"

Sinem Avize

" araması için 942 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Sinem Avize

Sinem Avize'nin kullanışlı ve şık avize modelleri her tarza ve eve hitap ediyor. Günün trendlerini yakalayan, evlere, iş yerlerine, bahçelere oldukça modern bir hava katan ahşap ve modern avize modellerinin yanı sıra, cam materyallerden ürettiği modeller ile klasiklerden vazgeçemeyenlere uygun alternatifler sunuyor. Marka, modern ve klasik modellere retro dokunuşlar ekleyerek aydınlatmalara farklı bir bakış açısı getiriyor. Bu sayede evlerinde modern avize yorumlarını nostalji notalarıyla süslemek isteyenlere farklı avize modelleri sunuyor. Marka, yerli malı olan üretimi, sağlam ve kullanışlı modelleri ile Türkiye çapında en çok tercih edilen ve sevilen avize markalarından biri olmayı sürdürüyor. Marka yüzlerce çeşit seçeneği ile her bütçeye uygun ürünler üretiyor. Sinem Avize'nin birbiri ile uyumlu üretilmiş lambader, aplik ve avize modellerini kullanarak benzer tarzları rahatlıkla birleştirip kullanabilir, dilerseniz birbirinin eşi modeller kullanarak birbiri ile takım bir aydınlatma tercih edebilirsiniz. Özel tasarım modeller ile eşine kolay rastlanmayan dekorasyonlara yer açabilir, aydınlatmak istediğiniz mekanlarda oldukça farklı görünümler yaratabilirsiniz.

Sinem Avize ile Aydınlık Mekanlar

Marka, avize modellerini cam, metal, ahşap, halat, döküm gibi farklı materyallerden üreterek evlerinizde farklı dokuların oluşmasını sağlıyor. Metal malzemeden siyah modern bir avize evinizde loş bir ambiyans yaratırken, modern beyaz cam avizeler ile mutfağınıza ışıl ışıl bir hava katabilirsiniz. Döküm eskitme avizeler ile salonunuzda biraz daha ağır, nostaljik esintiler yaratabilirsiniz. Rustik avize modelleri ile ise ahşabın sıcaklığını odanıza taşıyabilirsiniz. Sinem Avize ahşap modelleri ile doğanın içerisinde, sanki bir kır evindeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Halatlı avize modelleriyle de rustik ve sıcak görünümü pekiştiren bir ambiyans yaratabilirsiniz. Spor avize modelleri ile evinize çok daha dinamik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Markanın işlevsel ve şık görünümlü aydınlatma modelleri ile mekanları hayal ettiğiniz şekilde tasarlamak çok kolay.

Sinem Avize retro modern dokunuşları bir araya getirerek iç mekanlara modern bir soluk katarken nostaljik bir dokunuş eklemeyi de ihmal etmiyor. Bu sayede metal ve cam modern, sarkıt ve şapkalı avize modelleri üzerinde eskitme kullanılarak retro bir görünüme kavuşuyor. Çoğunlukla döküm avizelerde kullanılan bu eskitme tekniği ile iç mekanlar sıcak bir görünüme sahip oluyor. Bununla birlikte modern dokunuşlardan vazgeçilmeyerek çağa uygun kullanışlı ve farklı zevklere hitap eden avizeler üretiyor. 

Sağlam Ve Uzun Ömürlü Avize Çeşitleri

Sinem Avize modelleri kaliteli ürün yapısı sebebiyle kırılmaya ve eskimeye karşı dayanaklı modeller üretiyor. Kullanıcı dostu tasarımı sebebiyle temizlenmesi kolay oluyor.  Size sadece evinize yakışacağını düşündüğünüz avize modellerini seçmeniz kalıyor. Kararma, boya dökülmesi, paslanma yapmayan modellere sahip olan markanın fırın boyalı avize gövdeleri kolay deforme olmuyor. Duy sistemleri oldukça kaliteli materyalden üretilmiş olan avizeler yanmaz bakalit duydan oluşuyor. Duylar aynı zamanda TSE damgalı olması nedeniyle de tercih ediliyor. Avizelerin camları da özel olarak üretiliyor. Oldukça sağlam olan avize camları kolay temizlenirken, kırılmalara karşı dayanaklı bir yapıya sahip oluyor. Avizeler aynı zamanda dim özelliğine sahip olduğu için ışığın parlaklığı ayarlanabiliyor.

Sinem Avize Modelleri Trendyol'da 

Trendyol Sinem Avize için uygun kampanyalar sunuyor. Siz de evinize, ofisinize, iş yerinize, bahçenize yakışacağını düşündüğünüz avize, lambader ve aplik modelleri içerisinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Sinem Avize fiyatları ile her beğeni ve bütçeye hitap ediyor. Trendyol'un avantajlı kampanyaları sayesinde yüzlerce avize modeli içerisinden dilediğinizi seçebilir, iç ve dış mekanlarınızı aydınlatabilirsiniz.