"

Skechers

" araması için 1418 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Skechers

ABD merkezli olan ve 1992 yılında kurulan Skechers markası, ayakkabı sektöründe faaliyet gösteriyor. Günlük kullanıma uygun ayakkabılar üreten Skechers, ABD'nin en büyük ayakkabı imalatçılarından biri olarak dikkat çekiyor.

Skechers ayakkabı, birbirinden farklı onlarca modele sahip olduğundan ve bu sayede değişik tarzlara hitap edebiliyor. Markanın ayakkabıları, şık tasarımları sayesinde ayakkabıları pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Ayrıca Skechers, kendine has çalışmalara imza atıyor. Böylece özgün tasarımlar ortaya koyabiliyor. Ayakkabı tutkunlarının karşısına da birbirinden hoş modeller ile çıkıyor.

Hem Spor Hem Günlük Kullanım İçin Skechers Modelleri

Skechers, daha çok günlük hayatta giyilebilen spor tarzı sneaker ayakkabıları ile ön plana çıkıyor. Sneaker ayakkabı dışında markanın çeşitli spor aktivitelerine yönelik ayakkabı modelleri de bulunuyor. Skechers Memory Form yürüyüş ayakkabıları ile koşu ayakkabıları, Skechers'in sportif aktivitelere yönelik ürettiği ayakkabıları olarak boy gösteriyor. Ayrıca Skechers Burst koleksiyonu da spor aktivitelerinde kullanılabiliyor.

Skechers, her mevsime göre ayakkabı tasarlıyor. Kumaş ayakkabılar ilkbahar ve yaz mevsimleri için ön plana çıkıyor. Markanın deri olan ayakkabı modelleri ise sonbahar ve kış mevsimleri için uygunluk gösteriyor. Skechers'ın pek çok ayakkabısı süngerimsi yapıda bulunuyor. Bu da ayakkabıların aynı zamanda yumuşak bir yapıya sahip olduklarını gösteriyor ve çoğu kullanıcının severek kullandığı ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.

Yazın Terlik Kışın Bot

Şık bir görünüm sergileyen Skechers ayakkabılarının pek çoğunda markanın logosu olan 'S' harfi bulunuyor. Oldukça şık ürünler tasarlayan marka, sadece ayakkabı üretmiyor. Aynı zamanda Skechers terlik modelleri de bulunuyor. İster parmak arası ister de klasik tasarıma sahip olan terlikleri markanın ürünleri arasında bulabilirsiniz. Yazlık kıyafetlerinizin altında Skechers sandalet modellerini de tercih edebilirsiniz.

Skechers sadece yaz mevsimi için değil, kış mevsimi için de şık modeller ortaya koyuyor. Bu konuda Skechers bot modelleri öne çıkıyor. Markanın boy modelleri arasında spor tasarımlı ürünler bulunduğu gibi klasik çizgiler taşıyan modeller de yer alıyor. Ayrıca erkek ürünlerinin yanı sıra Skechers bayan bot konusunda da pek çok farklı seçeneği kullanıcılara sunuyor.

Outlet ile Daha Uygun Fiyatlar

Skechers ayakkabı fiyatları, ayakkabıların özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Bununla birlikte Skechers fiyat konusunda modellere göre ayrım yapıyor. Skechers outlet ürünlerinde ise bazı indirimler uygulanıyor. Böylece Skechers ayakkabı indirim ile daha avantajlı hale geliyor. Ayrıca Skechers indirim uygulamasına dahil edilen daha fazla kullanıcıya hitap edebiliyor.

Skechers farklı kategorilerde yer alan kullanıcılara hitap ediyor. Bu da markanın geniş kitleler için üretim yapabildiğini gösteriyor. Skechers ayakkabı erkek modellerleri kategorisinde pek çok farklı modele sahip. Bununla birlikte Skechers erkek ayakkabı ürünleri arasında siyah renk ön plana çıkıyor. Ayrıca beyaz ve gri tonlarında Skechers ayakkabı modelleri ile diğer renklerde ayakkabılar da mevcut. Skechers bayan ayakkabı modelleri de oldukça geniş bir yelpazeyi ortaya koyuyor. Somon ve beyaz renkleri Skechers bayan modelleri arasında yer kaplıyor. Ayrıca Skechers ayakkabı bayan modelleri arasında babet tarzı ürünlere de yer veriyor. Bu sayede Skechers kadın ayakkabı modelleri farklı ayak tiplerine hitap edebiliyor.

Bebek ve Çocuk Modelleri

Skechers çocuk ayakkabı modellerinde de değişik tasarımlar ortaya koyuyor. Kız çocukları için rengarenk modeller öne çıkıyor. Gökkuşağını andıran Skechers çocuk spor ayakkabıları, çocukların renkli dünyası ile paralellik gösteriyor. Skechers erkek çocuk ayakkabı modellerinde ise spor bir hava hakim. Erkek çocuklar için üretilen Skechers çocuk ayakkabıları, sahip oldukları tasarımlar ile adeta onları spora teşvik ediyor. Bununla birlikte çocuk modelleri arasında Skechers ışıklı ayakkabı modelleri de yer alıyor.

Marka, daha küçük yaştaki kullanıcıları da ihmal etmiyor. Skechers bebek ayakkabıları daha çok yapışkanlı ürünler öne çıkıyor. Aynı zamanda hem bağcık hem de yapışkan olan ürünler de Skechers bebek ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.