"

Sineklik

" araması için 294 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Sineklik

Sıcak yaz aylarında rahatça cam ve kapı açmayı mümkün kılan sineklik sistemleri farklı model seçenekleriyle üretiliyor. Sineklere, haşerelere ve uçuşan böceklere karşı koruma sağlayan sineklik modelleri camlara ve balkon kapılarına uygulanarak yaz aylarını huzur içinde geçirmenizi sağlıyor. Evinizi korkusuzca havalandırmak ve serin yaz rüzgarlarının keyfini odalarınıza taşımak için cam ve balkon kapısı sineklik modellerini tercih edebilirsiniz. Pratik ve kullanışlı bir çözüm olan sineklik sistemleri, açık pencere ve balkon kapılarından içeriye süzülen tüm uçuşan haşerelere engel oluyor. Trendyol hırdavat ürünleri kategorisi pileli, mıknatıslı ve akordiyon sineklik gibi çeşitleri olan sineklik modellerini sizlerin beğenisine sunuyor. 

Konforlu ve Kullanışlı Sineklik Modelleri

Sineklik modelleri kullanım ihtiyaçlarına ve yerlerine uygun biçimlerde tasarlanıyor. Hem balkon kapılarınızda hem de pencerelerinizde rahatça kullanabileceğiniz mıknatıslı sineklik modelleri pratik kullanım olanağı tanıyor. Sıcak yaz aylarında pencere ve kapılarınızı rahatça açık bırakmanıza yardımcı oluyor. Sineklik teli olarak sunulan ürünleri ise evinizdeki tüm pencerelere kendiniz monte edebilirsiniz. Sineklik teli olarak üretilen ve yapıştırılarak monte edilen ürünlerin özel dokusu, dışarıdan eve girebilecek tüm haşerelere karşı koruma sağlıyor. İstediğiniz boyutlarda keserek kapı ve pencerelerinize uygulayabilirsiniz.

Yıkanabilen ürünler hava geçiren delikleri sayesinde sizi sinek ve böceklerden korurken aynı zamanda evinizin hava almasına da imkân tanıyor. Sineklik modelleri içerisinde akordiyon sineklik, pileli sineklik ve sürgülü sineklik seçenekleri de yer alıyor. İhtiyacınız olan ürün tipini kolayca bulabilmeniz için bol çeşit alternatifiyle üretilen sineklik sistemleri, pencere sineklik ve kapı sinekliği gibi ayrı ürün seçenekleri de sunuyor. Menteşeli, geçmeli sineklik modelleri ile mıknatıslı kapı sinekliği ürünleri ise balkon kapıları için ideal sineklikler olmayı başarıyor.

Sineklik Modellerinin İşlevsel Özellikleri

Farklı model ve montaj özellikleriyle tasarlanan sineklik sistemlerini kendiniz monte edebileceğiniz gibi profesyonel bir ekibe de yaptırabilirsiniz. Bantlı olan ve yapıştırılarak uygulanan pencere ve kapı sinekliği ürünlerini kendiniz kolayca monte edebilirsiniz. İşlevsel bir ürün olan mıknatıslı sineklik modelleri balkon kapıları için uygun bir seçenek oluyor. Sıklıkla açılıp kapanan bu kapılar giriş çıkışlar sırasında sinek ve haşerelerin içeri girmesine yol açıyor. Balkon kapılarına uygulanan mıknatıslı kapı sinekliği modelleri, sineklerin içeri girmesine izin vermiyor ve size konforlu kullanım olanağı sunuyor. Sürgülü ya da pileli sineklik seçenekleri de kolayca açılıp kapanan ve estetik duruş sergileyen ürünler olarak ilgi görüyor. Pileli sineklikler yana doğru katlanabilen ve yer kaplamayan modeller oldukları için küçük dairelere tam uyum sağlıyor. Balkonlu, bahçeli ve verandalı evlerde yer alan çift kanatlı kapılar için de sürgülü sineklik modelleri uygun oluyor. Yapışkanlı sineklik seçeneklerini ise istediğinizde çıkarıp başka bir yere takma şansınız bulunuyor. Her ihtiyaca uygun işlevsel özelliklerle tasarlanan sineklik seçenekleri arasından istediğiniz ürünü seçerek yaz aylarını keyifle geçirebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Sineklik Fiyatları

Sineklik ihtiyacınızı profesyonel sistemlerle çözeceğiniz gibi basit montaj özelliği sunan tül perde kapı sinekliği ya da sineklik teli ürün seçenekleriyle kendiniz de kolayca giderebilirsiniz. Sineklik tülü olarak satılan ürünleri evinizdeki balkon kapılarına hatta iş yeri kapılarına rahatça monte edebilirsiniz. Ekonomik sineklik fiyatları sunan tül sineklikler ve sineklik teli ürünleri pek çok kullanıcının tercihi olmayı başarıyor. Yapıştırılarak kullanılan ürünleri balkon ve pencerenizin boyutlarına uygun özelliklerde seçme şansınız da bulunuyor. Trendyol hırdavat ürünleri kategorisinde mıknatıslı sineklik, sineklik tülü ve sineklik teli gibi sineklik ürünlerini sizlere sunuyor. İhtiyacınızı giderecek modeli kolayca satın alabilirsiniz.