"

Şişme Havuz ve Aksesuarları

" araması için 1271 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Şişme Havuz ve Aksesuarları

Şişme havuz ve aksesuarları aracılığıyla kendiniz ve aileniz için oldukça kullanışlı bir şekilde yapay havuzlar oluşturabilirsiniz. Güvenliği elden bırakmadan pratik bir şekilde kullanabileceğiniz şişme havuz modelleri, farklı boyutlara sahip alternatifler sunar. Yaz aylarının kavurucu sıcak hava koşullarında evinizin bahçesinde keyifli bir biçimde serinleyebilmeniz için ideal olan bu ürünler; tek kişilik, çift kişilik ya da daha yüksek kapasiteli modellere yer vererek ihtiyaçlarınıza çözüm üretir. Dayanıklı plastik malzeme kullanılarak üretilen şişme havuzlar kaçak ya da yırtık gibi sorunların oluşmasına karşı güçlü gövdeleriyle önlem alır. Oldukça hafif olmaları sayesinde tatillerinizde yanınızda taşıyıp çocuklarınızın verimli bir şekilde vakit geçirmesi için değerlendirebileceğiniz bu ürünleri, şişme havuz aksesuarları ile beraber daha da efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kısa Sürede Kullanıma Hazır

Deniz ve plaj malzemeleri arasında yer alan şişme havuzlar oldukça kısa bir süre içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Katlanmaya uygun yapıları sayesinde minimum alan kaplayan bu kullanışlı ürünler, ağız yoluyla ya da bir pompa kullanarak şişirebilmenize uygundur. Yeterli havaya ulaştığında zarif biçimini kazanan havuzlar çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygun hale gelir. Suyu taşıyan ve taşmasını önleyen duvarları sayesinde yapay bir havuz elde edebilmenizi mümkün kılan bu plastik ürünlerle kolayca serinleyebilirsiniz. Şişme havuz fiyatları ürün boyutlarına göre değişiklik gösterir. Bütçeniz için en uygun şişme havuzu Trendyol'daki onlarca çeşit arasından hemen sipariş edebilirsiniz. Güçlendirilmiş tabanları ile de dikkat çeken şişme havuz modelleri; çim, toprak, beton, kum gibi farklı zeminlere rahatlıkla yerleştirilerek kullanılabilmektedir. Dilediğiniz anda bir havuza sahip olmanızı sağlayan modern şişme ürünler yardımıyla ailenizle keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Alternatif Tasarım Seçenekleri

Yuvarlak ve sade tasarımlı büyük şişme havuz çeşitlerine ek olarak dikdörtgen ve kare biçimindeki modeller de beğeninize sunulur. Farklı yaş gruplarına uygun havuzlar ile daha derin ya da daha sığ bir havuz oluşturabilirsiniz. Çocuklarınızın yaş grubuna uygun bir modeli satın alarak güvenli ve eğlenceli kullanıma başlayabilirsiniz. Derin şişme havuz çeşitleri yetişkin kullanıcılar için ideal olan yapılarıyla göz doldurur. Çocuğunuza yüzmeyi öğrenme yolunda yardımcı olacak olan şişme havuzlar suyla zevkli bir şekilde oynayabilmek için de uygun özellikler taşır. Kullanım sonrasında havası söndürülerek katlanıp saklanabilen pratik bebek şişme havuz modelleri oldukça şıktır. Çocukların dikkatini çeken figürlere sahip tasarımlarla beraber havuz içerisinde oyunlar oynamak mümkün hale gelir. 

Merdiven Kullanımıyla Artan Eğlence

Şişme havuz merdiveni aksesuarları aracılığıyla çocuklarınızın havuza daha zevkli bir şekilde atlayarak eğlenebilmesi sağlanır. Farklı yüksekliklere sahip merdivenler sayesinde suya özgürce atlayabilmenin tadı çıkarılır. Şişme havuz motoru satın alarak havuzu oldukça kısa bir zaman içerisinde kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir şekilde hava basabilmeyi mümkün kılan motorlar aracılığıyla dilediğiniz anda evinizin bahçesine bir havuz kurabilirsiniz. Yağışlardan korunmak için ideal olan havuz üst kapatma bezi yardımıyla şişme havuzunuzun suyunun korunmasını sağlayabilirsiniz. Uygun boyutlara sahip bir kapatma bezini sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Oldukça hafif ve ince yapıdaki bu bezler rüzgarlı zamanlarda havuzun içerisine yaprak, toz gibi istenmeyen maddelerin düşmesini önlemenizi sağlar. Bu sayede havuz suyunu yeniden değiştirmenize gerek kalmaz ve sudan tasarruf edersiniz. Hayvan figürlerine sahip şişme havuzlar çocukların ilgisini çekerek keyifle oynamalarına katkı sağlar. Ailecek kullanılabilmeye uygun olan büyük şişme havuzlar, geniş iç hacimleri ile yüksek kapasiteli bir yapı taşıyarak beğeninizi kazanır. Alt taban bezi kullanarak havuzunuzu daha rahat bir şekilde sabitleyebilirsiniz.