"

Şişirme Pompası

" araması için 240 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Şişirme Pompası

Şişirme pompaları kullanım özelliklerine göre otomobil lastiği, deniz oyuncakları, şişme havuz, deniz yatağı, top, yatak, bot ve balon gibi pek çok malzemenin kolayca şişirilmesini sağlarlar. Basit ve pratik kullanımları ile zamandan tasarruf etmenize imkan tanırlar. Fazla yer kaplamayan şişirme pompalarını kampta, tatilde, evde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bot şişirme pompası ve deniz oyuncakları şişirme pompası ile tatillerinizde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kol ve ayak gücünü kullanarak basit bir şekilde çalıştırılabilen pompaların yanı sıra çaba sarf etmeden şişirme sağlayabilen elektrikli pompalar gibi geniş yelpazede ürün seçenekleri de bulabilirsiniz.

El Pompaları

Her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz el pompaları içerisinde fazlaca seçenek bulabilirsiniz. Rahat tutuş için tasarlanan tutma yerlerinden tutarak sadece kol gücü ile el pompalarını havuz şişirme pompası olarak kullanabilirsiniz. El pompalarının kulbundan tutup havayı iterek şişirme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ayakları üzerinde durabilen el pompası çeşitlerini de yere koyarak kullanabilirsiniz. Bu modeller pompa pedallarına ayaklarınızla basarak yerde sabit tutup elinizle kol gücünüz yardımı ile pompayı itip çekerek daha güçlü bir şekilde şişirme yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bot ve havuz gibi geniş hacimli ürünlerin şişmesi için fazla vakit harcamadan ayaklarınızla yere sabitleyip güç alarak ayaklı şişirme pompalarını kullanabilirsiniz. Çift yönlü top pompası ile farklı türdeki topları tek pompa ile şişirebilirsiniz. Farklı bir tasarım sunan tabanca şişirme pompaları da kolaylığı ile alıcılarının dikkatini çekmektedir. Elde tutma pratikliği sağlayan tabanca şeklindeki basınç saatli şişirme pompası çeşidi ile lastikleri istediğiniz basınca kadar takip ederek lastik boyutunu ve ne kadar hava basmanız gerektiğini belirleyebilirsiniz.

Ayak Pompaları

Kol gücünü kullanmak istemeyenlere alternatif olarak ayaktan çalışabilen pompalar basma kuvveti ile şişirme yapmanızı sağlamaktadır. Sağlam yapıları ile basma sırasındaki gücü güvenli bir şekilde hava basması için iletmektedir. Portatif ve kolay taşınabilir modeller, denizde ve havuzda deniz yatağı şişirme pompası olarak kullanım imkanı sunmaktadır. Bu modeller körüklü ve mekanik aksamlı olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Kullanım alanınıza ve ya ihtiyacınıza göre seçiminizi körüklü olanlardan ya da mekanik aksamlı olanlardan yana kullanabilirsiniz. Körüklü olanları deniz oyuncakları, bot, havuz gibi ürünleri şişirmek için tercih edebilirsiniz. Otomobil lastiği şişirmek için basınç göstergeli metal gövdeli pompaları lastik basıncını da kontrol edebilmek amacıyla ve konfor açısından tercih edebilirsiniz. Ayrıca farklı başlık seçenekleri ile hem havuz şişirme pompası hem de top şişirme pompası olarak da ayak pompalarından faydalanabilirsiniz.

Elektrikli Pompalar

Kas gücü kullanmadan şişirme işlemi yapmayı tercih edenler için elektrikli pompalar alternatif bir seçenek olmaktadır. Yorulmadan hızlı bir şekilde işlemi tamamlamanızı sağlarlar. Farklı kalınlık ve ebatlardaki başlık çeşitleri ile geniş kullanım alanı yaratmaktadır. Elektrik sağlayabildiğiniz her alanda hem içeride hem dışarıda kullanımı mümkün kılmaktadır. Değişebilen başlıkları ile farklı giriş boyutlarına sahip malzemeleri şişirme olanağı sağlamasının yanında şişirilmiş bir ürünü söndürme özelliği bulunan çeşitler de bulunmaktadır. Elektrikli top şişirme pompası olarak kullanabileceğiniz şişirme pompaları özellikle spor salonu gibi sıklıkla top şişirilen yerlerde kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Yatak gibi şişirmek için fazla çaba gerektiren büyük ürünleri şişirmek ve söndürmek için ideal bir araçtır. Bunun yanı sıra kolay taşınabilen elektrikli pompaları her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şişirme pompası fiyatları özelliklerine ve malzemesine göre değişmekle beraber uygun fiyatları ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kullanım ihtiyacınıza ve amacınıza göre pek çok seçeneği ile karşınıza çıkan şişirme pompalarına şişme deniz ve havuz ürünü kategorisinden ulaşabilirsiniz.