Shumix

Shumix; birbirinden farklı renk ve şekillere sahip yapışkanlı kağıtlar üretir. İster ev hanımı olun ister öğrenci, ister iş yeri sahibi olun ister stajyer, fark etmez. Günümüzde herkesin kendine göre rutinleri, koşuşturmacaları ve yetiştirmek zorunda olduğu bir dolu işi var. Bir yandan tüm bunları yetiştirmeye çalışırken, diğer yandan çocuklarınıza zaman ayırmak, sergilere katılmak, dostlarınızla sosyalleşmek sizin de hakkınız. Başarılı bir programla, biraz yardım alarak hepsine aynı andan yetişebilirsiniz. Yapışkan not kağıtları gününüzü, saatlerinizi, haftanızı, randevularınızı ayarlarken sizin en büyük destekçilerinizden olacaktır. Farklı boyutlara, renklere ve şekillere sahip bu yapışkanlı kağıtlar sizi bir çok şeyi aklınızda tutma zorunluluğundan kurtarır. 

İş Hayatınızda Düzen

"Shumix nasıl bir marka" diye soranlar için, kısaca hayatınızı kolaylaştıracak bir marka denilebilir. İş hayatınızda kafanızda binbir soru ve birçok sorunla baş etmeye çalışırken, bir yandan günlük rutinlerinizi aklınızda tutmak zorunda değilsiniz. Bilgisayarınıza, odanızdaki panoya yapıştıracağınız minik sevimli not kağıtları size hem keyif verir hem de yapılacaklar listesini adeta dile getirir. Dosyalama sisteminizi de yapışkanlı not kağıtları, mini ayraçlar, küçük yapışkanlı ok şeklinde kağıtlarla düzenleyebilirsiniz. Böylece aradığınız belgelere, notlara kolayca ulaşırsınız. Kendinize özel notları kelebek, çiçek, böcek, kuş, mantar ve benzeri şekilli not kağıtlarına yazabilirsiniz. Eğer çalıştığınız iş yeri resmi bir kurumsa, başkalarının da göreceği dosyalarınız için markanın kare, dikdörtgen gibi daha düz versiyonlarını kullanma şansınız da var.

Sevdiklerinize Mini Notlar 

Yapışkanlı mini kağıtları sevdiklerinize not bırakmak için de kullanabilirsiniz. Örneğin çocuğunuz okuldan eve döndüğünde siz işten çıkamıyorsanız, ona eve geldiğinde bulması için sevimli notlar hazırlayıp odasına bırakabilir, onu çok sevdiğinizi kalp şeklinde bir not kağıdına yazabilirsiniz. Buzdolabının üzerine yemek yemesini hatırlatan birkaç cümle bırakmak da iyi bir fikir olabilir. Arkadaşınız size herhangi bir konudan dolayı kırılmışsa, ondan özür dilemek için gülümseyen yüz emojisinin yer aldığı not kağıdını kullanırsanız, kırgınlığını unutacaktır. Çocuklarınıza da not yazıp gözlerinin önünde bir yerlere yapıştırma alışkanlığı kazandırabilirseniz, onların hayatlarına da değerli bir katkı sağlamış olursunuz. 

Diyet Yaparken de Yardımcı

Diyete başlamak isteyip her gün erteleyenlerden misiniz? Mutfağınıza, buzdolabının üstüne, abur cubur dolabının kapısına küçük notlar yapıştırıp kendinize "dur" demek fena bir fikir olmayabilir. Diyet ve alışveriş listenizi de not kağıtlarıyla gözünüzün önünde bir alana yapıştırırsanız her şeyin kolaylaştığını görürsünüz. Evdekilerin tuvalet, banyo ve yatak odalarını daha düzenli ve temiz kullanmalarını istiyorsanız, aynı cümleleri her gün tekrar etmek yerine sevgi dolu sözcükler yazacağınız şirin not kağıtlarına başvurmaya ne dersiniz?

Faturalarınızı Aksatmayın

Herkes gibi sizin de aylık birçok faturanızın olması doğal. Elektrik, aidat, su, internet, telefon, çocukların okul taksidi, kredi kartı ödemeleri, kredi geri ödemesi derken liste uzayıp gider. Her birinin ödeme tarihleri de farklı olunca fatura ödeme işlemi başlı başına bir mesai halini alır. Faturalarınızın aksamaması için onları farklı renklerde yapışkanlı not kağıtlarına yazıp göreceğiniz bir yere yapıştırsanız,  tüm ödemelerinizi zamanında gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiklerinizin doğum günlerini, kendi evlilik ‌yıldönümünüzü dikkat çeken bir not kağıdına yazıp her yere yapıştırmanızda fayda var. Evdeki yardımcınıza da sürekli iş buyurmak yerine, ondan istediklerinizi sevimli not kağıtlarına yazarsanız, işler daha kolay yoluna girecektir. 

Shumix kampanya ve Shumix indirim dönemlerinde farklı ebat, model ve renklerde yapışkanlı not kağıtları satın alarak, ofiste, evde ve daha birçok yerde hayatınızı rahatlıkla düzenleme şansınız olur. Daha çalışkan ve zeki insanların değil, daha organize olanların başarı sıralamasında yukarıda olduğunu söyleyen araştırmalar var. Siz de Shumix online ürünlerine Trendyol aracılığıyla ulaşarak göz atabilir, beğendikleriniz için hemen sipariş oluşturabilirsiniz 

 

Yukarı Çık