"

Sıvı Lavabo Açıcı

" araması için 397 sonuç listeleniyor

Güvenilir Sıvı Lavabo Açıcı Modelleri Trendyol’da

Lavabo açıcılar tablet, jel, toz ve sıvı gibi farklı alternatifler halinde üretilir. Mutfağınızda, banyonuzda ve tuvaletinizde bulunan giderlerin zamanla tıkanması gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Lavabo açıcı sıvı olarak karşınıza çıkan çeşitler ile oluşan sorunları rahat bir şekilde çözebilirsiniz. Bu ürünler güçlü formülü sayesinde su içerisinde kolay bir şekilde çözünerek yumuşak yapıya sahip kaygan bir çözelti oluşturur. Böylelikle tıkanıklığa sebebiyet veren birçok maddeyi parçalayarak akıntı içerisinde ilerlemesini sağlar. Sıvı lavabo açıcı çeşitleri evde ve iş yerinde tercih edilerek kullanılabilir. Bu ürünler tıkalı olan giderlerin hızlı bir şekilde açılmasını sağlar. Trendyol üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz ürünlerden yararlanarak tıkalı giderleri vakit kaybetmeden kolayca açabilirsiniz.

Kullanışlı Sıvı Lavabo Açıcı Çeşitleri

Kullanışlı Sıvı Lavabo Açıcı Çeşitleri

Sıvı gider açıcı mutfak, banyo ve tuvalet gibi kullanım alanlarına göre farklı çeşitler ile karşınıza çıkar. Yiyecek artıkları, yağ kalıntıları, bez, kıl, tüy, tuvalet kağıdı gibi birçok tıkanıklığı tahliye borularından arındırarak bulunduğunuz ortamın hijyenini sağlar. Gider açıcı sıvı olarak tercih edilen ürünler arasında asidik özelliğe sahip seçenekler de kullanılabilir. Yüksek oranda kimyasala sahip olan gider açıcılar katı cisimler ile tıkanan lavaboların kolaylıkla işlev görmesine yardımcı olur. Aynı zamanda da evinizin ya da ofisinizin su basması gibi oluşabilen büyük sorunları hızlıca ortadan kaldırır. Kimyasal sıvı gider açıcı asit çözeltili olarak karşınıza çıkan ürünler kostik şeklindedir. Baz su ile tepkimeye girdiği anda ısınarak tıkanıklığın açılmasını sağlar. Asidik özelliğine sahip olan çeşitler kötü kokunun da yok olmasına olanak tanır. Bu sayede gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kalıntıları tamamen eriterek giderlerinizi kaliteli bir hale getirir. Çeşitlerin arasında zerzemin asidi olarak tanımlananlar da mevcuttur. Böylelikle siz de uygun olduğunu düşündüğünüz bu ürünlerden dilediğinize Trendyol üzerinden ulaşarak kullanabilirsiniz.

Güçlü Formülüyle Sıvı Lavabo Açıcılar

Güçlü Formülüyle Sıvı Lavabo Açıcılar

PH değerleri 7 ve 14 arasında yer alan sıvı lavabo aç çeşitleri bazik özelliğine sahip kimyasallardır. Kuvvetli olarak bilinen bu ürünler giderler için oldukça etkilidir. İçerisinde sodyum hidroksit ve potasyum gibi birçok madde vardır. Açıcılar farklı kimyasalların bir araya gelmesi ve harmanlanması ile üretilir. Çeşitlerden asidik özelliğine sahip olanlar 0 ve 7 arasında PH değerine sahiptir. Lavabonuz su ile dolduğunda öncelikle yapmanız gereken kapla boşaltmaktır. Sonrasında elinizde bulunan sıvı açıcıyı evyeye döküp bir süre bekleyerek kimyasalın dibe çökmesi sağlanır. Bol su dökerek tıkanıklık temizlenir. Lavaboda gerçekleştirdiğiniz bu işlemi tuvalet açıcı sıvı olarak karşınıza çıkan ürünlerle de yapabilirsiniz. Böylelikle evinizde ya da iş yerinizde bulunan lavabo ve tuvalet alanlarında hijyen sağlanır. Bütün bu çeşitlere Trendyol’dan ulaşabilir, aynı anda birçok yerde kullanılan açıcı seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Sıvı Lavabo Açıcılar

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Sıvı Lavabo Açıcılar

Tıkanıklıkları çözmeye yönelik olarak karşınıza çıkan bu çeşitlerin kullanımı oldukça dikkatli bir şekilde gerçekleştirilir. Cilt ile temas etmeden ve size zarar veren herhangi bir etki ile karşılaşmadan işinizi halledebilirsiniz. Sıvı lavabo açıcı fiyatları içerdiği malzemeler ve gösterdiği işleve bağlı olarak oluşturularak size sunulur. Kullanma talimatları göz önünde bulundurularak uygulama yapılır. Lavabo açıcılar mermer, granit ve ahşap gibi yüzeylere zarar verme ihtimali yüksek olan kimyasallardır. Galvaniz borularda da kararma yapabilen bu ürünlerin içeriklerini okuyarak çeşitlerin detayları ile ilgili fikir edinebilirsiniz. Kullanacağınız yerin yapısına göre uygun olduğunu düşündüğünüz lavabo açıcıları arasından dilediğiniz alternatifi seçebilirsiniz. Eliniz ile tıkanıklığın geçmesi için uğraşmadan ve saatlerinizi harcamadan hızlı bir şekilde işinizi halledebilrsiniz. Sıvı lavabo açıcı yorumları bölümünden müşteri deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla da ürün çeşitliliğine ulaşarak istediğinize kolaylıkla sahip olabilirsiniz.