İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Kasa Çapı
Fiyat
Mekanizma
Kordon Renk
Kasa Materyali
Ortam
Su Geçirmezlik
Kadran Şekli
Fiyat Geçmişi
Desen
Tip
Ek Özellik
Kasa Renk
Koleksiyon
Garanti Süresi
Cam Şekli
Cam Tipi
Kordon Materyali
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Silikon Saat

" araması için 23574 sonuç listeleniyor

Silikon Saat Modelleri Trendyol'da!

Dalış ve açık hava sporları dendiğinde akla ilk gelen saat çeşidi silikon saat modelleridir. Bu sporlarla ilgilenenlerin en fazla tercih ettiği saat çeşidi silikon saatlerdir. Silikon saat çeşitlerinin kolay temizlenebilir olması, ısı ve su gibi dış etkenlere karşı dayanıklı yapıya sahip oluşu ekstra dayanıklı özelliğe sahip olduğunu gösterir. Bu niteliğiyle uzun ömürlü saat kullanma deneyimi isteyen müşteriler için birebirdir. Vücut terinden ve neminden etkilenme özelliği olmadığından en etkili kullanıma sahip saat çeşitlerinden biridir. Bu anlamda uzun vadede görülen paslanmalara karşı da son derece dayanıklıdır. Yanı sıra silikon saat kordonu sıklıkla vücuda temas ediyor olsa da zaman içinde yıpranma göstermez ve rengi değişmez. Bir silikon saat sahibi olduğunuzda bu tip yıpranmalardan uzun süre boyunca korunabilirsiniz.

Çeşitli Modellere Sahip Silikon Saatler

Çeşitli Modellere Sahip Silikon Saatler

Silikon saat kordonu temizleme bakımından da müşterilere büyük kolaylık sağlar. Pratik temizlenişi ve büyük oranda hipoalerjenik oluşuyla pek çok müşterinin tercih sebebidir. Bir silikon saat sahibi olduğunuzda saatin ne kadar kirlenmiş olduğuna bakarak belirli temizleme teknikleri kullanabilirsiniz. Saatinizin ambalajında bulunan temizlik yönergesine uyarak kısa süre içinde temizleyebilirsiniz. Silikon saatler farklı modellere ve niteliklere sahiptir. Beyaz silikon saat modellerini tercih ederek neredeyse her kombine uygun bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Beyaz gibi siyah, gri ve lacivert renkleri de çok fazla tercih edilir. Farklı renkleri denemek isteyen kullanıcılar için ise daha farklı renkler sunulmuştur. Geniş renk yelpazesi arasından seçim yaparken en fazla giydiğiniz giysilerin rengini baz alabilirsiniz. Erkek silikon saat modelleri daha klasik isteyenler için koyu renklerden, daha özgün tarzlar yakalamak isteyenler için ise çarpıcı renklerde sunulur.

İşlevsel Özelliklere Sahip Silikon Saat Modelleri

İşlevsel Özelliklere Sahip Silikon Saat Modelleri

Silikon dijital saat modelleri ile son teknolojinin imkanlarından yararlanabilirsiniz. Dijital bir ekran üzerinden saati takip edebilir, gününüzü kolaylaştıracak birkaç uygulama yapabilirsiniz. Dijital bir asistan gün boyu sizi asiste ederken, şık kordonu ile görünüşünüzü de destekler. Giydiğiniz şık kıyafetlere etkili bir dokunuş yapacak silikon saat kalıbı modelleri ile tanışarak gününüzü daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Gerektiği durumlarda kolayca temizleyebilir ve uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri arasından seçim yaparak kendi stilinizi yansıtmanın bir başka yolunu keşfedebilirsiniz. 20 mm silikon saat kordonu gibi seçenekler arasından tercihinize bağlı olanı edinebilirsiniz. Kullanmayı tercih ettiğiniz kordon boyutu ile muhteşem bir seçim yapabilirsiniz. Aynı şekilde 24 mm silikon saat kordonu gibi seçenekler sayesinde tam da aradığınız ürünü bulmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Onlarca seçenek arasından seçim yaparken gelişmiş filtreleme teknolojisini kullanabilirsiniz.

Amway Roll On FiyatlarıSilikon Saat Özellikleri ve Trendyol’da Alışveriş Ayrıcalığı

Silikon Saat Özellikleri ve Trendyol’da Alışveriş Ayrıcalığı

Kavisli silikon saat kordonu özellikleri pek çok müşterinin hayatını kolaylaştıracak niteliktedir. Silikon saat modellerinin kolay temizlenebilir olması seleflerinden bir adım daha öne geçmesini sağlar. İhtiyaca bağlı olarak 22 mm silikon saat kordonu tercih edebileceğiniz gibi 24 mm gibi çeşitlere de yönelebilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım vadeden silikon saatler, aynı zamanda ekstra dayanıklı özelliğe de sahiptir. Bu sebeple müşteriler tarafından beğeniyle tercih edilir. Müşteriler tarafından yapılan silikon kordonlu saat erkek ve kadın yorumları da son derece olumludur. Geniş ürün yelpazesi içerisinde bulunan ürünlerin fiyatları ise bütçeye uygun nitelikte sunulmuştur. Model, renk ve markaya göre değişiklik gösteren fiyatlara sahiptir. Aradığınız ürünü bulmak için Trendyol’da alışveriş ayrıcalığını kullanabilirsiniz. Trendyol’un gelişmiş filtreleme teknolojisi üzerinden aradığınız ürünün özelliklerini girebilirsiniz. Bu şekilde aradığınız ürüne hızla ulaşabilirsiniz.