"

Smashbox

" araması için 439 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Smashbox

Smashbox, kurulduğu günden bu yana en çok tercih edilen profesyonel makyaj markaları arasında yer alıyor. Smashbox fotoğraf stüdyolarında temelleri atılan ve geliştirdiği yenilikçi ürünlerle ilklere imza atan marka geniş ürün yelpazesi sunuyor. Üretim aşamasında etik bir yaklaşım edinen Smashbox Türkiye kozmetik sektöründe de ilgi görüyor.

Kusursuz ve Gerçekçi: Smashbox Ten Ürünleri

Makyaj bazları profesyonel kullanımın yanı sıra artık günlük olarak da tercih edilen ürünlerin başında geliyor. İlk makyaj bazını geliştiren Smashbox baz ürünlerde sektöre yön vermeyi başarıyor. Cildi makyaja hazırlayan ve yapılan uygulamaların fotoğraflarda çok daha iyi görünmesine yardımcı olan Smashbox Primer cilt kusurlarını azaltıyor ve makyajın kalıcı olmasını da sağlıyor. Cilde nem veren ve makyajın kalıcılığını arttıran bir diğer ürün olan Smashbox makyaj sabitleyici ise baz ve sabitleme görevlerini bir arada yürütüyor.

Cilt rengini eşitleyen fondötenler allık, aydınlatıcı gibi diğer ten ürünlerinin yüzde daha pürüzsüz durmasına zemin hazırlarken bu ürünlerin kalıcılıklarını arttırmayı da hedefliyor. Smashbox fondöten serisi farklı cilt ihtiyaçlarına yönelik stick, krem ve pudra yapıdaki ürünlerle beklentileri karşılıyor. Geniş renk seçeneği sunan Smashbox Studio Skin fondöten gözenekleri ve ince çizgileri gizliyor, ciltte uzun saatler dayanıklılık gösteriyor. Daha hafif ve günlük kullanım için ideal olan BB kremler ise cildi makyaja hazırlayan diğer ten ürünleri arasında yer alıyor. Smashbox Water BB Cream hafif dokusuyla cilde sağlıklı bir görünüm veriyor.

Koyu renkteki göz altları yorgun ve olduğunuzdan yaşlı bir görünüme bürünmenize neden olabiliyor. Smashbox kapatıcı 24 saat kalıcı formülüyle göz altlarına aydınlık bir görünüm verirken kusurların giderilmesini de sağlıyor. Kapatıcı grubu ürünlerini seçeceğiniz renge bağlı olarak kontür uygulamasında da kullanabilmeniz mümkün oluyor.

Daha Belirgin Yüz Hatları İçin Smashbox Aydınlatıcı ve Kontür Ürünleri

Kontür öne çıkarmak istediğiniz bölgeleri belirginleştiren ya da geri plana atmak istediğiniz alanları gizlemenize yardımcı olan, aynı zamanda yüze boyut kazandıran bir makyaj uygulaması olarak kullanılıyor. Smashbox kontür ürünleri makyajınızda daha profesyonel bir sonuç almanızı sağlıyor. Farklı tonları bir arada sunan Smashbox kontür paleti aydınlatıcı, bronzlaştırıcı ve kontür rengiyle pratik bir kullanım sunuyor.

Smashbox kontür kalemi seti makyajınızda ince ayrıntılar üzerinde çalışmanıza yardımcı olan bir ürün olarak öne çıkıyor. Üç farklı rengi bir arada sunan kalemler kremsi yapılarıyla cilt üzerinde kolayca dağılıyor. Smashbox kontür kiti ile kullanabileceğiniz, kontür makyajının vazgeçilmez tamamlayıcısı olan aydınlatıcı ürünler ise cilde dinç ve sağlıklı bir görünüm veriyor. Smashbox aydınlatıcı paleti farklı renkleriyle dilediğiniz tonu ve parlaklığı yakalamanızı sağlıyor.

