ışıltısını geri kazandırmak ya da bu ışıltıyı hiç kaybetmemesini sağlamak için geliştirdiği teknolojiyle hizmet veriyor. Cilde önem veren marka makyaj konusunda da oldukça iddialı bir tutum izliyor. Güzel bir cilt için önce cilde derinlemesine bakım yapan Shiseido makyaj malzemeleriyle pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Shiseido indirimleri zengin ürün çeşitleriyle Trendyol'da sizleri bekliyor.

Cilt Bakımı İçin Uzman Ürünler

Cilt bakımı konusunda uzman olan Shiseido'ya göre her cilt tipine göre farklı bir bakım uygulamak gerekiyor. Shiseido bu amaçla birçok alternatif ürün tasarlıyor. Her cilt için gerekli olan standart bakımın yanına cildin ihtiyacına uygun ürünleri de ekleyerek Shiseido ile mükemmel bakımın temelleri atılıyor. Şikayetlerinize çözümler sunan Shiseido cilt bakım seti cildinin ihtiyacına yönelik bakımı yapmak isteyenlerin vazgeçilmezi haline geliyor. Shiseido makyaj temizleme yağı ve temizleme jeli sayesinde makyajdan temizlenen cilt, Shiseido maske sayesinde arındırılıyor. Nemlendirme adımında cilt için Shiseido nemlendirici ve Shiseido serum tercih edilirken Shiseido göz çevresi kremi ve Shiseido göz altı kremi ile nemlendiriliyor, gözler yorgun görünümden uzaklaşıyor. Yağlı cilt tipleri için üretilen su bazlı nemlendiriciyle sivilce problemi ortadan kalkıyor.

Shiseido Waso serisiyle cilde yeni bir soluk geliyor.Tamamen doğal içeriğiyle Shiseido Waso serisi cildinizi yenilemeyi amaçlıyor. İçerisinde paraben, alkol, sabun ve yağ bulunmayan seriyle cildin var olan ışıltısını açığa çıkartmaya yardımcı oluyor. Shiseido Waso temizleyiciyle cilt yüzeyindeki birikintilerden kurtuluyor. Shiseido Waso peeling ile cilt ölü derilerden temizleniyor. Cildin ihtiyacına uygun olarak seçilecek maske sayesinde canlılık kazanıyor. Shiseido Waso nemlendirici yardımıyla cilt neme doyuyor. Sağlıklı bir cilt için gerekli tüm adımlar Shiseido Waso sette buluşuyor.

Makyajda Shiseido İle Öne Çıkın!

Shiseido makyaj malzemeleriyle cildin varolan güzelliğini ortaya çıkarmak amaçlanıyor. Pürüzsüz bir cilt herkesin isteği! Ancak bunun için yalnızca bir ürüne bağlı kalmak gerekmiyor. Shiseido fondöten, güneş koruyuculu seçeneğiyle müşteriyle buluşurken Shiseido bb krem, fondöten kullanmak istemeyenlerin tercihi oluyor. Ten makyajının uzun süre sabit kalması için Shiseido makyaj bazı, istenmeyen lekeler için Shiseido kapatıcı, makyajı sabitlemek için Shiseido transparan pudra, güçlü ve kıvrık kirpikler için Shiseido maskara, canlı dudaklar için de Shiseido ruj seçenekleri sizi mükemmel makyaja kavuşturuyor.

Profesyonel bir makyaj için kullanılan ürünler kadar neyle uygulandığı da önem taşıyor. Shiseido fırçalar ile cilt pürüzsüz bir ten makyajına kavuşuyor. Shiseido kirpik kıvırıcı sayesinde kıvrılan kirpikler ile bakışlar anlam kazanıyor.

‌Shiseido Zamana Meydan Okuyor!

Shiseido yüz temizleme fırçasıyla derinlemesine cilt temizliği sağlamak mümkün oluyor. Kusursuz bir temizleme sağlamak için Shiseido yüz temizleme fırçası yardıma koşuyor. Shiseido yüz temizleme jelleriyle birlikte kullanıldığında ortaya çıkan sonucu, yenilenmiş cildinizi gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. 

Güneş, yararlı olduğu kadar zararlı ışınlara da sahip. Cildin yalnızca yararlı ışınlardan fayda sağlaması için etkili bir güneş koruması gerekiyor. Shiseido güneş ürünlerinden; Shiseido güneş koruyucu stick, Shiseido güneş koruyucu krem, Shiseido yüz güneş koruyucuyla cildi güneşin zararlı ışınlarından uygun spf dereceleriyle koruyabilirsiniz. 

Zaman içerisinde ruhumuz gibi vücudumuz da zorlu süreçlerden geçiyor. Böylelikle yıpranan cildimizde kırışıklık ve selülit oluşumları meydana gelebiliyor. Shiseido'nun ihtiyaca yönelik formülleri sayesinde bu tarz yıpranmalardan kurtulmak kolaylaşıyor. Shiseido selülit kremi ve Shiseido kırışıklık kreminin yardımlarıyla düzenli kullanımda sorunlar azalıyor, tedaviye kavuşuluyor. Meydana gelebilecek kırışıklıklar ve selülitler için düzenli bakım gerekiyor. İhtiyacınıza uygun tüm Shiseido bakım ürünlerine indirimli fiyatlarla Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.