"

SINGER

" araması için 47 sonuç listeleniyor

Singer

Singer, köklü tarihi boyunca hayata değer katan nitelikli dikiş makineleri ile ön plana çıkıyor. Marka, dikiş makinelerinin yanı sıra ütü, buharlı ütü ve askıda ütüleme cihazlarını da kullanıcılarına sunuyor. Ev yaşamını kolaylaştıran ürünlerin deneyimli ismi olan Singer, Türkiye'deki 115'inci yaşını kutluyor. Marka, "Dünyada her evde" yolculuğunu sürdürdüğü için yalnızca Türkiye'de değil, tüm dünyada büyük ilgi topluyor.

Singer'in Marka Tarihçesi 

Singer dikiş makinesi icadının temelinde ilginç bir aşk öyküsü yatıyor. Eşinin bitmek bilmeyen dikiş uğraşını gören Isaac Merritt Singer, onu bu zorluktan kurtarmak için bir yol arıyor. Eşine olan sevgisini, çalışkanlığı ile birleştirirken hayali gerçeğe dönüşüyor. Dikiş makinesi, 1850 yılında buluşlar dünyasına dahil oluyor ve Isaac Merritt Singer, 12 Ağustos 1851 yılında icadı için patent alıyor. 1850'den günümüze uzanan bu öyküde Singer, dünya pazarında kendine geniş yer buluyor. Singer, 1928 yılında ilk elektrikli süpürgeyi icat ediyor. Marka, bu başarısıyla gücünün yalnızca dikiş makinesi ile sınırlı olmadığının altını çiziyor. 1904 yılında Türkiye'deki ilk bayisi İstiklal Caddesi'nde açılıyor. 2008 yılında piyasaya sunulan Confidence 7470 modeli, dünyada ilk kez Türkçe karakterle yazı yazma özelliği barındıran makine olarak kayıtlara geçiyor.

Singer Ürün Yelpazesi

Ev yaşamında ihtiyaç duyulan ürün tasarımlarını aralıksız olarak sürdüren Singer, kullanıcılarına sunduğu kreatif çözümleri ile fark yaratıyor. Dikiş makinesi kavramına yeni boyutlar kazandıran çalışmaları global pazarda büyük dikkat çekiyor. Tüm dünyada yankı uyandıran ürünleri sayesinde kadınların yaşamına yepyeni bir soluk getiriyor. Markanın geniş ürün yelpazesinde, overlok makinesi ve dikiş prova mankeni makinesi gibi kullanıcı dostu seçenekler de yer alıyor. Farklı opsiyonlara sahip olan ürünler, hem hobi hem de ev ekonomisi açısından oldukça işlevsel yönleriyle ön plana çıkıyor. Giyim ürünlerine hayat katan ürün modellerine sahip olan Singer, ütü seçenekleri ile de büyük ilgi topluyor. Farklı opsiyonlara sahip olan ütüler; buharlı ütü, askıda ütü, kazanlı ütü ve benzer pek çok alternatif olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Singer Steam Works Classic Buhar Kazanlı Ütü, kırışıklıkları kısa sürede açan buhar teknolojisine sahip. Start 1306 model dikiş makinesi ise dikiş deneyimine adım atmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Singer Güçlü Marka İmajı ve Kaliteli Tasarımlarıyla Fark Yaratıyor

Singer, geniş teknik destek kadrosu ve uzun vadede kullanıma uygun ürünleri ile ön plana çıkıyor. Singer Türkiye'nin ürün gamında; sanayi tipi dikiş makineleri, ütü sistemleri, ev tipi dikiş makineleri ve dikiş sürecini kapsayan aksesuar ve yedek parçalar yer alıyor. Felsefesi 'kalite, eğitim, servis' olan Singer, ev yaşamındaki üretim sürecine destek sağlıyor. Geçmişten bugüne yarattığı tasarımlarda köklü tecrübelerini çağın modern dinamikleri ile harmanlıyor. Singer, marka rotası olarak kadınların yaşamını güzelleştirme gayesi ile yolculuğunu sürdürüyor. Çalışan kadınları, geleneksel el sanatlarını ve hobilerini sürdürmeye teşvik ediyor. Ev hanımlarının ise üretime ve ekstra kazanç sürecine dahil olmasına olanak sağlıyor. Türkiye çapında dikiş, nakış, patchwork alanlarında çalışmalar sağlayan Singer, dikiş dünyasına yeni bir boyut kazandırıyor. Singer dikiş makinesi fiyatları, farklı bütçelere hitap edecek şekilde düzenleniyor. Singer, dikiş ile ilgili olarak kurslar, okullar ve üniversiteler ile ortak çalışmalar sürdürüyor. Halk eğitim merkezlerinde, okullarda ve belediye kurslarında sürdürülen eğitimler her yıl binlerce kişiye ulaşıyor. Günümüzde Amerika ve Avrupa'da büyük ilgi gören dikiş teknikleri, el sanatları açısından eşsiz bir kültüre sahip olan Türkiye'de, Singer sayesinde altın çağını yaşıyor.

Singer Fiyat Skalası

Dikiş makinesi Singer modellerinin fiyatları, ürünlerin tasarım ve donanımına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. İleri düzey teknolojiye sahip ürünler, diğerlerinden daha yüksek fiyatlarla alıcı buluyor. Singer ürünlerinde yer alan teknik opsiyonlar ve aksesuarlar da fiyatlarda değişikliklere yol açıyor. Trendyol, kullanıcı dostu Singer ürünlerini ayrıcalıklı fiyatlarla sizlere sunuyor.

Yukarı Çık