Smashbox Dudak ve Yanak Ürünleri

Yüzdeki donuk görünümü bir anda yok eden, makyaja taze ve canlı bir hava katan allıklar en çok tercih edilen makyaj malzemeleri arasında yer alıyor. Smashbox allık çeşitleri her cilt tonuna uyum sağlayacak geniş renk seçenekleri sunuyor. Klasik toz allıkların yanında hızlı bir kullanıma olanak tanıyan Smashbox stick allık dudaklarda da kullanılabiliyor. Özellikle seyahatlerde kullanım kolaylığı sağlayan Smashbox palet ürünleri allık, bronzer ve aydınlatıcıyı bir arada sunuyor.

Klasik, mat, kremsi ya da likit yapıda olan rujlar makyaj çantalarının vazgeçilmezleri olarak kendine yer buluyor. Smashbox ruj çeşitleri farklı beğenilere hitap ederek birbirinden zengin renk alternatifleriyle makyajınızı renklendiriyor. Markanın günlük kullanım için tercih edebileceğiniz doğal tonlardan, gece makyajında kullanabileceğiniz güçlü ve iddialı renk çeşitlerine uzanan geniş ürün yelpazesi bulunuyor. Smashbox ruj fiyatları ürün özelliklerine göre değişiyor.

Smashbox Göz Makyajı Ürünleri

Göz makyajı dendiğinde rengarenk farlar, göz kalemleri ve maskaralar makyajın en büyük yardımcıları olarak öne çıkıyor. Kıyafetinize, gideceğiniz yere ya da o anki modunuza göre yapacağınız göz makyajı birbirinden farklı görünümlere kavuşmanıza yardımcı oluyor. Smashbox far paleti çeşitleri zengin renk pigmentleri içeriyor, birbiriyle uyumlu tonlarıyla dilediğiniz renk geçişlerini kolayca yapmanızı sağlıyor. Paletlerin yanı sıra tekli olarak tercih edebileceğiniz Smashbox göz farı koleksiyonu en sık kullanılan favori renklerden oluşuyor.

Sadece bir göz kalemi ya da maskara uygulaması bile gözlerinizi ortaya çıkarmanızı kolaylaştırıyor. Smashbox suya dayanıklı göz kalemi uzun süre kalıcı olmasının yanında her açtığınızda sivrileşen ucuyla daha ince ve net hatlar elde etmenizi sağlıyor. Smashbox maskara çeşitleri öncesi kullanılabilen, kirpikleri besleyen, soluk ve kısa kirpikleri dolgunlaştıran Smashbox maskara bazı uyguladığınız rimelin daha kalıcı olmasını sağlıyor ve kirpiklere kıvrım da veriyor.

Göz makyajıyla bütünlük oluşturan kaşlar ekstra dokunuşa ihtiyaç duyabiliyor. Smashbox kaş kalemi doğal kaş tonlarına uyum sağlayan renk seçenekleriyle suya ve terlemeye dayanıklı bir kullanım sunuyor. Kalemin diğer ucunda yer alan kullanışlı kaş fırçası uygulanan rengin eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlıyor.

Makyajı Kolaylaştıran Fırça ve Seyahat Boy Ürünler

Smashbox ürünleri makyajda en etkili ve güzel sonuçları almanızı sağlayacak makyaj fırçalarıyla destekleniyor. Yüz, göz ve dudak ürünlerini detaylı ve kusursuz bir şekilde uygulamaya yardımcı olan Smashbox fırça çeşitleri makyajınıza profesyonel bir dokunuş katıyor.

Seyahat boy makyaj ürünleri az yer kaplamalarıyla tatillerde kurtarıcı olabiliyor. Mini boy makyaj malzemeleri sık makyaj yapmayanların tercihi olabileceği gibi, ürün hakkında fikir edinmek isteyenlerin de ilgisini çekiyor.