"

Skip Hop

" araması için 64 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Skip Hop

Hem bebeklerin mutluluğunu ve huzurunu hem de annelerin konforunu düşünen Skip Hop ürünleri birbirinden farklı tasarımları ve göz alıcı renkleriyle her ihtiyaca karşılık geliyor. Fonksiyonel ve güvenilir ürünler arasında Skip Hop suluk, termos, çanta gibi bebek sağlığıyla dost onlarca ürün yer alıyor. Ürünlerin üzerindeki eğlenceli karakterler çocukların temel ihtiyaçlarını gidermeleri için teşvik edici olurken ebeveynler için de kolaylaştırıcı oluyor. 

Sağlığa Dost Kullanıcı Dostu Suluk ve Termoslar

Skip Hop'un en çok tercih edilen ürünleri arasında suluk ve termoslar bulunuyor. Skip Hop termos modelleri bebeğinizin yemek yeme ihtiyacını siz nerede olursanız olun güvenli bir şekilde karşılıyor. İçine konan sıcak yiyeceği sıcak, soğuk yiyeceği soğuk tutan, herhangi bir ısı kaybına yol açmayan paslanmaz çelik termoslar gıdayı uygun ve güvenilir koşullarda saklıyor. Üretim aşamasında tasarımı için bir kaynak kullanılmayan, kimyasak ve BPA içermeyen termoslar bebek sağlığını gözeterek tasarlanıyor. Üzerinde aynı zamanda ucu çatala benzeyen bir kaşığın takılabileceği yeri bulunan Skip Hop termos modelleri bebeğe yedirme kolaylığı sağlıyor, kullanıcı dostum tasarımıyla dikkat çekiyor.

Paslanmaz Çelik Malzeme ile Güvenli Koruma

Skip Hop çelik suluk ürünleri de ebeveynlerin çocuk çantasında bulunan olmazsa olmazlardan. Paslanmaz çelik kullanılarak üretilen, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan suluklar içine giren sıvıların ısısını koruyor, ister sıcak ister soğuk bırakıyor. ısı yalıtımı anlamında tatmin edici bir deneyim yaşatan suluklar çevresindeki silikon kılıf ile çocuğunuzun çok sıcak ya da soğuk yüzeye temas etmesini önlüyor. Kılıf aynı zamanda suluğun elden kaymasını da önleyerek sağlıklı kavrama ve tutuş desteği ile hem motor becerilerin gelişimine katkı sağlıyor hem de çocuğun kendi kendine içebiliyor olmasına yardımcı oluyor. Skip Hop pipetli suluk tasarımının açılıp kapanabilir kapağı sayesinde esnek pipet kapağın içinde temiz kalıyor, dış etkenlere maruz kalmıyor. Suluklar aynı zamanda kullanışlı askılara da sahip. Bu sayede her yere kolayca asılabiliyor, kullanım kolaylığı sağlıyor. Üzerinde sevimli karakterlerin bulunduğu renkli suluklar, BPA, PVC, Ftalat içermemeleri ve bulaşık makinesinde yıkanabiliyor olmalarıyla da tercih ediliyor. 

Ergonomik ve Fonksiyonel Skip Hop Çanta Modelleri

Skip Hop'un birbirinden işlevsel ve sağlıklı ürünleri arasında hayatı kolaylaştıran bir grup da çantalar oluyor. Skip Hop bebek bakım çantası tasarımları dışarıdayken bebeklerin ihtiyacı olabilecek her şeyin güvenle ve konforlu bir şekilde bir araya toplanabilmesine izin veriyor. Farklı formlarda sunulan Skip Hop sırt çantası modelleri de ister bebek ihtiyacı olsun ister çocuk yanınıza almak istediğiniz her şeyi taşımanız için en büyük yardımcınız oluyor. Hafif kapitone kumaş kullanılarak üretilen çantalar ön kısımdaki fermuarlı bölme altında farklı saklama çantası gözleri bulunduruyor. Sırt çantasından bağımsız olarak çıkarılabilen, izole edilmiş su geçirmez bir termos çanta ile kıyafet ve atıştırmalıkları taşıma kolaylığı sağlayan file çanta bu fermuarlı kısım altında bulunan gözler.

Geniş İç Hacim, Pratik Kullanım

Skip Hop çanta iç tasarımları oldukça geniş bir hacme sahip olup biberon, akıtmaz bardak, termos veya atıştırmalık yiyecek taşımak için oldukça ideal bir alan sunuyor. Çantanın iki yanında aynı zamanda farklı boylardaki biberon ve termoslara uygun olabilecek yan cepler bulunuyor. Bizfenol A ve Flatat gibi sağlığa zararlı maddeller içermeyen Skip Hop termos çanta tasarımları patentli klips sistemine de sahip. Skip Hop bebek çantası çeşitleri bebek arabalarına kolayca asılabilme özellikleriyle siz nereye giderseniz zahmetsiz şekilde sizinle gelebiliyor. Bunun yanında çantalar bebek ve çocuklar için yumuşacık alt açma minderini de beraberinde sunuyor. 

İhtiyacınız olan tüm Skip Hop ürünlerini ayrıcalıklı fiyatlarla Trendyol internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.