"

Siemens

" araması için 348 sonuç listeleniyor

Siemens

1847 yılında Almanya Berlin'de kurulan Siemens, bugün dünyanın sayılı elektronik firmaları arasında yer alıyor. 7 kıtada birden üretim ve pazarlama faaliyetlerine devam eden firmanın kurucuları arasında ise Werner Siemens ve Johann Georg Halske bulunuyor. 1863 yılında ilk kez telgraf şebekelerini tasarlayan firma olarak tarihe geçen marka, o günden bu yana elektronik sektöründe yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana insanlık tarihinin ve teknolojik gelişmelerin her zaman merkezinde olan Siemens, yenilikçi ürünleri ile tanınıyor. Ürün gamında ev elektroniğinden haberleşmeye kadar birçok farklı ürün bulunan firma, hem kurumsal hem de bireysel kullanıcılara hitap ediyor. Sağlam ve kaliteli ürünleri ile dikkat çeken markanın ev ürünleri arasında çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi ve klimalar bulunuyor. 

Siemens ile Hayatı Kolaylaştırın

Siemens ev elektroniği sektörüne adım attığı günden beri devam ettirdiği kalite anlayışı ile sağlam ve dayanıklı ürünler tasarlıyor. Uzun ekonomik ömürleri ile dikkat çeken Siemens modellleri, bugün birçok evin demirbaşı arasında yer alıyor. Siemens buzdolabı, bulaşık makinesi ve ankastre setleri ile tamamlanan mutfaklarda, markanın kalitesini yansıtan ürünler ile hayat kolaylaşıyor. Siemens klima ile yazın serinleyen, kışın ısınan evler ise Siemens elektrik süpürgesi ile tertemiz oluyor. Hayatın her anına dokunabilen Siemens ürünleri, ekstra çaba sarf etmeden, pratik ve hızlı bir şekilde yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Sağlam, Dayanıklı ve Kaliteli

Üretime ilk başladıkları günden bu yana kaliteye odaklanan firma, sağlam ve dayanıklı ürünleri ile kullanıcıların güvenlerini kazanıyor. Kullanılan malzemelerin yanı sıra ileri teknolojileriyle de dikkat çeken Siemens ürünleri, aynı kalite anlayışını satış sonrası servis hizmetlerinde de devam ettiriyor. Kullanıcı konforunu ön planda tutan Siemens ankastre setler, çamaşır ve bulaşık makinesi modelleri sağlamlıkları nedeni ile de kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Uzun ekonomik ömürleri ile aldığınız andan itibaren tasarruf etmeye başlayacağınız Siemens ürünleri, kaliteleri ile fark yaratıyor.

Yenilikçi Teknolojiler ile Daima Önde

Yeniliğe ve inovasyona hiç durmaksızın yatırım yapan Siemens, kullanıcı ve çevre dostu teknolojileri ile geleceği şekillendiriyor. Su ve enerji tüketiminde oldukça hassas davranan Siemens çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi modelleri, daha az enerji harcayarak daha çok bulaşık ve çamaşır yıkıyor. Water Perfect teknolojileri sayesinde çamaşır ya da bulaşıkların kirlilik seviyelerini algılayabilen ürünler, su miktarını ve yıkama süresini otomatik olarak belirliyor. Deterjan miktarını otomatik ayarlayan modelleri de bulunan Siemens, klima, derin dondurucu ve buzdolabı gibi ürünlerde de enerji verimliliğini ön plana çıkarıyor.

Modern ve Minimalist Konfor 

Yenilikçi teknolojilerini modern tasarımları ile pekiştiren Siemens ürünleri, minimalist duruşları ile her ortama ve dekorasyon konseptine kolaylıkla uyum sağlıyor. Siemens ankastre setler başta olmak üzere tüm Siemens beyaz eşya modelleri, mutfaklarınıza konforun ve işlevselliğin uyumlu işbirliğini taşıyor. Dış görünüşleri kadar iç tasarımları da beğeni toplayan ürünler arasında Siemens bulaşık makinesi ve buzdolapları, akıllı raf ve çekmece sistemleri sayesinde kullanıcıları rahat ettiriyor. Tasarım unsurlarının en ince detayına kadar planlandığı ürünler, eşyaların zarar görmesini önlerken, yiyeceklerin ise saklanma sürelerine göre en uygun sıcaklıkta korunmasını sağlıyor. Aynı pratik ve işlevsel iç tasarım prensiplerini göreceğiniz Siemens derin dondurucu modelleri ise hacimlerini en verimli kullanan modeller arasında gösteriliyor.

Geleceği bugünden evlere taşıyan Siemens; kaliteli, sağlam ve dayanıklı ürünleri ile hayatı kolaylaştırıyor. Yenilikçi teknolojileri ile fark yaratan marka, modern ve stil sahibi tasarımları sayesinde evleri tamamlıyor. Trendyol'da tüm Siemens ürünlerini inceleyebilir, hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Yukarı Çık