"

SLIPSTOP

" araması için 338 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Slipstop

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek güvenli ve eğlenceli bir dünya yaratma amacı ile yola çıkan Slipstop markası, 2014 yılından beri kaydırmaz tabanlı ayakkabı çeşitleri üretiyor. Tasarımları ve teknolojisi ile eşi benzeri olmayan marka, yıllar içerisinde yeni ürünler geliştirerek portföyüne hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanabileceği ürünler ekliyor. Geniş kullanın alanı ile de tercih edilen Slipstop ayakkabı çeşitleri; havuz, deniz, plaj, tekne, ev, bahçe, açık - kapalı oyun alanları, spor salonları, kreş, okul gibi pek çok alanda rahatlıkla ve güvenle kullanılabiliyor. Türk Patent Enstitüsü tarafından patentlenen ve tescillenen telif hakları ile kopyalanamayan Slipstop özellikleri, Trendyol avantajları ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Eğlencenin En Güvenli Hali 

Slipstop’un yer tutuş sağlayan özel kaydırmaz tabanı özellikle yaz aylarında havuz ve deniz kenarında özgürce hareket etme imkanı sağlıyor. Slipstop kaydırmaz havuz ayakkabısı olarak kullanılıp çocukların kayıp düşme riskini azaltıyor. Denizde de kullanılabilen Slipstop deniz ayakkabısı ve Slipstop bebek deniz ayakkabısı küçük cisimlerin ayağa batmasını engellerken ısıya karşı da koruma sağlıyor. Kuma basmaktan çekinen çocuklar için de pratik bir çözüm olan Slipstop deniz patiği, hem çocukların hem de ebeveynlerin endişelerini ortadan kaldırıyor. Havuz veya deniz kenarında çocuklarıyla birlikte vakit geçiren aileleri düşünerek tasarlanan Slipstop havuzda kaydırmaz patik, yetişkin numaraları ile güvenli ve eğlenceli seçenekler sunuyor. Slipstop çorap kadar kolay giyilip çıkarılabiliyor ve suya dayanıklı, nefes alan yapısı ile konfor sağlıyor. Deniz ve havuz kenarında kullanım dışında yüzerken de rahatlıkla kullanılabilen bebek deniz ayakkabısı Slipstop modelleri, çabuk kuruyan kumaşı ile ayakları rahatsız etmiyor. Hafif ve esnek bir yapıya sahip Slipstop bebek ayakkabıları, ev ayakkabısı olarak da kullanılabiliyor ve önü kapalı terliklerin içine de giyilebiliyor. Esnek kumaş yapısı ile ayağın rahat hareket etmesini sağlayan Slipstop kaydırmaz ayakkabı/patik çeşitleri, tüm yaş gruplarında çıplak ayakla yürüyormuş gibi hareket kabiliyeti sağlıyor.

Slipstop’un Renkli ve Sevimli Tasarımları

Renkli ve sevimli desenleri sayesinde kısa zamanda tüm çocukların vazgeçilmezi haline gelen Slipstop, tüm yaş gruplarında konforu göz önünde bulundurarak tasarlanıyor. Anne - kız, baba - oğul takımları ile hem çocukların hem de anne ve babaların stil sahibi adımlar atmasını sağlıyor. Slipstop Minnie Mouse ayakkabı koleksiyonu gibi Disney’in efsane karakterlerine de tasarımlarında yer vererek popülerliğini artırıyor. Erkek çocuk deniz ayakkabısı modellerinde yer alan karakterlerle erkek çocukların gönlünü fetheden Slipstop, kız çocuk ayakkabı koleksiyonu ile de kız çocuklarının zevklerine hitap eden trend tasarımlar sunuyor. 

Slipstop Beden Tablosu 

Çocuk modellerinde 18-35 numara aralığı sunan Slipstop, yetişkinlerde ise 35-43 numara seçenekleri ile üretiliyor. Esnek ve elastik bir yapıya sahip olduğu için ayak şekline bağlı olarak 1-2 beden büyük olarak da tercih edilebiliyor. Slipstop bebek plaj ayakkabısı modelleri 18-20 numaradan başlıyor ve  çocuk grubu ayakkabıları 33-35 numaraya kadar üretiliyor. Yetişkin grubunda ise 35-36 numaradan başlayarak 42-43 numaraya kadar farklı tasarımlarda birçok seçenek sunuyor.

Trendyol avantaj ve kampanyaları ile satışa sunulan Slipstop plaj, ev ve havuz ayakkabısı modelleri, Slipstop modelleriyle uyumlu UV Korumalı tişörtler, mayolar, bikiniler ve Slipstop panço çeşitleri ile de kombin yapma seçeneği sunuyor. Islak ve kuru birçok zeminde güvenlik sağlayan Slipstop deniz ayakkabısı erkek çocuk, kız çocuk, yetişkin ve bebek kaydırmaz patik modelleri, Trendyol avantajlı fiyatları ile bütçenizi de yormuyor. Slipstop en uygun fiyatlarla Trendyol'da sizleri bekliyor. Onlarca ürünü hemen inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.