"

Skagen

" araması için 232 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Skagen

Danimarka'nın en sevilen tasarım firmalarından olan Skagen, İskandinav coğrafyasının ruhunu yansıtan saat modelleriyle kullanıcılarını mutlu ediyor. Doğadan ve mevsimlerin özelliklerinden ilham alarak hazırlanan, minimalist koleksiyonlar, yaşam tarzınızı modern ürünlerle güzelleştiriyor. Danimarka coğrafyasına uygun dayanıklı çizgileri içeren kol saati modelleri, Skagen Türkiye tarafından hazırlanan özel koleksiyonda satışa sunuluyor. 

Sadeliğin Keyfini Yaşamaya Hazır Olun

Markanın doğallığı ön plana çıkaran kol saati çeşitleri, kadın ve erkek kullanıcıların tarzını açığa çıkaran düzenlemeleri içeriyor. Metal veya silikon kaplama gövdeye takılan birbirinden özel saat kayışı modelleri, Skagen markasının hazırladığı ürünlerin gerçek anlamını ortaya koyuyor. Estetik ve sadeliği bir arada bulunduran saat kasalarına anlam ve görünüş katan saat kayışları, her saniyede zamansız tasarımlara sahip bir kol saati takmanın ayrıcalığını nabız atışlarında hissettiriyor. Farklı saat modellerinde daima inceliği temel alan ürünler geliştiren marka, çağdaş ve derinlik sahibi saatleri kullanıcılarına ulaştırmayı hedefliyor.

Durağanlığı ve olgunluğu temsil eden metalin farklı yorumlarından gençlerin kıpır kıpır dünyasını yansıtan renk cümbüşü modellere karar pek çok tasarıma ürünlerinde yer veren Skagen, tüm ürünlerde sadelik temasının bozulmamasına dikkat ediyor. Ürettiği titanyum serisi, akıllı saatler ve deri modellerin yanı sıra marka; Signature, Anita ve Freja gibi kadın ve erkeklere hitap eden koleksiyon saatler ile tarzını öne çıkarıyor.

Moda İkonu Tasarım Saatler

Uzmanlık alanı endüstriyel tasarım olan marka, her biri sanat eseri niteliğindeki saatleriyle güzel tasarım olgusunu yeni baştan yazıyor. Sadelik kavramını Aaren Kulor koleksiyonuyla geliştiren Skagen, birbirinden ilginç ve göz alıcı renkleri ekliyor. Hasır kordon kullanılan Melby, Ancher ve Hagen gibi modellerden çok farklı temaya sahip olan Aaren Kulor, modaya yön veren platformlardan onay alarak kullanıcılarla buluşuyor. Quartz mekanizmanın bitmeyen enerjisiyle donatılan Skagen online alışveriş keyfine katılmak için aradığınız artılara bir yenisini ekliyor.

Her tarzı ortaya çıkaran modelleri kullanıcılarla buluşturan firma, kişisel hale gelebilen ürünler hazırlamaktan mutluluk duyuyor. Değiştirilebilen kordonlu modeller, günlük ruh halinize göre farklı renk kombinasyonlarını uygulama ayrıcalığını kullanıcılarına sunuyor. Her kıyafet için bir saat almak yerine, tek gövdeye farklı kordon takarak tek saatte yepyeni bir tarzı elde etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Basit detaylardan kusursuz bir bütün oluşturan marka, sahip olacağınız yeni bir kol saatiyle birlikte estetik güzelliği de sizlere kazandırıyor. 

Hayatı Basit Hale Getiren Saatler

Kurulduğu 1989 yılından beri minimalist objeleri sıcak bir ruh katarak oluşturmayı ilke edinen firma, verdiği söze sadık kalarak karmaşık temalardan uzak ürünler hazırlamaya devam ediyor. Özel bir gün için giyeceğiniz göz alıcı kıyafetten, günlük jean pantolonu öne çıkaran spor modellere kadar ihtiyacınız olan tüm kol saatleri sadelik ışığında sizlere sunuluyor. Gün içinde kolunuzda olduğunu unutturan hafif ve narin özelliklere sahip Skagen saatler, amacı doğrultusunda saati öğrenmek istediğinizde tüm zarafetiyle kolunuzda olduğunu size hissettiriyor. 

İster teknolojiyle donatılan akıllı saat modellerine isterseniz klasik görünümlü paslanmaz çelik ürünlerden birine sahip olun, Skagen zamanı göstermenin en zarif yolunu sizler için tasarlıyor. Basit düşünen ve sadelikten hoşlanan herkes, Trendyol ayrıcalığı ile hazırlanan Skagen indirim günlerini inceleyip kendine uygun saati satın alabilir. Belirli ürün koleksiyonları için sunulan Skagen outlet modelleri arasından da özel ürünlere sahip olabilirsiniz. Adını aldığı kasabanın tüm özelliklerine saat tasarımlarında yer veren marka, aradığınız kuzeyli sadeliğini sizlerle buluşturuyor. Çok yönlü ve dayanıklı olmanın daima iyi hissettirdiğine inanan firma, Trendyol'un hazırladığı ayrıcalıklı alışveriş dünyasında, ilk bakışta aşık olacağınız modellerini saat tutkunlarının beğenisine sunuyor.