"

Siesta

" araması için 843 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Siesta

Siesta Mobilya, 1978 yılında Işılplast Plastik Sanayii ve Ticaret A.Ş. adıyla İstanbul’da kuruldu. 1987 yılında plastik mobilya üretimine başlayan marka bugün; masa sandalye takımı, bahçe mobilyası, balkon masa ve sandalyesi, mutfak masa takımı, şezlong ve çok amaçlı mobilya gibi kategorilerde ürün çeşitliliği ile pazarda söz sahibidir. İçeriğinde kompaunt polipropilen, kopolimer ve cam elyafı karışımı, polikarbonat gibi hammaddeler olan Siesta Mobilya ürünleri, her türlü hava koşuluna dayanabilir; sağlam, kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Siesta Bahçe Mobilyaları

Kullanılacak alanın büyüklüğüne göre 4, 6 ve 8 kişilik olarak tasarlanan Siesta bahçe mobilyaları, fonksiyonel ve şık tasarımlarıyla kullanıcıya cazip alternatifler sunar. Tek olarak ya da takım şeklinde tercih edilebilen Siesta bahçe masa sandalye modelleri balkon ve terasta da kullanılabilir. Siesta yuvarlak masa, kare ya da dikdörtgen masa olarak çeşitlendirilen modeller kullanıcının zevkine ve ihtiyacına uygun seçenekler sunar. Dar alanlarda, uygun aksesuarlar ile tamamlanan ergonomik tasarımlı masa takımı modelleri ferah bahçeler yaratılabilir. Geniş alana sahip bahçelerde ise Siesta bahçe takımı ve koltuk takımları ile modern ve estetik yaşam alanları oluşturulabilir. Koltuk ve sandalyeye uygun seçilecek minder ile de konfora son dokunuş yapılabilir. Bütün bahçe mobilyaları, dış mekan şartları gözetilerek tasarlanmış, dayanıklı ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiştir. Tasarımı, kullanım pratikliği ve bakım kolaylığı ile bahçeleri renklendiren Siesta plastik masa sandalye modelleri, Siesta plastik sandalye fiyatları ve Siesta masa fiyatları bilgisine Trendyol üzerinden ulaşabilir ve ürünlere Trendyol’un kampanyalı fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Siesta Mutfak ve Balkon Mobilyaları

İç ve dış mekana uygun olarak tasarlanan Siesta balkon masa sandalye ve mutfak mobilyaları, bahçe ve teraslarda da rahatlıkla kullanılabilir. Mutfak ya da balkonun büyüklüğüne göre seçenekler sunan marka, kullandığı teknoloji ve malzemelerle de birbirinden farklı özellikte ürünler sunar. Siesta cam sandalye olarak da adlandırılan, ileri teknoloji ile üretilmiş polikarbon sandalyeler transparan, parlak renklere sahiptir ve mutfak, balkon, teras ya da bahçe dekorasyonunda modern bir şıklık yaratır. Kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

UV katkısı ile korumaya alınan ürün renkleri her zevke hitap eden çeşitlilikte sunulur. Mat yüzeye sahip ahşap dokulu Siesta sandalye modelleri ise antistatik özellikleri ile kullanıcının konforunu gözetir ve her mekanda güvenle kullanılabilir. Siesta mutfak masa takımı ya da Siesta masa sandalye takımı modellerinde kullanılan demonte masa ayakları, özel mekanizmaları sayesinde kullanıldığı zemine göre rahatlıkla ayarlanabilir ve kullanım kolaylığı sağlar. Siesta balkon sandalyeleri ve diğer sandalye modelleri kullanılmadığı zamanlarda alandan tasarruf sağlayacak şekilde kaldırılmaya müsait tasarımlarıyla kullanıcıya büyük avantaj sunar.

Siesta Bahçe Havuz Ürünleri ve Yardımcı Ürünler

Siesta Mobilya’nın, bahçe havuz kategorisinde yer alan şezlong modellerinde esnemeyen, güneş ışınlarına dayanıklı ve UV koruması olan kumaşlar kullanılır. Kolay taşınabilmesini sağlayan gizli tekerlekler kullanım pratikliği sağlar. Değişik sırt pozisyonu için 5 kademeye sahip Siesta şezlong modellerinde şık tasarımlar renk seçeneği ile sunulurken, konfor ön planda tutulur. Plaj takımında ise şezlong ve sehpa kullanıcıya birlikte sunulur.

İç ve dış mekanlar için tasarlanan amortisörlü Siesta bar sandalyesi, dönebilen oturak kısmı, sağlam paslanmaz gövdesi ve modern tasarımı ile kullanıcıya konforlu kullanım olanağı sunar. Yine marka güvencesiyle sunulan Siesta havlu modelleri %100 pamuktan üretilir. Pamuğun yumuşak ve dayanıklı dokusu, nakış ve işlemelerle detaylandırılan renk renk havluları kalite ile buluşturur.

Bütün Siesta ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilir ve güvenli alışveriş imkanıyla ürünlerinizin siparişini verebilirsiniz.